Купить металлопластиковые окна » Блог » Металопластикове вікно в дитячій кімнаті

Металопластикове вікно в дитячій кімнаті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Батьки бажають створити для дітей максимально комфортні умови для здорового розвитку. Тому при проведенні ремонту в дитячій кімнаті фахівці керуються збільшеною кількістю вимог, ніж при обробці інших кімнат.

news 13 09 2019 main 2

Якісне вікно з металопластику в дитячу кімнату

Одним з основних елементів дитячої кімнати виступає вікно. Воно має важливе значення в підтримці комфортного мікроклімату, здорового сну. Пластикова конструкція, в якій грамотно підібрана комплектація – це краще рішення для скління дитячих кімнат, оскільки воно відповідає ряду основних вимог.

Тепло

Найважливішою характеристикою вікна в дитячій кімнаті є максимальний рівень теплозахисту. Вона досягається за рахунок правильного підбору елементів віконної конструкції.

Запорука збереження тепла – це:

  • енергозберігаючий двокамерний склопакет;
  • 2 контури утеплення;
  • фурнітура високої якості;
  • п’яти – або шестикамерний пластиковий профіль.
noroot 2

Тепло в дитячій кімнаті

Безпека

img 1891 2

Дитячий замок на вікна, зразок компанії НОВІКОН в салоні на Заболотного

Загальний рівень безпеки пластикових вікон в дитячій кімнаті формується на основі двох критеріїв.

  1. Екологічність виробничого матеріалу. Незважаючи на те, що з моменту першої установки металопластикового вікна в Україні пройшло більше двадцяти років, все одно ходять міфи про безпеку пластикового профілю. Дійсно, раніше в якості стабілізуючого речовини для полівінілхлоридного профілю використовували свинець. Але його якість знаходилася в межах норми, тому якісний пластик не виділяв свинець в атмосферу. Завдяки сучасним технологіям вдалося повністю виключити цю речовину зі складу. Зараз використовують більш безпечний кальцій і цинк.
  2. Безпека використання металопластикової конструкції. Маленька дитина активно проявляє інтерес до всього, що знаходиться навколо нього. Пластикове вікно повинно не тільки захищати кімнату від опадів і холодного повітря, але і травм. Забезпечення безпеки пластикового вікна в дитячих кімнатах потрібно за двома напрямками. Це виключення ймовірності відкривання вікна дитиною і підвищення безпеки при механічному пошкодженні скла.
163181_or-e1579176191779

Безпека металопластикових вікон в дитячій кімнаті

Тиша

Комфортний відпочинок і здоровий сон можливий за умови створення тихої і спокійної атмосфери всередині приміщення. На превеликий жаль, у великому місті вікно може перебувати з боку завантаженої магістралі, залізничних або трамвайних колій, аеропорту або стадіону. Це, в свою чергу, призводить до проникнення надмірної кількості шуму.

Для вирішення цієї проблеми досить встановити шумоізоляційний склопакет. У порівнянні зі стандартним, воно відрізняється наявністю стекол різної товщини, а також зміненими параметрами межстекольного простору. Залежно від параметрів звукоізоляційного склопакета, у користувача з’являється можливість зменшити рівень шуму в кімнаті на 40 відсотків.

malchik napisal na okne spasibo 2

Шумоізоляція для дитячої кімнати за допомогою металопластикових вікон

Провітрювання

Дуже важливо правильно організовувати режим провітрювання в дитячій кімнаті. За допомогою свіжого повітря підтримується добре самопочуття, міцний сон і висока працездатність в цілому. Пластикове вікно в дитячій кімнаті має режим щілинного і вертикального провітрювання.

1102718923 okno v detskoj 2

Провітрювання вікон для дитячої кімнати

Функцію щілинного провітрювання також називають мікропровітрюванням. Вона подасть в кімнату достатній запас свіжого вуличного повітря, при цьому батькам не доведеться турбуватися про переохолодження приміщення взимку.

Аксесуари для металопластикового вікна в дитячій кімнаті

Оскільки світлопрозора конструкція орієнтована на експлуатацію в дитячій, в ній обов’язково має бути присутний захист від відкривання дітьми. Для вирішення цієї проблеми досить встановити ручку “антідитина”.

Її спеціальна конструкція дозволяє відкривати вікно тільки в тому випадку, якщо у користувача є ключ. Є й ряд інших систем безпеки. Вибір на користь того чи іншого варіанту формується на основі двох критеріїв – ваших уподобань і фінансових можливостей.

ruchka s zamkom sk komfort photo25a7476ad6fdad 2

Ручка «Антідитина» на вікна

Для підвищення зручності використання виробники розробили альтернативний варіант ручки, в якій замість замка встановлена кнопка блокування. Окремий пристрій-блокіратор відкривання. Виконання поворотної функції стає неможливим, допускається тільки відкидання на провітрювання.

Ще одним обов’язковим аксесуаром для вікна в дитячій стане москітна сітка, що дозволяє захистити кімнату від комах влітку.

Пластикове вікно – відмінне продовження інтер’єру дитячої кімнати. Кожній дитині подобається яскравий, життєрадісний колір. Якщо ваш бюджет дозволяє розширити вибір, рекомендуємо звернути увагу на ламінацію вікон в певний колір.

Завдяки широкій палітрі фактур і відтінків кімната вашої дитини стане унікальною і цікавою. Родзинкою, що виділяється, стане вітражне вікно.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар