Зимові сади

Можливо ви завжди мріяли і марили про те, щоб створити у себе вдома свій особистий сад і милуватися своїми рослинами і зеленню весь рік?

Або оформити свою спальню зі стелею у вигляді справжнього зоряного неба? Або снідати стиглими фруктами, вирощеними у своїй особистій оранжереї?

Тоді вам саме час планувати створення зимового саду, тому що це неповторний простір для життя в гармонії з природою.

Компанія НОВІКОН багато років співпрацює з двома концернами, які відмінно зарекомендували себе у сфері створення скляних фасадів. Це Reynaers Aluminium та ALUTECH GROUP OF COMPANIES.

zimnij sad teplodar 2 5 2

Зимний Сад, виробництво та монтаж компанії НОВІКОН

Зимові сади від бельгійської компанії Reynaers Aluminium відрізняються рядом переваг, особливо в порівнянні з подібними продуктами від інших виробників.

Компанія працює зі спеціально створеними матеріалами, які дозволяють зберегти максимум тепла і створюють особливий мікроклімат всередині приміщення.

Ви отримаєте прекрасну свіжість і прохолоду у жаркий сезон, та тепло, а також комфорт у період холодів.

Зимовий сад від Reynaers Aluminium допоможе спроектувати красиве і стильне з архітектурної точки зору, скління фасаду, яке можна оформити у будь-якій стилістиці.

Таким чином, зимовий сад стане витонченим і лаконічним продовженням загальної концепції проекту вашого будинку.

Використовуючи різноманітні навіси, козирки, скло з ефектом затемнення, ми допоможемо прикрасити ваш інтер’єр і створити неповторний простір в якому ви зможете відпочивати, милуватися природою, бути в гармонії з навколишнім світом.

При виготовленні зимових садів і оранжерей, компанія НОВІКОН використовує спеціальні профілі зовнішнього скління, розсувні або поворотні двері, віконні системи Reynaers Aluminium.

Алюмінієві фасади Reynaers CW 50

Мудре рішення для неординарних архітектурних проектів. Це система фасадів, яка дарує свободу творчості.

У цій системі представлено 10 видів оформлення, які відрізняються зовнішнім виглядом зовні. Можливо створити будь-яку комбінацію похилої і вертикальної площин з інтеграцією різних видів стулок.

Ця система відрізняється широким асортиментом технічних рішень для виконання всіх вимог, що пред’являються до будівництва такої конструкції. Це і високий рівень ізоляції, вогнестійкість і безпека.

Фасадні системи Reynaers CW 50 допомагають зберегти енергію у приміщенні. Також вони візуально змінюють конфігурацію будівлі, наприклад: можуть витягнути або подовжити будівлю, надати легкості (все це візуальні ефекти).

Дана система популярна у таких модифікаціях:

CW 50-HL – збільшити візуально фасад будівлі допомагає декоративна накладка. Вона візуально створює горизонтальні і вертикальні лінії.
CW 50 HI – система, яка дарує максимум тепла і світла. У комбінації з теплими багатокамерними склопакетами можна отримати теплопередачу на рівні Uf> 0,65 Вт / м ² K.
CW 50-SL – тонкі стійки і практично невидимі накладки створюють ефект невагомості і легкості. Вони дарують більше світла простору. Стійки мають ширину в 15 мм, де стандартні аналоги – 50 мм.

Фасадне скління Reynaers CW 50 також добре підходить для виготовлення зенітних ліхтарів і прозорих дахів. Сумісно з відчиняючими елементами різних типів.

Експлуатаційні характеристики системи Reynaers CW 50:

• Повітрянепроникність – до 600 (клас A4) Па.
• Опір вітровому навантаженню – до 2000 Па.
• Водонепроникність – до 900 (клас RE) Па4.
• Максимальна вага склопакета – до 450 кг.
• Протизламність – WK2 (німецький стандарт NEN 5096) / WK3 (німецький стандарт ENV 1627).
• Звукоізоляція – Rw (C; Ctr) <48 (-2; -8) dB, у залежності від типу скління. Коефіцієнт теплопровідності – Uf> 0,8і Вт / м2К, в залежності від комбінації профілю. Приведений коефіцієнт Ucw для фасаду з поліпшеною теплоізоляцією (варіант “Пассівхаус”) = 0,66 Вт / м2К.

Система стійко-ригельного фасаду ALT F50

Призначена для створення огороджувальних світлопрозорих конструкцій самої різної складності. Це і зенітні ліхтарі, і похилі світлопрозорі покриття, і зимові сади, і навісні огорожі будівель.

В системі передбачено багато технічних рішень, як по внутрішньому, так і по зовнішньому виконанню фасадних конструкцій. Можна встановлювати вікна і двері різного типу відкривання.

Унікальний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні якості світлопрозорих фасадів стали дуже популярні серед архітекторів. Зроблений з алюмінію і скла фасад будівлі, може бути різноманітний, як за кольором, формою, так і за своїми властивостями.

Системи структурного скління зараз створюють таким чином, що можна приховати алюмінієві кріплення, тобто візуально фасад будівлі виглядає як монолітна простір зі скла. А це просто чудово працює для оформлення зимового саду і оранжереї.

Стійко-ригельний фасад ALT F50

Класичний варіант цього фасаду має видиму ширину в 50 мм, завдяки особливим стійкам і ригелям. Це забезпечує гарний елегантний вигляд, візуальну легкість конструкції, а також максимальну світлопроникність.

В системі є різні типи декоративних кришок, що дозволяє створювати кілька видів зовнішніх рішень фасаду. Тут можна створити і м’який soft-дизайн з округлою формою поверхні, і строгий стиль hi-tech з прямими і гострими кутами.

В системі було спеціально створено кілька рішень зі сталевим або дерев’яним каркасом в якості несучої конструкції. Радимо використовувати економічні безкамерні профілі стійок і ригелів.

Ця система також дозволяє створювати складні просторові конструкції. Шарнирная комбінація підкладок, армування всередині камери по всій довжині ригеля, та посилений сухарний елемент дозволяють встановлювати великогабаритні заповнення.

Параметри стійко-ригельного фасаду ALT F50:

• Внутрішня видима ширина – 50 мм.
• Зовнішня видима ширина – 50 мм.
• Глибина стійок і ригелів – 12-270 мм.
• Товщина заповнення – від 4 до 62 мм.
• Максимальна маса заповнення – 700 кг.
• Спосіб кріплення скла – за допомогою профіля притискної планки (елементів) і декоративної кришки.
• Типи елементів, що відкриваються – усі віконно-дверні системи ALT, фасадні інтегровані вікна і люки димовидалення.
• Теплопровідність стоечного вузла-група 1.0, Uf = 0,6-1, W / m2К по нормі EN ISO 10077-2: 2008
• Звукоізоляція – не менше 31 дбА.
• Водопроникність – клас А по ГОСТ 26602.2-99.
• Повітряпроникність – клас А по ГОСТ 26602.2-99.
• Елементи кріплення – з алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії.
• Способи покриття – порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування вимогам Qualanod.
• Типи елементів, що відкриваються – інтегровані у фасад вікна з верхньоподвісним або паралельно-відставним відкриванням.

Підсумки

Зимові сади – це красиво, стильно, ефективно, затишно і тепло у всіх сенсах. Якщо у вас є оранжерея або ви завжди мріяли спати під відкритим небом – саме час замовити систему для зимового саду.

Компанія НОВІКОН вже багато років працює над створенням скляних світлопрозорих фасадів і в цій сфері продуктів співпрацює з концернами Reynaers Aluminium і ALUTECH GROUP OF COMPANIES.

Наші менеджери зможуть проконсультувати вас по всіх питаннях і допоможуть обрати краще системне рішення для вашого зимового саду.