Кольорова гама

При виборі віконних профілів крім якості та функціональності виробів, одним з головних критеріїв стає їх зовнішній вигляд і кольорове рішення. Покупці хочуть бачити великий асортимент квітів та текстур, для того щоб органічно вписати вікна в свій дизайн.

img 1340 2

Робота компанії НОВІКОН, вікна та двері REHAU GENEO у салатовому кольорі


Отримати консультацію
Крім того, певна кольорова гамма може бути популярною саме в цьому сезоні, а бути в тренді сьогодні хочуть всі. Тому наша компанія НОВІКОН, будучи сертифікованим партнером REHAU, надає весь їх варіатив кольорів.

Кольорові рішення REHAU

ККомпанія Рехау пропонує широку палітру кольорів, відтінків і текстур вікон. Тут ви знайдете для себе багатий вибір комбінацій. Красиві півтони, елегантне колірне наповнення, а також приголомшливі нюанси в малюнку профілю – все це прикрасить ваш інтер’єр і привнесе в нього гармонію.

2-1

Рмозаїття кольорів і текстур палітри REHAU

Рехау пропонує різноманітні колірні рішення вікон, як для мінімалістичного інтер’єру з нотками природи, так і для ефектного стилю хай-тек.

Для любителів натурального дерева є великий вибір відтінків і красивих імітацій «під старовину». Крім цього є ряд віконних профілів з незвичайними малюнками розпилів деревини.

Також є ряд сірих відтінків, які відображають сучасну картину міста і прекрасно вписуються в архітектурний лад як всередині, так і ззовні.

colors 2

Кольори та текстури REHAU на конструкціях НОВІКОН

Палітра кольорів REHAU

col31 Коричневий структурований
col2 Морений дуб 1 структурований
col3 Морений дуб 2 структурований
col4 Темний дуб структурований
col5 Темна вишня структурований
col6 Махагон структурований
col7 Макор структурований
col8 Горіх структурований
col9 Золотий дуб структурований
col10 Дугласі структурований
col11 Сіерра структурована
col12 Орегон структурований
col13 Горна сосна структурована
col14 Світлий дуб 1 структурований
col15 Кремово-білий структурований
col16 Білий структурований
col17 Жовтий структурований
col18 Винно-червоний структурований
col19 Темно-червоний структурований
col20 Червоний структурований
col21 Темно-зелений структурований
col22 Зелений структурований
col23 Зелений мох структурований
col24 Стальний синій структурований
col25 Синій ультрамарин структурований
col26 Бриліантово-голубий структурований
col27 Сірий антрацит структурований
col28 Сірий структурований
col29 Світло-сірий структурований
col30 Сірий глянець
col31 Сірий антрацит глянець

Інноваційна текстура REHAU KALEIDO WOODEC

У палітрі текстур REHAU з’явилася унікальна новинка – ультрамодний декор KALEIDO WOODEC. Краса, елегантність і розкіш дерева, витончений малюнок і непередавані тактильні відчуття – все це поєднав в собі новий вид реалістичної текстури, презентований концерном REHAU.

Палітра кольорів KALEIDO WOODEC

Декор KALEIDO WOODEC виконаний в скандинавському стилі. Що сьогодні є трендом в дизайні інтер’єру і екстер’єру. Вікна з таким покриттям стануть лаконічним продовженням концепції і задумки дизайнера.

Декор KALEIDO WOODEC відрізняється підвищеною стійкістю кольору і прекрасно зберігає свій первісний вигляд. У палітрі представлено три кольори дуба, з характерним мінімалізмом і контрастом текстури.

reh woodec oakmalt 2

Бурштиновий дуб

reh woodec oakalp 2

Вибілений дуб

reh woodec oakcon 2

Сивий дуб

 

Інноваційна технологія відтворює текстуру і зовнішній вигляд дерев’яних вікон. Доторкнувшись, ви відчуєте тепло деревини. РРозкішні вікна з текстурами дерева WOODEC прикрашатимуть ваш будинок як всередині, так і зовні. Більше про REHAU KALEIDO WOODEC читайтетут.

img 1777 2

Три кольори REHAU WOODEC на зразках

Отримати консультацію

Кольорові рішення REHAU з алюмінієвими накладками

Зовнішні алюмінієві накладки – це стильний і економічний метод оформлення для металопластикових віконних систем.

Дана система допоможе поєднати в собі всі переваги пластикових профільних систем: по герметичності, теплоізоляції, і простоті у догляді з ексклюзивним дизайном, який є при декоруванні алюмінієм.

bez imeni 1 8 2

Аалюмінієві накладки на металопластиковий профіль

ПВХ-профіль в комбінації з декоративними накладками з алюмінію дозволяє створювати декор під різні види дизайну фасаду. Це найбільш швидкий спосіб декорування.

Компанія НОВІКОН пропонує системні рішення REHAU GENEO і SYNEGO з алюмінієвими накладками. Ми допоможемо вам підібрати необхідний колір і текстуру вироби, відповімо на всі питання, що цікавлять і втілимо краще рішення у вашій ситуації. Більше про алюмінієві накладки читайтетут.