Купить металлопластиковые окна » Блог » Як правильно забезпечити гідроізоляцію вікон?

Як правильно забезпечити гідроізоляцію вікон?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Як правильно забезпечити гідроізоляцію вікон?
Всі без винятку люблять перечікувати негоду у будинку, де панує тепла і затишна обстановка, милуючись стікаючими по віконному склу крапельками дощу.

Однак ця заспокійлива милостива картина може бути у мить зруйнована лише однією обставиною: вода протікає крізь вікна.

Зайва волога стає причиною утворення некрасивих плям на схилах, а також грибка і цвілі.

Хоча цього не трапиться за умови грамотного вибору і монтажу світлопрозорих конструктивних елементів, приділивши належну увагу захисту внутрішніх приміщень будинку від вологості.

Зауважте, що з вологою, проникаючою усередину, до недавнього часу боролися в основному двома способами: «латанням» утворених дірок або установкою нових виробів. До речі, останній метод використовувався набагато частіше.

img 3450 3 2

Вікна від НОВІКОН, правильна герметизація конструкції

Дійсно більшість сучасних металопластикових вікон на відміну від дерев’яних з часом не розбухають, вбираючи воду і висихаючи, вони не розтріскуються.

Унікальні властивості пластику самі по собі захищають цілісність і гарний зовнішній вигляд конструкції від негативного тривалого впливу вологи.

Варто відзначити, що герметичність сучасних ПВХ-систем забезпечується цілим рядом елементів, що не допускають проникнення всередину снігу, дощу і вологого повітря.

При цьому головним з них вважається функція ущільнювача або, простіше кажучи, особливої прокладки, встановленої між віконними стулками і рамою.

Так, при виготовленні віконного ущільнювача найчастіше застосовують матеріал званий, як етилен – пропілетермополімерний каучук або скорочено – ЕПТК.

img 3475 2 2

Віконний ущільнювач REHAU, виробництво і монтаж вікна від НОВІКОН

Корисно знати, що матеріал цей вигідно відрізняється вражаючою довговічністю у поєднанні з ефективною протидією будь-яким атмосферним опадам, а ще відмінною еластичністю, міцністю і розтягуванням.

Завдяки таким унікальним властивостям матеріал швидко відновлює первісну форму, виключаючи розгерметизацію віконної конструкції з подальшим проникненням вологи.

Проте, яким би якісним не було вікно, все може бути непоправно зіпсовано неправильною установкою склопакета.

Віконний отвір повинен бути чистим, щоб забезпечити максимальне зчеплення монтажної поліуретанової піни з віконною рамою.

Важливо згадати, звичайно, що склопакет повинен бути встановлений строго за рівнем, а проміжок між рамою і стіною рівномірно заповнений піною виключає появу протягів і проникнення вологи.

До слова, непохитне дотримання перерахованих вище умов забезпечить повну герметичність віконної конструкції з теплою затишною атмосферою всередині приміщення.

dsc 2568 2 Правильна підготовка

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар