Купить металлопластиковые окна » Блог » Алюмінієве скління заміських будинків

Алюмінієве скління заміських будинків

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Склити заміський будинок буває не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. Це копітка робота, де крім високоякісної ізоляції необхідно звернути увагу на естетичну сторону питання.

У порівнянні з склінням міських квартир, оснащених отворами зі стандартними розмірами, для заміських будинків потрібне застосування унікальних рішень, здатних вигідно підкреслити дизайнерські переваги власника.

Незважаючи на збереження пластиковими вікнами Пальми лідерства, досить часто на ринку можна зустріти і алюмінієві конструкції. У ряді ситуацій вони характеризуються певними перевагами.

zimnij-sad-Teplodar-2-600x400

Алюмінієве скління заміського будинку, робота компанії НОВІКОН

Переваги алюмінієвих вікон

  1. Основна перевага на тлі альтернативної продукції-показники ваги. Алюміній-це легкий матеріал, здатний значно зменшити навантаження на несучі елементи. Отже, в ряді ситуацій алюмінієві вікна – це єдине правильне рішення, коли на балконні плити, стіни або фундамент не можна давати високе навантаження в цілому.
  2. Алюмінієве вікно не має обмежень по конфігурації і розмірами. Воно дозволяє без проблем засклити великий віконний отвір, а також отвір стандартної форми.
  3. Алюміній характеризується підвищеним рівнем стійкості до перепадів температур, впливу вологи, сонячного світла. У порівнянні зі сталевими сплавами, алюміній ніколи не гниє, тому що його структура не схильна до розвитку корозії. Результатом тому стає дуже великий термін експлуатації зі збереженням первинних заводських характеристик. Так, наприклад, якісне вікно легко прослужить 60 років без необхідності заміни.
  4. Перетин алюмінієвого профілю менше, ніж у пластикового вікна. Результат-ефективне збільшення світлового отвору віконних конструкцій.
  5. Бездоганність зовнішнього вигляду сучасних алюмінієвих вікон. Виробники давно навчилися виготовляти продукцію з широкою гамою відтінків профілів. Результат-ефективне втілення в реальність найсміливіших колірних рішень дизайнерів.
  6. Тепла конструкція. Ще недавно алюмінієве скління відносилося до розряду холодного, тому що теплоізоляційні властивості на порядок нижче в порівнянні з пластиковими і дерев’яними аналогами. З іншого боку, виробники розробили технологію під назвою «теплий алюміній», якою також користується компанія Новікон. Це дозволило довести теплоізоляційні властивості алюмінієвої конструкції до пластикових і дерев’яних аналогів, а іноді – навіть перевершувати їх.
  7. Матеріал не має токсичних речовин в своєму складі. Результат-повна безпека для навколишнього середовища і людини зокрема.
  8. Можливе використання алюмінієвого профілю для проектування конструкцій з будь-якою схемою відкривання. Так, наприклад, це може бути звичне поворотно-відкидне вікно, розсувне, орне, конструкція типу «гармошка», продукція з дистанційним управлінням пультом і так далі.
  9. Алюміній не підтримує і не поширює Gorenje.
загородный дом остекление

Алюмінієва конструкція, виробництво і монтаж компанії НОВІКОН

Які алюмінієві профілі варто використовувати в процесі скління заміського будинку?

Теплі алюмінієві профілі складаються зі складної конструкції, всередині якої розташований терморозрив. Результатом його присутності є підвищення теплоізоляційних якостей готової конструкції.

Особливості теплого алюмінієвого профілю

Рекомендується встановлювати такий комплект в будь-якому опалювальному приміщенні заміського будинку. З його допомогою можна склити теплий балкон, опалювальну веранду і терасу, кімнату будинку, вхідну групу, панорамне скління і так далі. Допускається застосування алюмінієвого профілю для облаштування скляних дахів в заміських будинках.

Особливості холодного алюмінієвого профілю

На території заміських будинків таке рішення використовується при склінні неопалюваних терас, зон барбекю, веранд, неопалюваних господарських приміщень, входу в гараж, пральню комору і так далі. Також дуже популярним рішенням останнім часом стало скління неопалюваної тераси заміського будинку алюмінієвим профілем. Фахівці компанії НОВІКОН виконували кілька таких проектів, які за підсумками радують своїх господарів естетичним виглядом, елегантністю, красою, зручністю та функціональністю.

Комбіноване рішення

Крім теплого і холодного алюмінієвого профілю, на вітчизняному ринку також доступний комбінований профіль, в якому використаний алюміній і деревина. Це продукція з підвищеними теплоізоляційними властивостями, тому вона відноситься до преміум-класу. Подібне рішення посприяло поєднанню всіх переваг дерева і алюмінію в єдине ціле.

Компанія НОВІКОН пропонує інший вид комбінованих вікон-металопластикові вікна з алюмінієвими накладками. Зовні вікна виглядають як алюмінієві, маючи всі переваги сучасного металопластикового вікна.

Виробники алюмінієвих профілів

На сьогоднішній день великою популярністю при остеклении загородного дома алюминием при склінні заміського будинку алюмінієм користується бельгійська компанія REYNAERS. На українському ринку вона з’явилася порівняно недавно, але вже встигла завоювати довіру вітчизняних покупців.

На вибір доступні алюмінієві двері, вікна, розсувні системи,, комбіновані види продукції, фасадне скління і багато іншого.

Також непоганою альтернативою виступають профільні системи білоруської компанії АЛЮТЕХ. Їх системи ніяк не поступаються в якості бельгійським, а за ціною і термінами доставки вони можуть переважати перед іншими системами.

Теги: , ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар