Купить металлопластиковые окна » Блог » Скління балкона: докладна інструкція

Скління балкона: докладна інструкція

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Скління балкона – технологічно складна процедура, якщо порівнювати її з установкою звичайного вікна у кімнаті.

При склінні балконів використовуються додаткові комплектуючі-підсилювачі, з’єднувачі, козирки і так далі. Вони не тільки підвищують складність процедури, але і збільшують вимоги до досвіду і кваліфікації монтажної бригади, фахівця з виміру.

Вибір типу скління

Компанія НОВІКОН рекомендує почати з вибору типу скління балкона. Прийняття остаточного рішення залежить від подальшого функціонального призначення кімнати.

Наприклад, чи буде воно використовуватися як повноцінна житлова кімната, або її призначення зводиться до сезонного зберігання речей. Залежно від вимог, при склінні використовується один з двох типів конструкцій – холодна або тепла.

У випадку з теплим склінням передбачається експлуатація балкона як повноцінного житлового приміщення. Тому до готової конструкції висувається ряд більш жорстких вимог.

img 3450 2

Скління балкона компанії НОВІКОН, виробництво і монтаж конструкцій

Для подібного скління необхідна шести-або п’ятикамерна профільна система, доповнена двокамерними енергозберігаючими склопакетами.

Балкон утеплюють в усіх напрямках: обробляють підлогу і стіни теплоізоляційними матеріалами, встановлюють індивідуальну систему опалення.

Найпростішим способом скління є “холодна” конструкція. Вона передбачає експлуатацію приміщення в якості нежитлового.

Воно підійде для сушіння випраної білизни, або зберігання побутових речей. Як правило, для такої конструкції характерна наявність трикамерної профільної системи і двокамерного енергозберігаючого склопакета.

Попередня вартість

Після вибору типу скління треба заміряти балкон, визначившись тим самим з орієнтовною вартістю скління. Сумлінна компанія завжди проводить детальний розрахунок.

Після заповнення форми із зазначенням розміру балкона, конструктивних параметрів майбутньої конструкції і додаткових аксесуарів, у відповідь клієнт отримає лист на електронну пошту.

Погодившись з орієнтовною вартістю, можна запросити фахівця по вимірах. Він і вкаже підсумкову вартість за результатами персонального розрахунку.

img 3452 2

Балкон від компанії НОВІКОН

Про що потрібно попередити фахівця по вимірах?

Крайній час приїзду фахівця з вимірів – 17:00. Це пояснюється втомою співробітника і поганим освітленням.

Завдяки впевненому режиму роботи забезпечується висока якість виконання роботи. Варто заздалегідь підготуватися до тривалого виміру балконного приміщення. У деяких випадках на процедуру піде півтори-дві години.

Є ряд моментів, які треба попередньо обговорити з фахівцем. Адже тільки він, спираючись на технічні параметри і побажання клієнта, допоможе підібрати оптимальну комплектацію балконної конструкції.

img 0294 2

Балкон в приватному будинку, скління компанії НОВІКОН

До цих моментів відносяться:

  • кількість стулок і спосіб їх відкривання. При наявності великої балконної конструкції треба заздалегідь продумати варіанти її поділу, щоб спростити доставку до отвору.
  • розташування іноді передбачає обмеження, тому персональні побажання треба заздалегідь обумовлювати з замірником;
  • додаткові підготовчі роботи. Бувають ситуації, коли стару балконну плиту треба посилити. Цей момент обговорюється заздалегідь. Рішення приймають після завершення технічної інспекції;
  • оздоблення балкона. Розкажіть, яким способом ви плануєте створити обробку балкона. Наприклад, при утепленні стелі треба брати до уваги висоту утеплення, а також скористатися розширювачем (добірним профілем). При необхідності утеплити парапет, ширина відливу неминуче зміниться. Її доведеться збільшити.

Після виконання вимірів клієнт отримує остаточну ціну балкона.

День установки

День проведення монтажних робіт обумовлюють при підписанні договору. За добу до закріпленої дати Логіст зв’язується із замовником, щоб попередити про точний час приїзду співробітників.

На жаль, при доставці завжди зберігається ризик зіткнутися з додатковими факторами, які негативно впливають на час прибуття. Тому розрахувати час з точністю до декількох хвилин, на жаль, не вийде.

Якщо монтаж скління передбачає зняття старої конструкції і надання додаткових послуг, монтажній бригаді доведеться приїхати мінімум за годину до обумовленого часу.

Тривалість проведення робіт по установці залежить від розмірів і складності балконної світлопрозорої конструкції. У деяких випадках доводиться працювати цілий день. До цього треба бути готовим.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар