Купить металлопластиковые окна » Відомості про компанію НОВІКОН

Відомості про компанію НОВІКОН

НОВІКОН – це експертна компанія з виробництва та продажу металопластикових / алюмінієвих вікон і дверей в Одесі. НОВІКОН – офіційний партнер концерну REHAU в Україні.

rehau logo partner
rehau logo wind design

Виробництво, монтаж металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей в Одесі компанією НОВІКОН

Ми працюємо з 2004 року. Уже 15 років ми є одним з найбільших виробників металопластикових вікон і дверей з німецького профілю REHAU на півдні України.

З моменту свого заснування, компанія активно розвивається. Ми випустили вже понад 849 000 м.кв. металопластикових вікон за цей час. Ми зробили більше 560 000 виробів.

Наша місія – тепло, затишок і комфорт у Вашому будинку. Ми спеціалізуємося на енергозберігаючих технологіях в сучасному будинку. На сьогодні ми зробили і встановили понад 1 мільйон вікон для приватних замовників – а це найкраще визнання якості наших виробів і довіри з боку споживача.

Вся наша продукція виготовлена ​​за всіма європейськими стандартами і підтверджена відповіднимисертифікатами.

Наш продукт якісний і надійний. Ми надаємо збільшений гарантійний термін – 15 років на металопластикові енергоефективні конструкції. Детальніше про гарантії читайтетут.

Наша система обслуговування клієнтів максимально скорочує час від Вашого першого дзвінка до повної установки металопластикових вікон і дверей.

Фахівці НОВІКОН проходять навчання по будівельно-монтажних робіт. Вони зроблять всі необхідні виміри, виготовлять і змонтують вподобану конструкцію вікна або двері.

З асортиментом продукції можна ознайомитися в наших презентаційних салонах. Консультанти НОВІКОН допоможуть Вам і дадуть необхідні рекомендації. Розрахунок вартості Вашого проекту повністю автоматизований і враховує всі умови угоди. Вас цікавить Ви можете отримати, зателефонувавши за нашими телефонами.

Для постійних клієнтів нашої компанії передбачені знижки.

Відгуки про якість нашої продукції і послуг, що надаються можна почитати тут.