Купить металлопластиковые окна » Портальні системи від компанії НОВІКОН

Портальні системи від компанії НОВІКОН

Портал (паралельно-розсувна або підйомно-розсувна система) – конструкція з паралельно-розсувними стулками – є трендом в сучасній архітектурі. Портал надає приміщенню більше свободи і світла, пропонуючи оригінальні планувальні та дизайнерські рішення. При цьому він збереже тепло і тишу у вашому будинку.

md tuersysteme schiebetueren parallel schiebe portal ps 200 head 1 2

Портальні системи

Задати питання

PSK-PORTAL

Вони створюються за допомогою звичайних віконних і дверних профілів. Для них використовується спеціальна фурнітура та потім з них вже конструюють розсунення. Такі портали часто використовують для виходу на балкон у квартирі. Або для виходу на терасу, якщо це приватний будинок.

Принцип роботи паралельно-зсувних порталів така: для відкриття необхідно зрушувати стулку в сторону, паралельно площині конструкції, на її глуху частину.

325804

PSK-портал REHAU

При цьому стулка відкидається для провітрювання приміщення. Необхідно лише повернути ручку на 90 градусів, як і в звичайному вікні. А ось мікропровітрювання тут не передбачено.

Так як для відкриття вікна або двері, стулка завжди зсувається на глуху частину, то при установці порталу потрібно буде врахувати, що робочою частиною залишатиметься не більше 50% всього отвору. Детальніше про PSK-PORTAL читайтетут.

HS-PORTAL

Особливістю подібних конструкцій є наявність габаритних стулок. Але ви можете з легкістю керувати важкими стулками, завдяки фурнітурі PORTAL німецького виробника SIEGENIA.

Перевагою HS і HSK порталів – є легке управління стулок, вагою до 400 кг.

Фурнітура PORTAL від німецького бренду SIEGENIA гарантує легку і надійну експлуатацію. Вся продукція SIEGENIA на виробництві піддається ретельним випробуванням і тестам на міцність/придатність до повсякденної експлуатації. Тому НОВІКОН у виробництві своїх портальних конструкцій використовує саме цю фурнітуру.

Детальніше читайтетут.

Наші консультанти допоможуть вам легко орієнтуватися в різномаїтті портальних конструкцій та зможуть рекомендувати найбільш оптимальний вибір.

md komfort barrierefreie schiebetueren bodenschwelle 2 2

HS-PORTAL

Отримати консультацію