Контакти

ОДЕСА | МИКОЛАЇВ | ЮЖНЕ | КІЛІЯ | ВІЛКОВО | ІЗМАЇЛ


За усіма питаннями звертайтесь до консультантів нашої інформаційної лінії. Зателефонувавши за цим номером, Ви також зможете викликати майстра з виміру або фахівців сервісної служби компанії НОВІКОН.

(096)220-80-88

Ми працюємо щодня і готові відповісти на Ваші запитання з 9.00 до 19.00


Шановні клієнти!

Всі питання, які не змогли вирішити фахівці нашої компанії, а також Ваші скарги та пропозиції, прошу надсилати на мою пошту: direktor@novikon.com.ua

З повагою,

Роман Павлов
Комерційний директор компанії «НОВІКОН»


У нас Ви можете отримати детальну консультацію з питань купівлі, встановлення чи ремонту віконних та дверних металопластикових конструкцій. Наші консультанти допоможуть Вам у будь-яких питаннях вибору віконного профілю, фурнітури та склопакетів, іншої супутньої продукції, такої як москітні сітки, підвіконня та відливи.

Ми зможемо проконсультувати Вас у питаннях вибору вікон та дверей за певними параметрами та вимогами: за функціоналом, кольором, зовнішньою формою. Ми працюємо з металопластиковими та алюмінієвими профілями закордонного виробництва. Також Ви можете замовити у нас цільноскляні конструкції.

 

Виклик майстра за виміром

Якщо Ви вирішили розмістити замовлення в нашій компанії, будь ласка, залиште свої контактні дані в заявці і з Вами найближчим часом зв’яжеться наш спеціаліст для погодження дати та часу виїзду майстра за виміром.

Перезвоните мне_ua
Передзвоніть мені

Введіть дані і ми зв'яжемося з вами.


ajax_loader