Купить металлопластиковые окна » Алюмінієві офісні перегородки

Алюмінієві офісні перегородки

Офісні перегородки є оптимальним рішенням у плануванні робочого простору. Це ефективний спосіб поділу робочих зон в робочому приміщенні.

img 5963 3

Офісна скляна перегородка, робота компанії НОВИІОН

Компанія НОВІКОН пропонує проектування, виготовлення і монтаж алюмінієвих перегородок будь-якої складності. У своїй роботі ми використовуємо перевірений профіль від компанії-виробника АЛЮТЕХ. Цей виробник алюмінієвого профілю для офісних перегородок зарекомендував себе як один із найкращих брендів зі створення профілю для таких конструкцій. Компанія НОВІКОН вже багато років співпрацює з АЛЮТЕХ і це роки приємної та продуктивної співпраці. За цей час ми виконали величезну кількість алюмінієвих виробів та конструкцій на основі профілю від АЛЮТЕХ.

img 4855 2 2

Офісна перегородка з алюмінію, робота компанії НОВІКОН

Система офісних перегородок ALT 111 дозволяє організувати робочий простір на замкнутих площах і відкриває необмежені можливості по формуванню інтер’єрів приміщень.

Опис

Перед складанням заготовки готують – нарізають профілі потрібного розміру по лінії різу у 90 градусів. Для установки офісних перегородок силами фахівців не знадобляться ні фрезерування, ні свердління.

img 5966 3

Офісна скляна перегородка, виробництво та монтаж НОВІКОН

При облаштуванні перегородок компанією НОВІКОН застосовуються конструктивні рішення, суттєво спрощують процес монтажу і розбирання конструкцій для офісних приміщень. Основна увага приділяється фіксації заповнюючих полотен за допомогою двох типів спеціальних притисків: асиметричного і симетричного.

Елементи кріплення ALT 111 виконані у вигляді накладних деталей, що фіксуються самонарізними гвинтами. Це дозволило фахівцям компанії відмовитися від традиційної послідовної схеми монтажу, має певні недоліки.

img 4862 2

Алюмінієва перегородка від компанії НОВІКОН

Застосування

Стаціонарні офісні перегородки окрім свого основного призначення дуже часто застосовуються в тих місцях, де потрібно ефективно розділити простір на окремі функціональні зони.

img 5926 2

Офісна скляна перегородка Алютех, робота компанії НОВІКОН

Вони можуть встановлюватися на внутрішніх площах наступних об’єктів:

 • Банки, закриті торгові комплекси та інші громадські будівлі.
 • Виставкові центри і музейні експозиції.
 • Наукові, а також навчальні заклади і спортивні центри.
 • Офісні будівлі.

Крім цього, алюмінієві офісні перегородки нерідко застосовуються у медичних і оздоровчих установах, а також в інших місцях, призначених для колективного користування.

img 4864 2

Офісна перегородка з алюмінію від Алютех, виробництво та монтаж конструкції НОВІКОН

Особливості

Характерні відмінності виробів цього класу від типових конструкцій полягають у наступному:

 • Застосування для фіксації заповнення особливих притисків з пластика, що забезпечують зручність розбирання і монтажу офісних перегородок.
 • Збірка каркасної підстави здійснюється за допомогою спеціальних накладних кронштейнів з самонарізними гвинтами.
 • У цих виробах передбачена можливість стикування з гіпсокартонними конструкціями.
 • Допустимість використання в якості заповнення скла товщиною від 2-х до 10-ти мм, а також МДФ, ДСП, гіпсовініла та інших матеріалів із заявленою товщиною від 4-х до 12,5 мм.
 • Можливість установки дверей, а також жалюзі товщиною від 16-ти до 26-ти мм.
 • Можливість установки одинарного або подвійного світлопрозорого і глухого заповнення: скло товщиною 4, 5, 6, 8 і 10 мм;
img 5955 2

Алюмінієва офісна перегородка, робота компанії НОВІКОН

Зверніть увагу: У комплектації цих виробів передбачається наявність спеціальних профілів, що допускають поворот конструкції на кут від 90 до 270-ти градусів.

До відмітних ознак ALT 111 також слід віднести особливий профіль стійки шириною в 40 мм (при висоті самої перегородки 3,5 метра і відстані між опорами – 1,2 метра).

img 4865 2

Алюмінієвий профіль перегородки

Переваги

До числа переваг офісних перегородок з алюмінієвого профілю слід віднести:

 • Можливість монтажу в одній рамній конструкції не тільки алюмінієвих або скляних, але і дерев’яних дверей.
 • Простота складання алюмінієвої дверної конструкції з подвійним заповненням.
 • Допустимість проведення операції з кожним полотном індивідуально.
 • Наявність в профілях рамного каркаса і в конструкції стулок дверей спеціальних вирівнюючих куточків.
 • Застосування елементів фіксації сухарного типу, що забезпечують надійне кріплення стійок до підлоги і стелі приміщень.
 • Високий рівень звукоізоляції, що забезпечується алюмінієвими конструкціями із заповненням (до 40 дБ).
img 5928 3

Перегородка, робота компанії НОВІКОН

Підсумки

Додамо до цього можливість обходитися без складного обробного інструменту, оскільки операція фрезерування, наприклад, буде потрібна тільки при установці двірного замкового механізму.

Всі перераховані вище переваги офісних перегородок допоможуть Вам вибрати краще для Вас рішення. Фахівці компанії НОВІКОН допоможуть з вибором і проконсультують Вас з усіх питань.

img 9862 2

Офісна алюмінієва перегородка від НОВІКОН