Купить металлопластиковые окна » Блог » Неправильна установка пластикових вікон - наслідки

Неправильна установка пластикових вікон – наслідки

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Довговічність експлуатації та надійність металопластикового вікна визначається не тільки якістю виробництва, але і правильністю установки. Багато хто помилково вважає, що надійне і тепле вікно гарантує тепло і комфорт всередині будинку. Грамотний підбір на користь якісної конструкції є лише одним з етапів на шляху до отримання затишного будинку.

неправильная установка окон

Неправильна установка пластикового вікна

Другим етапом є монтаж конструкцій згідно з усіма правилами і нормами. З цього можна зробити висновок – настійно не рекомендується економити на послузі установки віконної конструкції. Для виконання монтажних робіт необхідно залучати фахівця, що має достатній досвід і високу кваліфікацію.

Після монтажу можна не помітити допущені помилки. А ось відчутні наслідки некоректної установки почнуть проявлятися через 1-2 роки з моменту її завершення.

Найпоширенішими наслідками неправильної установки вважаються наступні:

  1. Вікно запотіває або промерзає.
  2. Затирається стулка.
  3. Із закритого вікна надходить вуличне повітря.
  4. У місці, де рама примикає до отвору, відбувається інтенсивний повітрообмін./li>
  5. Атмосферні опади потрапляють в монтажні шви.
  6. Склопакет розгерметизований.
  7. Передчасна поломка фурнітури.

Пластикові вікна встановлюються в суворій послідовності. Спочатку демонтується Стара віконна конструкція, після чого отвір потрібно підготувати під монтаж нової. Потім майстер встановлює раму в віконний отвір і фіксує її за допомогою металовиробів. Спеціаліст запінює шов, встановлює склопакет і регулює фурнітуру. Всі ці етапи треба виконувати згідно з вимогами технічних норм. Пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними помилками при установці нового пластикового вікна.

неправильная установка

Що може трапитися з вікном після неправильного монтажу

Неправильна підготовка отвору

Віконний отвір потрібно готувати не тільки після зняття старої конструкції, але також і при першому монтажі в новобудові. По всій його площі треба видалити пил, залишки старого кріплення. Якщо є великі кратери і виїмки в отворі, доведеться скористатися розчином, щоб вирівняти робочу поверхню.

Невелика кількість точок кріплення

Як правило, віконну раму фіксують до отворів за допомогою анкерних пластин. Між ними дотримується відстань на рівні до 70 сантиметрів. Подібне розташування гарантує надійність кріплення в отворі, забезпечуючи стійкість до вітрових та інших навантажень. Але в деяких випадках фахівці намагаються економити витратний матеріал, що призводить до застосування

ію недостатньої кількості анкерних пластин. Отже, точок фіксації рами буде занадто мало. Виникнення подібної ситуації можливо при зверненні до приватного майстра або монтажника з сумнівної організації. Компанія Новікон рекомендує користуватися послугами професійних монтажників, щоб в майбутньому не стикатися з поганими наслідками неправильної установки.

Якщо віконна конструкція була встановлена з порушенням рекомендованого відстані між точками фіксації, треба бути готовим до того, що зовсім скоро виникне перекіс віконних стулок. Ситуація поправна, але на це доведеться витратити масу часу. Якщо пощастить, можна буде обійтися зняттям підвіконня і розбиранням укосів, додаючи тим самим точки закріплення. Але практика показує, що комплексне рішення проблеми полягає в повному знятті віконної рами і повторної її фіксації.

Виникнення перекосу при установці віконного короба

kak-pravilno-vstavit-plastikovoe-okno-600x450

Перекіс вікна

Один з ключових етапів монтажу пластикових вікон полягає у виставленні рами по горизонтальному і вертикальному рівню. Інакше вікно не буде працювати коректно. Протягом перших двох років експлуатації стулка поступово буде провисати. Це можна помітити по застосуванню додаткових зусиль для повноцінного відкривання і закривання.

В майбутньому також можливо, що стулки не вийде відкрити відразу, або навпаки, щільність закривання виявиться недостатньою. Природно, проблемна робота вікна негативно позначиться на стані елементів фурнітури, адже вони почнуть швидше зношуватися. Рішення проблеми буде радикальним-повний демонтаж конструкції і повторна установка.

Погана якість герметизації шва

Правильної герметизації монтажного шва потрібно домагатися для забезпечення захисту від продування і вологи. Категорично заборонено економити на монтажній піні. Проникнення вологи в шов стає причиною утворення цвілі і промерзання вікон в місці примикання до отвору. Піна не зможе довго витримувати це, в результаті чого монтажна піна швидко зруйнується.

последствия неверной установки окон

Погана якість герметизації шва вікна

Як правило, на вікні відразу ж роблять внутрішні укоси, тому що звисає піна псує дизайн інтер’єру. А до облаштування зовнішніх укосів справа доходить не завжди. Настійно рекомендується якомога швидше обробити зовнішні укоси, адже монтажній піні властиво швидко руйнуватися під впливом ультрафіолетових променів, низької температури і дощових опадів.

Відмова від установки підвіконного профілю

Завдання подставочного (підвіконного) профілю полягає в захисті монтажного шва від вологи. Також підвіконний профіль забезпечує установку підвіконня з маленьким його закладом під віконну раму. Це сприяє підвищенню жорсткості і надійності конструкції, поліпшенню зовнішнього вигляду вікна в цілому.

Підсумок

Зі сказаного вище можна зробити наступні висновки. Кожна помилка, допущена на етапі установки, призводить до негативних наслідків. Щоб виключити помилки при монтажі, необхідно звертатися за допомогою до перевірених часом фахівців, досконально розбираються в специфіці надання послуг.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар