Купить металлопластиковые окна » Алюмінієві накладки

Алюмінієві накладки

Зовнішні алюмінієві накладки – стильний та економічний метод оформлення для металопластикових віконних систем.

Дана система допоможе поєднати в собі всі переваги пластикових профільних систем: за герметичністю, теплоізоляцією, і простотою у догляді з ексклюзивним дизайном, який є при декоруванні алюмінієм.

ПВХ-профіль в комбінації з декоративними алюмінієвими накладками дозволяє створювати декор під різний вид дизайну фасаду. Це найшвидший спосіб декорування.

Алюмінієві накладки створюють справді гарний зовнішній вигляд і надають архітектурного стилю вікнам. Дизайнери люблять ці вироби, тому що вони дозволяють створювати незвичайні інтер’єрні рішення.

bez imeni 1 7 2

Алюмінієві накладки для профілю REHAU

Замовити прорахунок

Тут немає обмежень для польоту фантазії та креативності у створенні проекту. Накладки компанія НОВІКОН застосовує лише зовні приміщення. Обклад із алюмінію можна зробити в будь-якому кольорі та текстурі.

Фарбування поверхні алюмінієвої накладки можна виконати в будь-якому кольорі RAL. Вибір текстур вас порадує: тут є і глянець ламінація, і матове покриття, і навіть шорстке. Доступна ламінація під структуру дерева, імітація поверхні алюмінію.

ПВХ-вікна з алюмінієвими накладками – це практично, красиво та тепло. Використовуючи обклади з алюмінію, можна зробити інтеграцію з будь-якими алюмінієвими системами та виробами.

Наприклад: зі стійко-ригельними. Спектр виробів у яких застосовуються накладки дуже широкий – це віконні конструкції, і дверні: гармошки, панорамні двері, розсувки.

img 2479 2 2

Алюмінієві накладки на металопластикових вікнах НОВІКОН

Переваги алюмінієвих накладок

Можна виділити 3 основні переваги цих виробів:

• імітація алюмінієвих конструкцій.
• декор – краса та оригінальність дизайну.
• захист профілю від ультрафіолетових променів, впливу зовнішнього середовища, вологи та опадів.

Для того, щоб наочно побачити наскільки зовні можливо створити за допомогою алюмінієвих накладок імітацію алюмінієвого вікна, спробуйте на фотографії відразу відрізнити де накладка під алюміній, а де сам алюмінієвий профіль (фото нижче).

alyuminievye nakladki 3 2

Зліва на фото – зразок вікна-ПВХ з алюмінієвою накладкою. Праворуч – зразок алюмінієвого вікна

ПВХ-вікно з алюмінієвою накладкою дешевше, ніж алюмінієве вікно, значно тепліше, а також має набагато більше видів кольорів та дизайну. Складання алюмінієвих накладок здійснюється під прямим кутом, що створює зовні певну естетичну архітектурну стилістику.

Ці накладки зберігають максимальну енергоефективність.

Покриття алюмінієвих накладок має високу міцність, оскільки фарбуються вони порошковою фарбою, яка обробляється в печі. Фарбування доступне для будь-якого кольору RAL.

Можна виконувати глянсові, матові та шорсткі на дотик обклади. Доступна ламінація під структуру дерева, імітація поверхні алюмінію.

dsc 1924 2

Приклад вікна з алюмінієвою накладкою в салоні НОВІКОН за адресою вул. Заболотного, 28

Побачити наживо конструкції з алюмінієвими накладками можна в салоні Новікон на вул. Заболотного, 28.

Телефонуйте:

+38(048) 701-17-00
+38(094) 953-47-00
+38(096) 088-51-15

Отримати консультацію

Підсумки

Алюмінієві накладки – це красиво, практично, тепло, а також доступно за ціною, порівняно з алюмінієвими вікнами. Пластикові вікна з алюмінієвими накладками – це красиво, стильно, оригінально, зручно та суперфункціонально. Візуально вони виглядають як алюмінієві вікна, але при цьому мають усі переваги вікон із металопластику. Таким чином, вибравши пластикові вікна з алюмінієвими накладками, ви поєднаєте переваги пластикових і алюмінієвих вікон воєдино.

Маючи низку переваг, алюмінієві обклади дозволяють створювати стильні архітектурні рішення, служать довго та надійно, відповідають усім необхідним експлуатаційним вимогам.

Компанія НОВІКОН пропонує системні рішення REHAU GENEO и SYNEGO з алюмінієвими накладками.

Інтегрує алюмінієві обклади зі стійко-ригельними продуктами концернів Reynaers Aluminium та ALUTECH GROUP OF COMPANIES.

Ми допоможемо вам підібрати необхідний колір і текстуру виробу, відповімо на всі питання, що цікавлять. Втілимо найкраще рішення у вашій ситуації.

Перезвоните мне
Перезвоните мне

Введите данные и мы свяжемся с вами.


ajax_loader