Купить металлопластиковые окна » Блог » Вікна Рехау. Історія, ціна, якість

Вікна Рехау. Історія, ціна, якість

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Історія знаменитої компанії Rehau йде в середину минулого століття. Тоді засновник заводу почав свій шлях з виготовлення водяних шлангів і окантовок.

Завдяки постійному розвитку, розробці складних деталей, впровадженню власних технологій, збільшилася кількість товарів і напрямків. У підсумку компанія дісталася до виробництва пластикових вікон. Зараз вікна “Рехау” може придбати будь-яка людина.

У 1969 році на базі підприємства почався випуск пластикових профілів для вікон. Інноваційне рішення дозволило досягти комфортного клімату в приміщенні, знизити електроспоживання і розширити політ фантазії дизайнерів, оскільки зручний матеріал легко приймає потрібну форму.

Не випадково високоякісні світлопрозорі конструкції набули широкого поширення у нас. Тепер замовити пластикові вікна у дилера простіше простого, адже ці віконні системи отримали найбільше поширення.

Особливості профілів і систем

Широкий асортимент виробів іменитої німецької компанії здатний задовольнити навіть найвибагливішого покупця. На вітчизняному ринку можна зустріти, як класичний трикамерний склопакет, так і систему на 6 камер для районів з суворим кліматом.

Вибір на користь металопластикових вікон, а не дерев’яних аналогів цілком очевидний. Адже за ними не потрібен особливий догляд і періодичне фарбування для відновлення зовнішнього вигляду.

До того ж сучасні віконні системи легко миються, добре закриваються і можуть комплектуватися особливими ручками із захистом від дітей. Таким способом компанія-виробник проявляє максимальну турботу про всіх своїх клієнтів.

З основних переваг вікон “Рехау” можна виділити:

  1. Значне скорочення тепловтрат. Це особливо актуально в зимову пору року, оскільки сприяє зниженню витрат на паливо;
  2. Відмінна звукоізоляція. Навіть самий бюджетний склопакет знижує рівень звуку до 50 децибел;
  3. Екологічна безпека. Всі компоненти, що використовуються при виробництві рам, стекол і ущільнювачів не містять свинець і інші шкідливі для людини і природи компоненти;
  4. Привабливий зовнішній вигляд. Крім типового білого кольору можна придбати різнокольорові вікна з імітацією структури дерева;
  5. Тривалий термін служби. Профіль простоїть не менше 40 років.

У вас є можливість придбати вікна з цього профілю за доступною ціною і з установкою в компанії НОВІКОН. Професійний монтаж світлопрозорих конструкцій гарантує комфортну і тривалу експлуатацію.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар