Купить металлопластиковые окна » Блог » Чому пластикові вікна настільки популярні в світі?

Чому пластикові вікна настільки популярні в світі?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Металопластикове вікно-звичний атрибут сучасних приміщень. Складно уявити собі, що 20-25 років тому віконну пластикову конструкцію могли дозволити собі лише одиниці.

По суті, це виріб вважалося своєрідним елементом розкоші. Незважаючи на те, що на території України металопластикові вікна продаються всього 20 років, в ряді європейських країн їх стали масово встановлювати ще з 70-х років.

Історія виникнення

Французький вчений-практик Анрі Віктор Реньо, працюючи в 1835 році над проведенням ряду лабораторних експериментів, зміг отримати осад порошкоподібного типу, що має білий колір. У пробірці був присутній розчин вінілхлориду.

У цьому ж році йому вдалося розробити полівінілхлорид, відомий зараз як ПВХ. Цей матеріал виявився першим у світі, при виробництві якого використовувалися штучні методи.

Henri_Victor_Regnault_1860s-e1575273321510-600x502

Анрі Віктор Реньо

Протягом тривалого періоду часу цьому відкриттю ніхто не надавав особливого значення. Лише через 80 років німецький фахівець Фрітц Клатте зайнявся проведенням ряду досліджень з полімеризації, результатом яких стало оформлення патенту на промислове виготовлення полівінілхлориду.

Вже в цей час виробники прекрасно розуміли, що полівінілхлорид здатний стати чудовою альтернативою вже використовуваних матеріалів. Розвиток зупинився через Першу світову війну. У 1931 році перші тонни полівінілхлориду серійно випустила німецька хімічна корпорація ВАSF. Освоєнням нової технології зайнялася Великобританія і Сполучені Штати.

Зупинка розвитку цієї технології знову загальмувалася через Велику депресію в Америці і Другої світової війни в Європі. Тільки в 1952 році німецький інженер-конструктор Хайнц Паші оформив патент на виробництво перших партій віконних рам з полівінілхлориду.

почему пластиковые окна популярны

Тільки в 1952 році Хайнц Паші оформив патент на виробництво перших партій віконних рам з полівінілхлориду

ТТоді основне завдання пластика полягала в створенні облицювання рам з металевого каркаса. Нинішній звичний для нас вигляд вони отримали ще через кілька років, коли при виробництві почали масово застосовувати твердий пластик. Хайнц Паші по праву вважається родоначальником металопластикових вікон, а Німеччина – історичною батьківщиною.

Чому пластикові вікна користуються такою популярністю?

популярность пластиковых окон

Чому пластикові вікна популярні?

1. Прекрасне збереження тепла

ПВХ-це матеріал, що має мінімальну теплопровідність. Профіль включає багатокамерну конструкцію (від 3 до 7 камер). Завдяки наявності повітря в камерах досягається підвищення теплоізоляційних характеристик.

2. Підвищена герметичність

Як показує практика, саме ця якість вважається одним з найважливіших. Тепер не доведеться турбуватися про продування і протяг. Досягнення необхідного рівня герметичності стає можливим завдяки одному з двох способів-виробничому та експлуатаційному. Перший спосіб включає створення багатокамерної структури з декількома контурами ущільнення.

До експлуатаційних дій, що забезпечує абсолютну герметичність пластикового вікна, відноситься установка високоякісної фурнітури вікна, виконання монтажу відповідно до нормативних вимог, своєчасність регулювання фурнітури і загального догляду за ущільнювачами.

3. Повне огородження кімнати від вуличного шуму

Підвищені звукоізоляційні властивості вважається особливо важливими для вікон, які експлуатують в умовах міста. Автомобільні магістралі з інтенсивним потоком, близькість залізничних і трамвайних колій, стадіонів, аеропортів і так далі, сильно впливає на стан здоров’я і психологічний настрій людини. Завдяки пластиковим вікнам можна повністю захиститися від міського шуму. Підвищення звукоізоляції металопластикового вікна досягається завдяки багатокамерності і герметичності.

4. Тривалий термін експлуатації

Цей факт підтверджується часом. Якісне пластикове вікно характеризується високою стійкістю до перепадів температур і атмосферних впливів.

5. Безпека

Пластикове вікно абсолютно безпечно як для людського здоров’я, так і для навколишнього середовища. Це підтверджено низкою лабораторних досліджень. За часів, коли пластикові вікна лише почали свій шлях до загальної популяризації, вважалося, що пластикова конструкція виступає джерелом підвищеної небезпеки. Підстава так вважати виникло через вміст окремих важких металів в конструкції.

Насправді, пластикова рама і до цього містила свинець, але він перебував у неактивному (пов’язаному) стані. Будь-який хімік з упевненістю скаже, що ця форма свинцю не здатна завдати шкоди здоров’ю людини. Сьогодні в процесі виробництва полівінілхлориду використовується не свинець, а окремі сполуки кальцію і цинку.

6. Простота експлуатації та догляду

При експлуатації віконної конструкції не складе особливих труднощів регулярно доглядати за ними. Такі вікна не треба постійно фарбувати, розкривати лаком і заклеювати на зиму, як це було раніше з дерев’яними аналогами. Пластикове вікно потребує очищення від забруднень два рази на рік. Досить обзавестися набором спеціальних засобів для догляду за рухомими елементами фурнітури і ущільнювальної гумою.

7.Різноманіття форм і дизайну

Завдяки широкому спектру форм, фактури і кольорів металопластикових вікон, Кожен користувач зможе створити особливу кімнатну атмосферу. Фасад стає вишуканим. Кожна будівельна організація встановлює в новому будинку саме металопластикове вікно.

Власники старих квартир повсюдно позбавляються від старих дерев’яних аналогів. Завдяки вищепереліченим перевагам, а також загальної доступності виробів в цілому, металопластикові світлопропускаючі конструкції стали затребуваними в будь-якій країні світу.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар