Алюмінієві вікна

Незважаючи на великий попит порівняно недорогих ПВХ-вікон, різноманітні алюмінієві конструкції у склінні вікон, балконів і лоджій використовуються не менш часто. На основі легкого, але міцного і гнучкого алюмінієвого профілю можна створити конструкції різних розмірів, форм і модифікацій, в тому числі і нестандартних.

Після установки вони показують себе з кращого боку в плані зручності і простоти в експлуатації, довговічності і безпеки для користувачів. Компанія НОВІКОН пропонує якісні алюмінієві вікна власного виробництва в Одесі, які доступні для замовлення за індивідуальними і типовими проектами на нашому сайті.

Поєднання міцності і гнучкості, а також легка вага алюмінієвих профілів є одним з переваг цього типу конструкцій для проектування, розробки і монтажу різних віконно-дверних систем – так звані теплі і холодні.

img 3763 e1581692469256 2

Алюминієві вікна, скління автосалона, робота компанії НОВІКОН

Компанія НОВІКОН пропонує послуги з проектування та розробки алюмінієвих віконних, дверних, фасадних, розсувних систем, різних типів «під ключ».

На вибір замовників представлені: холодні віконно-дверні та розсувні системи, теплі віконно-дверні, розсувні, стійко-ригельні і криті конструкції на основі алюмінієвих профілів (зимові сади). А ще ми робимо світлові ліхтарі і перегородки.

Використання алюмінію в поєднанні з моностекламі, а також склопакетами і сендвіч-панелями – найпоширеніше рішення при розробці та встановленню, так як вони мають високі експлуатаційні характеристики і властивості:

  • висока міцність і стійкість конструкції до механічних впливів і вітрових навантажень. Це досягається завдяки використанню сучасних систем кріплень і несучих конструкцій на основі алюмінію;
  • тривалий термін експлуатації – значно довше, ніж термін служби ПВХ або дерева в основі віконних і дверних систем;
  • легкість в монтажі – легка вага алюмінієвих профілів дозволяє виконувати монтаж несучих конструкцій максимально швидко за допомогою ефективних систем кріплень;
  • висока ремонтопридатність – при пошкодженні однієї з деталей конструкції її легко замінити, завдаючи мінімальної шкоди іншим складовим системи;
  • стійкість до різних несприятливих факторів – алюміній не схильний до корозії, біологічних руйнівників (грибків і плісняви), стійкий до перепадів температур і високого рівня вологості повітря;
  • вогнетривкість – конструкції на основі алюмінію стійкі навіть до прямого впливу полум’я.
img 3726 2

Вікна з алюмінія, виробництво та монтаж конструкцій НОВІКОН, наша робота

Алюмінієві вікна та віконно-дверні системи європейського зразка

Компанія НОВІКОН спеціалізується на виготовленні алюмінієвих вікон на основі міцних і легких алюмінієвих конструкцій з використанням різних видів склопакетів. Співпрацюючи з перевіреними виробниками віконних профільних систем, компанія має необмежений доступ до сертифікованих матеріалів і технологій, що повністю відповідає високим європейським стандартам у виробництві віконних і вхідних груп.

Компанія НОВІКОН пропонує продукцію, яка по праву вважається однією з кращих на українському ринку. Замовити алюмінієві вікна виробництва НОВІКОН – значить отримати якісний продукт за доступними українськими цінами з високою європейською якістю.

Сьогодні компанія НОВІКОН пропонує приватним і корпоративним клієнтам вигідні можливості для придбання алюмінієвих вікон в Одесі, отримавши при цьому широкий спектр супутніх послуг.

Для замовників всіх форм власності надається можливість отримати консультацію фахівців з вибору, проектування та встановлення віконних систем на основі міцних алюмінієвих профілів. Доступна послуга виїзду майстра для замірів, а також розробка проекту з нуля з подальшою установкою вікон і систем скління.

img 1792 2 2

Робота компанії НОВІКОН, вікна з алюмінія

Теплі віконно-дверні системи

Цей тип алюмінієвих профільних систем відрізняється тим, що в їх конструкції присутній термоміст – теплоізоляційний матеріал, який в обов’язковому порядку є в конструкціях теплого типу.

Термомост є додатковою камеру з теплоізоляційного матеріалу (поліаміду), яка служить бар’єром між зовнішньою та внутрішньою частинами віконного профілю і захищає склопакет від промерзання.

Захист від теплових втрат приміщення у даного типу віконно-дверних систем стає можливою завдяки наявності двох або трьохконтурної системи гумових або силіконових ущільнювачів. Вони встановлюються по периметру профілю.

Використання в алюмінієвих вікнах термомостов в поєднанні з енергозберігаючими склопакетами для балкона або лоджії забезпечує користувачам переваги в експлуатації:

  • істотне зниження витрати ресурсів на обігрів приміщень;
  • високий рівень комфорту за рахунок зниження шуму з вулиці;
  • простота у догляді.

Теплі віконні профілі з алюмінію з використанням теплоізоляційних матеріалів підходять для всіх видів скління: віконних блоків, балконів і лоджій, а також великогабаритного скління в рамках дизайнерських проектів.

img 1872 4

Робота НОВІКОН, скління алюмінієвими вікнами, виробництво та монтаж конструкцій

Теплі алюмінієві вікна і розсувні системи

Розсувні системи на основі алюмінієвих профілів використовуються практично повсюдно – для скління балконів і лоджій, вхідних груп, перегородок у житлові і офісні приміщення.

Особливістю їх конструкції є розташування профілів паралельно один одному. У поєднанні з моносклом або склопакетом, такі конструкції забезпечують зручну експлуатацію.

Рух стулки здійснюється за рахунок рейлінгових систем паралельно підставі профілю. Тому одне з головних переваг розсувних систем – економія місця. На відміну від звичайних відчинених вікон, балконних дверей та інших подібних конструкцій, розсувні системи не вимагають додаткового місця перед ними для руху стулки по радіусу.

img 4692 3

Алюмінієві вікна, робота компанії НОВІКОН, виробництво та монтаж конструкцій

Стійко-ригельні фасадні системи

Для виробництва скляних або вентильованих фасадів в рамках дизайнерських проектів часто використовуються стійко-ригельні фасадні системи. Вони складаються з вертикальних несучих стійок на які встановлюються горизонтальні ригелі, що утворюють несучий каркас.

В процесі монтажу моноскла або склопакетів, підстава каркаса залишається невидимою зовні, що дозволяє зробити візуально монолітний фасад зі скла, який виглядає дуже ефектно.

У менш масштабних проектах стійко-ригельні системи дозволяють використовувати їх для установки вітрин, фасадних і вхідних груп різних комерційних закладів: магазинів, ресторанів, аптек тощо.

Елементи, вбудовуються дуже легко завдяки використанню подібної по конструкції фурнітури та кріпильних елементів, які також не видно із зовнішньої частини будівлі.

Зимові сади

На основі міцних алюмінієвих профільних систем і теплих склопакетів досить просто створювати криті конструкції – зимові сади, оранжереї, теплиці та інші види приміщень зі скляними стінами.

Висока светопропускная здатність таких конструкцій забезпечує оптимальний режим освітлення при вирощуванні світлолюбних рослин.

У компанії НОВІКОН можна замовити індивідуальну розробку конструкції на основі алюмінієвого профілю і склопакетів з високими теплоізоляційними властивостями.

img 2609 e1581693239228 2

Зимний сад в алюмінієвій системі, скління від НОВІКОН

Холодні віконно-дверні системи

Холодні алюмінієві вікна та віконно-дверні системи відрізняються від теплих відсутністю внутрішнього ізоляційного елемента – термомоста, що передбачає їх використання у внутрішньому просторі будівель і споруд (офісні перегородки та огорожі), а також для реалізації проектів вхідних груп.

Такі конструкції виготовляються на основі склопакетів з товщиною заповнення від 25 мм і пропонують велику різноманітність форм і механізмів відкривання: поворотно-відкидні, з вертикальною або горизонтальною віссю повороту, розсувні і інші схеми руху стулок віконних та дверних конструкцій.

Основною перевагою таких систем є їх невисока вартість, а також швидкість установки і простота в експлуатації.

Звертайтеся в компанію НОВІКОН і замовляйте алюмінієві вікна, ціна яких – одна з найдоступніших в Одесі та інших південних регіонах України.

Оформити заявку на консультацію фахівця можна у нас на сайті.