Купить металлопластиковые окна » Блог » Алюмінієве скління, як стійкий тренд

Алюмінієве скління, як стійкий тренд

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Сучасний світ змінюється з божевільною швидкістю. У наше життя майже щодня приходить щось нове. Це змушує нас дивитися на все, що колись здавалося нереальним по-новому.

Така тенденція зачіпає і сферу будівництва, в тому числі. Давно в минулому залишилися нудні типові проекти, які обмежують фантазію архітекторів, інвесторів і замовників. Вже сьогодні Котеджне будівництво – це швидкий, ефективний, якісний, технологічний і сучасний процес.

photo 2019 06 06 12 56 03 2

Робота компании НОВІКОН, скління в алюмінії

У сучасному будівництві використовують: інноваційні та різноманітні будівельні матеріали нового покоління, унікальні технології, трендові прийоми в дизайні та архітектурі, індивідуальне проектування і нестандартні інженерні системи.

Раніше вікна і двері в старому своєму розумінні, були просто “конструкціями”, сьогодні вони придбали значно більший функціонал і призначення, легко і гнучко підлаштовуючись під нові дизайнерські ідеї та рішення.

Алюміній в будівництві

Застосування алюмінію в будівництві стало стійким трендом. При склінні будь-якої будівлі, застосування каркаса з алюмінію стало обов’язковим варіантом. Тут є масштаб і розмах. Алюміній застосовують починаючи від скління офісів і хмарочосів, і закінчуючи заміським стильним котеджем.

img 6644 2

Алюмінієве скління ресторану” Компот”, робота компанії НОВІКОН

Переваги скління в алюмінії

  1. Можливість виготовлення конструкцій з великими розмірами;
  2. Можливість виготовлення конструкцій з нестандартними формами;
  3. Високі технічні характеристики конструкцій;
  4. Енергоефективність виробів;
  5. Високі показники конструкцій у звукопроникності;
  6. Високі показники конструкцій по стійкості до зламів;
  7. Високі показники конструкцій по водонепроникності;
  8. Високі показники конструкцій в стійкості до вітру;
  9. Красивий і витончений дизайн.

Профільні системи з алюмінію сьогодні дозволяють виготовляти конструкції з високими показниками енергоефективних характеристик.

img 25932 2

Скління зимового саду, компанія НОВІКОН виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій

Зовні алюмінієвий профіль вужчий, що дозволяє будівлі з таким склінням в цілому виглядати елегантніше, витонченіше і виразніше. Конструкції з алюмінію можна зробити великих розмірів і нестандартних форм. Тут архітектор не буде обмежений у своїй фантазії і креативності.

В цілому, для більшості проектів де особливо потрібна максимальна світлопрозорість, наприклад для індивідуального котеджного будівництва-застосовують алюмінієве скління.

Компанія НОВІКОН працює з двома брендами в сфері алюмінієвого скління: Reynaers і АЛЮТЕХ. Ми реалізуємо фасадні та розсувні системи, перегородки, зимові сади та оранжереї, двері, вікна з алюмінію.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар