Купить металлопластиковые окна » Блог » Чому у алюмінієвих вікон немає шансів перед пластиковими?

Чому у алюмінієвих вікон немає шансів перед пластиковими?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Минуло більше двадцяти років з моменту, коли металопластикові вікна стали лідером в області світлопрозорих конструкцій на території України. Алюмінієві моделі з’явилися на ринку значно пізніше.

Природно, деякі власники будинків і квартир почали замислюватися, чи варто взагалі переходити на алюмінієвий аналог. Компанія НОВЫКОН пропонує порівняти пластикові та алюмінієві вікна по ряду параметрів.

разница пластиковых и алюминиевых окон

Які вікна краще: металопластикові або алюмінієві?

1. Звуко – і теплоізоляція

Підвищені теплоізоляційні властивості – базовий фактор, на основі якого відбувається підбір вікон для вітчизняних кліматичних умов. Тут пластикові моделі мають гарну перевагу, оскільки характеризуються підвищеними теплоізоляційними характеристиками.

Досягнення високих ізоляційних властивостей стає можливим за рахунок багатокамерності пластикового профілю. Внутрішня структура металопластикових моделей складається мінімум з трьох, максимум – з семи повітряних камер. Все просто: при підвищенні кількості камер зменшується теплопередача.

разница пластиковых и алюминиевых окон

Звуко – і теплоізоляція вікна

Алюмінієві вікна бувають двох видів – теплі і холодні. Теплий профіль – це алюмінієва конструкція з термомостом, що виконує функцію ізолятора між контурами. При виробництві термомосту, як правило, використовується поліамід, додатково посилений скловолоконними листами.

Завдяки такій вставці в профіль підвищується стійкість до впливу температурних перепадів, крім того, поліпшуються загальні теплоізоляційні характеристики в цілому.

Холодний профіль позбавлений такої вставки. Іншими словами, при виготовленні несучої конструкції використовується тільки алюміній. Завдання холодного профілю не полягає в захисті приміщення від холоду, він лише знижує загальний рівень шуму.

2. Довговічність і експлуатація

У плані розмірів вікон Алюмінієві конструкції позбавлені будь-яких обмежень. На пластикові аналоги все-таки поширюються свої обмеження, оскільки стулки можуть провиснути.

За рівнем пожежної безпеки світлопрозорі конструкції з алюмінію також виграють перед пластиковими. Причина – ефективна протидія алюмінію вогню. Пластик, у свою чергу, не поширює і не підтримує вогонь. Але при сильному точковому нагріванні відбувається його плавлення з характерним виділенням їдкого запаху.

Оцінюючи довговічність алюмінієвих і пластикових конструкцій, їх термін експлуатації приблизно ідентичний. Якщо грамотно і правильно експлуатувати продукцію, вона прослужить 50 і більше років.

Перейдемо до експлуатації. Пластикове вікно дуже просте в плані догляду. Профіль з ПВХ треба мити в міру забруднення, використовуючи для цього мильну воду.

Також можна скористатися спеціальними очисними засобами для пластику. Продукція, в складі якої присутній спирт, кислоти, ацетон або абразивні частинки, не підійде для догляду.

пластиковые vs алюминиевые окна

Довговічність і експлуатація вікна

Щоб доглядати за алюмінієвою рамою вікна, необхідно використовувати спеціальні засоби на силіконовій основі. Нанесення засобу на поверхню рами здійснюється за допомогою м’якої серветки.

Далі залишки речовини змивають водою і витирають насухо серветкою. Цю процедуру слід виконувати один раз на рік. Своєчасний догляд сприяє додатковому захисту від ультрафіолету і вологи. Щоб видалити забруднення, підійде і мильний розчин.

Від миючих засобів, склад яких включає луги і хлор, доведеться відмовитися. Незважаючи на свою міцність, алюміній – це досить пластичний матеріал, який схильний до механічних пошкоджень. Для видалення подряпин на його поверхні досить використовувати алюмінієву смолу або коректор.

3. Дизайн

Якщо раніше віконна конструкція використовувалася тільки для захисту від зовнішніх факторів і виконання світлопропускаючої функції, тепер це невід’ємний елемент інтер’єру, його родзинка і продовження.

Колір

Для фарбування вікон з алюмінію можна зупинити свій вибір на будь-якому відтінку. Це не складе особливих труднощів.

Пластикові конструкції можна ламінувати в будь-який колір, попередньо підібравши його по палітрі RAL. Також є можливість нанести ламінуючий шар, поверхня якого імітує фактуру і колір матеріалів натурального походження.

Ламінація буває односторонньою (з боку фасаду) і двосторонньою (з боку вулиці і приміщення). Можна комбінувати відтінки з кожного боку, підібравши зовнішній колір під стилістику фасаду, внутрішній – під дизайн інтер’єру.

алюминиевые vs пластиковые окна

Дизайн вікна

4. Екологічність

Як полівінілхлорид, так і алюміній – це безпечні матеріали. На самому початку виробництва металопластикових вікон багато людей поширювали слух, нібито вони шкодять здоров’ю через високу токсичність. Насправді, це далеко не так. І виробники змогли успішно довести це на практиці.

5. Вартість

Пластикові профілі доступні з точки зору ціни. На українському ринку представлена величезна кількість профілів, що відносяться як до економ-класу, так і преміального сегменту.

Незалежно від бюджету, клієнт без проблем підбере тепле і якісне вікно. Причина цінової доступності полягає у відносній дешевизні сировини і простоті виробничої технології.

Алюмінієва конструкція, що характеризується підвищеними теплоізоляційними властивостями, обійдеться в рази дорожче, ніж аналогічна пластикова.

72140-e1576588097379-600x319

Вартість вікна

Висновок

Спираючись на інформацію, наведену вище, можна сміливо заявити, що алюмінієве вікно не зможе витіснити з ринку пластиковий аналог. Останній характеризується рядом значних переваг-високі показники звуко – і теплоізоляції за доступною ціною.

Адже алюмінієві вікна, аналогічні за теплоізоляційними параметрами, обійдуться на порядок дорожче. Тому алюмінієві моделі мають обмежену сферу застосування. В основному, це фасадне скління бізнес-комплексів і торгових центрів.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар