Склопакет

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Для початку внесемо ясність у поняття “склопакет”. Дуже часто склопакетом називають все пластикове вікно у цілому, це абсолютно невірне формулювання, так як саме пластикове вікно складається, як мінімум з 3 частин.

А саме: профіль, фурнітура, склопакет. І кожна частина виробляється окремо і окремою компанією.

Говорячи конкретно по склопакетах, то потрібно розуміти, що під цим поняттям мається на увазі конкретний набір спеціальних камерних стекол. І саме від кількості камер, структури скла, додаткових пристосувань, і захисних плівок, буде залежати ваш вибір пластикового вікна.

dsc 1807 2

Вікно на виробництві компанії НОВІКОН

Коротко розглянемо функціональність склопакета в загальному плані пластикового вікна. По-перше – це теплоізоляція, завдяки наявності повітряної камери холод від 1-го скла не стане передаватися іншому. І чим більше камер, тим краще теплоізоляція.

Але! Враховуйте що для середніх широт оптимально всього лише 2 камери – вони прекрасно тримають тепло, не варто переплачувати за великою кількістю камер. По-друге – це захист від ІЧ-випромінювання, що дає нам прохолоду у квартирі в спекотне літо. Досягається захист нанесенням спеціального напилення на скло зі склопакета.

Що стосується вибору склопакета, то слід зазначити головне, не варто обирати склопакети з шириною між стеклами більше ніж 16 міліметрів. Причина у тому, що теплоізоляції це не додасть, а ось ціну підніме сильно, так як профілю на широке вікно йти буде набагато більше.

img 5909 2

Спеціаліст НОВІКОН з монтажу виймає склопакет з віконної конструкції для розвантаження

Більш того, якщо у вас “товсте” вікно, то фурнітура не стане довго служити, як годиться – з роками просто не витримає. Також, говорячи про вибір склопакета, потрібно відзначити, що зовсім не обов’язково наповнювати простір між стеклами будь-яким газом, якщо ви не ставите спеціалізованих стекол.

Толку в цьому буде 0, а ось, якщо ж ви встановили спеціалізоване скло (наприклад к-скло) тоді без інертного газу вам не обійтися, інакше сенсу не буде у такому склі.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар