Купить металлопластиковые окна » Блог » Склопакети з підігрівом

Склопакети з підігрівом

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Хоч і виробництво склопакетів з підігрівом почалося давно, вони завоювали популярність на ринку відносно недавно. Ефективність і раціональність їх застосування залишається під питанням у деяких людей. На думку одних, це логічне продовження екосистеми розумного будинку, для інших – зайва трата грошей. Хоч і думки розходяться, це не заважає нарощувати їх популярність.

Особливості конструктивного пристрою

podklyuchenie steklopaketa s podogrevom 2

Склопакет з підігрівом

Скло-це матеріал, не здатний проводити електричну напругу. Для його підключення до електромережі необхідно нанесення спеціального покриття. Воно створює низькоемісійну тонку плівку на основі металевих оксидів. Помітити її неозброєним оком неможливо, тому така продукція практично нічим не відрізняється від стандартної.

Нагріваюче покриття розташоване з внутрішньої частини склопакета, за рахунок чого запобігається погіршення роботи через механічного контакту, а також небезпека торкнутися рукою. З кожного боку склопакет підключений до побутової електромережі.

Щоб підвищити рівень безпеки, в продукції з підігрівом використовується тільки загартоване скло. Крім струмопровідного напилення, склопакет також оснащений низькоемісійним срібним покриттям. Його застосування продиктовано бажанням уникнути випуску тепла назовні, забезпечуючи тим самим повне його збереження всередині приміщення.

У конструкції передбачений спеціальний датчик, який контролює інтенсивність роботи пристрою в залежності від різниці температур між зовнішнім і внутрішнім середовищем. Іншими словами, якщо на вулиці стало прохолодно, обладнання автоматично підвищить інтенсивність нагріву скла.

Технічні параметри

 1. Мінімальні і максимальні розміри вікон з електричним підігрівом: 30х40 см, 240х480 см.
 2. Товщина однокамерного склопакета: 17 міліметрів.
 3. Товщина двокамерного склопакета: 30 міліметрів.
 4. Споживана потужність: від 50 до 800 ват на квадратний метр.
 5. Максимальна температура нагрівання поверхні: до + 55 градусів Цельсія.
 6. Рівень шумоізоляції: 31 децибел.

Сильні і слабкі сторони вікон з електричним підігрівом

 1. Можливість використання в якості додаткового джерела тепла і основного способу скління. Залежно від інтенсивності використання склопакета підбирається потужність підігріву. При виборі на користь основного елемента обігріву мінімальна продуктивність повинна становити 500 ват на квадратний метр.
 2. Скупчення конденсату і поява криги в зимовий час не представляється можливим.
 3. Поверхня нагрівається рівномірно, внаслідок чого на склі не будуть з’являтися візерунки.
 4. Склопакети з електричним підігрівом користуються популярністю серед власників будинків з мансардними вікнами і скляними дахами. Отже, в приміщення завжди буде потрапляти достатня кількість світла.
 5. Конструкція характеризується підвищеною ударостійкістю, що забезпечує високий рівень безпеки в цілому.
 6. Якщо вийде розбити скло, вбудована автоматика відправить відповідне повідомлення на пульт охоронної сигналізації.
 7. Прискорений нагрів: всього за кілька хвилин скло буде нагріте до комфортної температури.
 8. Конструкція сумісна зі смарт-стеклами, здатними змінювати рівень прозорості в залежності від вимог користувача і погодних умов.
 9. Створення приємного і комфортного відчуття поблизу вікна.
 10. Простота догляду-процедура очищення нічим не відрізняється від тієї, яку виконують для стандартних склопакетів.
 11. Економія на використанні системи кондиціонування влітку. Наявність низькоемісійного покриття дозволяє зберегти прохолоду жарким днем.
стеклопакеты с подогревом

Вікна з підігрівом

Головний мінус-підвищена ціна на тлі традиційних конструкцій. Крім того, збільшення вартості електричної енергії на території України, періодичні перебої в роботі енергомереж знижують раціональність застосування склопакетів в якості основних джерел тепла.

Сфера застосування

Згідно з власними практичними спостереженнями фахівців компанії Новікон, конструкції, оснащені електричним підігрівом, характеризуються широкими можливостями застосування.

Їх використовують при склінні:

 • стандартного або панорамного вікна, лоджії або балкона в заміському будинку або квартирі. За допомогою такого склопакета забезпечується комфорт на балконі і у віконній зоні. У міській квартирі це відмінна альтернатива переносному обігрівача, часто використовується до початку опалювального сезону;
 • дахи з мансардними вікнами. Знову-таки, вікно ніколи не охолоджується до температури нижче нуля, завдяки чому не потрібно очищати її поверхню від снігу і криги;
 • зенітного ліхтаря. Причини ідентичні попередньому пункту;
 • басейн. При надмірній вологості на поверхні скла не буде утворюватися конденсат;
 • зимового саду, оранжереї або теплиці. Всередині приміщення підтримується стабільно комфортний мікроклімат;
 • спортивного залу;
 • офісного приміщення.

Вартість залежить від площі скління і продуктивності обладнання.

Якщо Вас зацікавила стаття та Ви хотіли б купити склопакет з підігрівом в Одесі, дзвоніть на Інфолінію НОВІКОН: 0 800 30 30 33.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар