Монтаж виробів

Замовити вікна, а також виготовити їх – це лише пів частини справи. Правильне встановлення готових конструкцій – запорука довговічності та функціональності виробів.

Готові конструкції дбайливо доставляються спеціально обладнаним транспортом, а їх установку виробляють кваліфіковані фахівці з монтажу сервісної служби компанії НОВІКОН.

Приділяючи особливу увагу виконанню монтажу, при установці вікон та дверей ми використовуємо тільки якісні та перевірені матеріали, а всі роботи здійснюються згідно з суворими вимогами монтажу металопластикових конструкцій.

Наведемо короткий перелік монтажних робіт: підготовчі роботи перед встановленням вікна, демонтаж старого вікна, підготовка віконного отвору, встановлення нового вікна, установка підвіконня, установка відливу, установка склопакета, герметизація. Ми робимо монтаж пластикових вікон згідно з ДСТУ.

Приготування до монтажу: прибрати все з підвіконня, зняти штори, звільнити підхід до вікна, забезпечити доступ до електромережі, приготувати мішки для сміття, накрити підлогу та меблі тканиною або щільною клейонкою.

Отримати консультацію

Залежно від індивідуальних особливостей вашого замовлення – тип будівлі, вид/матеріал/розмір/колір конструкцій, особливостей зовнішніх умов і різних спеціальних факторів, вам запропонують кілька типів монтажу.

Все це вам пояснить і детально розповість ваш менеджер. Після того, як буде укладено договір і НОВІКОН в зазначені в договорі терміни, виготовить конструкції, вас набере ваш менеджер для узгодження дня та часу монтажу. Установку конструкцій здійснять фахівці компанії НОВІКОН.

НОВІКОН робить монтаж згідно ДСТУ.