Ремонт вікон

Існує цілий ряд дій: діагностика, регулювання і заміна деталей і комплектуючих віконної фурнітури, заміна склопакета. У цій статті познайомимося з найчастішими віконними поломками, причинами їх виникнення, методами їх усунення і можливим ремонтом вікон.

Зламалося вікно. Викидати або можна відремонтувати?

Пластикові вікна міцно увійшли в життя українців і стали звичним атрибутом квартир, офісів, заміських будинків, медичних і освітніх установ.

Довговічні надійні конструкції естетично виглядають і сприяють збереженню комфортного мікроклімату в приміщенні. Такі вікна надійно захищають від протягів і знижують рівень вуличного шуму.

Зазвичай віконні системи з ПВХ служать дуже довго, але бувають ситуації, коли ремонт пластикових вікон стає необхідним.

Ламаються ручки, клинять механізми або просто звідкись починає задувати. У таких випадках можна вирішити проблему своїми руками, але досвідчений віконний майстер виконує роботу набагато ефективніше і швидше.

Ремонт вікон ПВХ це трудомістка процедура, яка складається з декількох етапів. Спочатку майстер аналізує проблему, а потім вибирає оптимальний за ціною і термінами варіант рішення.

dsc 2628 2

Ремонт вікон, сервісна служба НОВІКОН

Задати питання

Після цього неполадка буде усунена. Часто різні несправності і поганий естетичний вигляд вікна, виникає через неправильну експлуатацію.

Десь дуже сильно смикнули, або пережали ручку, або занадто сильно відчинили вікно. Ціна на ремонтні роботи безпосередньо залежить від рівня складності завдання і вартості нової фурнітури і механізмів.

Щоб всі конструктивні елементи безвідмовно працювали протягом кількох десятків років, за ними потрібно правильно доглядати і регулярно здійснювати профілактику. У тих випадках, коли проводилися необхідні профілактичні дії, капітальний ремонт не був потрібен.

Якщо поворотно-відкидну фурнітуру періодично змащувати спеціальним засобом для догляду, а стулки регулювати – кардинальних дій по відновленню функціональності віконної системи можна уникнути.

img 3346 e1581065644820 2

Зламалося вікно? Замовте послугу “Ремонт Вікон” у Службі Порятунку Вікон

Консультація

Ущільнювачі  також вимагають догляду, щоб вони зберігали свою еластичність і не деформувалися у процесі експлуатації – їх змащують спеціальним складом.

Всі перераховані вище дії легко і оперативно виконуються фахівцями компанії НОВІКОН.

У яких випадках необхідний ремонт алюмінієвих вікон і систем з ПВХ?

З особистих спостережень і практичного досвіду роботи ми вирішили виділити найпоширеніші проблеми, пов’язані з несправностями віконних конструкцій, дверей і балкона.

uplotnitel 2 2

У яких ситуаціях треба ремонтувати алюмінієве та ПВХ-вікно?

Отже ось вони::

  1. Ручки балконних дверей і вікон занадто розхиталися. Це відбувається через занадто різке відкриття і закриття, а також занадто сильне натискання на фурнітуру.
  2. Ручка повністю зламалася і вимагає заміни. Дана ситуація може виникнути через первісну неправильну зборку або застосування неякісної фурнітури. Надмірна сила при закриванні також може стати причиною поломки.
  3. Якщо вікно важко відкривається, це означає що ручка має занадто тугий хід. Така несправність з’являється при провисанні стулки або недостатньо змазаних механізмах.
  4. Ущільнювач рассохся і деформувався, в результаті чого конструкція втратила свою початкову герметичність.
  5. Механізм замка виробу став непридатним або пошкодився при занадто різкому відкритті.
  6. Бувають випадки, коли механізм спрацьовує неправильно, і закрити вікно стає неможливо. Одночасно намертво заїдає ручка, і профіль приймає нерухоме положення. У даній ситуації оперативний ремонт металопластикових вікон просто необхідний. Найкраще викликати професійного майстра, так як спроби вирішити проблему самостійно можуть призвести до абсолютної поломки і повну заміну як профілю, так і склопакета.
  7. Самою неприємною ситуацією стає сильне механічне пошкодження рами профілю або склопакета. Звичайний ремонт старих вікон не вирішить цю проблему, так як тут потрібно повністю міняти весь пошкоджений елемент.

У цих та інших випадках потрібно звертатися в організацію, яка спеціалізується на усуненні дефектів і несправностей віконних конструкцій.

Фахівці таких компаній мають практичний досвід і мають всі необхідні інструменти для виконання ремонтних робіт.

img 4366 2

Що робити, якщо розбили склопакет

Популярні проблеми – кращі рішення

Що робити, якщо дверна ручка розхиталася?

Це найпоширеніша і в той же час легко усуваєма несправність. Щоб відновити функціональність елемента, потрібно просто підтягнути кріплення. Для цього пластинку в формі прямокутника, яка знаходиться під ручкою, акуратно піддягаємо за краї.

Потім встановлюємо ручку у положення -90 градусів і за допомогою хрестової викрутки підтягуємо болти. Щоб уникнути пошкоджень поверхні профілю або деформації країв заглушки, накладку знімають пальцями. Не рекомендується використовувати викрутку або будь-які інші інструменти для зняття заглушки.

remont5 2

Ремонт дверної ручки

А якщо ручка заїдає?

Щоб усунути цю проблему, фурнітура ретельно очищається, а механізм, який відповідає за відкриття вікна, змащується. Перед початком роботи дверні або віконні ручки слід зняти.

Як засіб для очищення використовують спеціально призначені склади для миття скла. Цей матеріал не залишає слідів усередині профілю, що дуже важливо для пропускної здатності світла віконних систем.

Після розбирання і очищення всі рухомі елементи механізму змащуються захисним маслом. Після, деталі збираються в єдину конструкцію і встановлюються на місце.

maxresdefault 18 2

Расшаталась ручка?

Притискної механізм більше не притискний?

В процесі експлуатації ущільнювач може втратити свою основну функцію, це може статися як по всьому периметру, так і в різних точках дотику. Дана проблема більш актуальна для старого вікна, яке працювало своїм господарям вже не один сезон.

В результаті деформації ущільнювачів, на гумі з’являються щілини, і як наслідок, виникають протяги. Конструкція втрачає початкову герметичність, знижуються шумоізоляційні характеристики вікна.
Така ситуація також може статися внаслідок різкого перепаду температур.

В процесі експлуатації ущільнювач може втратити свою основну функцію: по всьому периметру або у різних точках дотику. Дана проблема більш актуальна для старого вікна, яке прослужило своїм господарям вже не один сезон.

7ohohrsk 2

Притискний механізм погано працює?

В результаті деформації ущільнювачів гумок з’являються щілини, і як наслідок виникають протяги. Конструкція втрачає початкову герметичність, знижуються шумоізоляційні характеристики вікна.

Така ситуація також може статися внаслідок різкого перепаду температур.

Щоб відновити функціональність віконного профілю, не обов’язково повністю змінювати гумки ущільнювачів. Професійні майстри вміло здійснюють регулювання фурнітури і призводять до належного стану притискної механізм.

Для бездоганної роботи конструкції рекомендується здійснювати профілактику притискного механізму і міняти зусилля двічі на рік. Завдяки цьому термін експлуатації гумових ущільнювачів істотно продовжується.

Що робити, якщо края стулки стали зачіпати раму?

В процесі експлуатації ущільнювач може втратити свою основну функцію, це може статися як по всьому периметру, так і в різних точках дотику. Дана проблема більш актуальна для старого вікна, яке прослужило своїм господарям вже не один сезон.

maxresdefault 16 2

Краї стулки вікна стали затирати раму?

Отримати консультацію

В результаті деформації ущільнювачів на гумі з’являються щілини, і як наслідок виникають протяги. Конструкція втрачає початкову герметичність, знижуються шумоізоляційні характеристики вікна. Така ситуація також може статися внаслідок різкого перепаду температур.

Звичайні проблеми з вікнами

В основному такі поломки починають виникати в літній період, коли вікно довгий час знаходиться у відкритому стані. В даному випадку вартість ремонту вікон істотно нижче ціни нового профілю.

img 3389 2 2

Які віконні поломки часто відбуваються влітку?

Щоб усунути несправність майстра налаштовують правильне положення віконних стулок, за допомогою професійного інструменту. Після регулювання всі елементи конструкції приймають правильне положення і знаходяться в рівних площинах.

Чому варто звертатися тільки до професіоналів?

Віконна компанія НОВІКОН вже більше 11 років займає лідируючі позиції на віконному ринку півдня України. Тривалий час організація є авторизованим партнером найбільшого світового виробника пластикових віконних систем Рехау.

Основним напрямком діяльності є продаж і установка вікон, дверей, лоджій і балконних блоків. Маючи солідний практичний досвід, співробітники професійно здійснюють терміновий ремонт вікон і віконних профілів будь-якого рівня складності.

Центр ремонту швидко і якісно виконує наступні послуги:

Компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Залежно від виду ремонтних або профілактичних робіт, вартість послуг може варіюватися.

Більш докладний розрахунок ціни і терміни необхідно уточнювати у персонального менеджера.

dsc 2575 3 2

Звертайтеся по питанням ремонту вікон в сервісну службу НОВІКОН

Задати питання

Щоб замовити ремонт вікон і їх конструктивних елементів або балкона, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Всі дзвінки на території України безкоштовні.

Якщо вам необхідна додаткова консультація, ви можете отримати всю необхідну інформацію у менеджерів.

Грамотні і висококваліфіковані співробітники з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання,
допоможуть розібратися в ситуації, що склалася і оформлять заявку на виконання ремонтних робіт.
Телефонуйте!