Фасадна система Rehau

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
RehauLoading...

Архітектори вже давно прийшли до висновку: навісне скління являє собою ідеальний спосіб зовнішнього облаштування будівель. Багаторівневі конструкції, похилі і увігнуті поверхні-будь-яку задумку можна втілити з його допомогою, зробити Типовий об’єкт неповторним.

А якщо це будуть не віконні прорізи або лоджії різної площі, а багатофункціональна система? – наприклад, фасадна система Rehau пропонована компанією НОВІКОН.

novikon fasadnaya sistema

НОВІКОН фасадна система

Фахівці компанії ось уже 12 років успішно працюють на ринку металопластикових конструкцій.

І про сучасні способи застосування скла в обробці знають всі, про що охоче діляться з потенційними замовниками.

Майбутнє – за навісними конструкціями фасадів

Зовнішній благоустрій будівель – це не тільки естетичний вигляд.

Воно має практичну сторону і покликане вирішити кілька проблем: зменшити тепловтрати, бути довговічним і простим в монтажі.

Зовсім недавно “мокра” обробка фасадів здавалася верхом досконалості, плюс ще ПВХ-конструкції. Оновлений зовнішній вигляд, утеплення зовні. Що ще потрібно? Замислюватися про особливості почали трохи пізніше.

Адже в якості утеплювача використовували пінополістирольні плити. Монтуючи їх на стіни, застосовуючи штукатурку, ми зменшували Паропроникність огороджувальних конструкцій, щільно “запечатували” в вогкості, прискорювали руйнування.

На зміну “мокрому” способу прийшли навісні вентильовані фасади. У них присутні два відносно незалежних елемента: пінополістирольний утеплювач замінили більш екологічними матеріалами на основі базальтового волокна. І застосували підконструкцію, що складається з металевого каркаса, на який проводиться кріплення оздоблювальних елементів.

Такі універсальні системи більш досконалі::

  • покращують мікроклімат внутрішніх приміщень, зменшуючи взимку майже на чверть втрати тепла, а влітку — вберігають від перегріву. Тим самим є можливість економії на кондиціонуванні повітря;
  • монтаж не залежить від погодних впливів. В результаті, скорочуються терміни введення об’єктів в експлуатацію;
  • збільшується тривалість служби будівель, завдяки вільній циркуляції повітря між каркасом і поверхнею стін, ефективної пароізоляції;
  • при використанні якісних і довговічних оздоблювальних панелей, економляться кошти на поточних ремонтах.

Природно, що такі системи мають особливі вимоги до підконструкції, зокрема каркаса. Він повинен володіти стійкістю до високих температур, бути міцним, передавати порівняно невелике навантаження на фундамент. Його завдання-забезпечити ефективний повітрообмін між стінами і зовнішнім світом, в разі пожежі — гарантувати димовидалення.

Особливості профілю

Фахівці компанії НОВІКОН звертають увагу, що застосування Rehau-конструкцій дозволяє забудовникам і архітекторам зробити крок у майбутнє. І ось чому.

Для створення унікальної зовнішньої обробки будівель потрібен особливий каркас. Rehau-фасад має на увазі застосування стійко-ригельної технології монтажу. Являє собою вертикально-горизонтальну систему розміщення профілів, що володіють особливими властивостями.

В основі лежать металопластикові армовані конструкції з низькими показниками теплопровідності. Вони забезпечують повітронепроникність, пароізоляцію і захищають стіни від вологи. Крім того, при невисокій вазі, мають відмінні властивості опору зовнішнім навантаженням, зокрема, вітру.

Зовні металопластикові конструктиви закриваються алюмінієвими накладками з порошковим покриттям в колір склінню, що робить конструкцію абсолютно непомітною.

З точки зору фахівців НОВІКОН, Rehau-профіль досконалий. Невеликої ширини, і при значних площах засклених поверхонь, візуально не відрізняється. Відповідає встановленим вимогам якості та безпеки. Має малу заглибленість, тому змонтований каркас і зовнішні панелі “не обтяжують” будівлю.

Його технологічність дозволяє створювати будь-які архітектурні рішення, похилі і криволінійні поверхні. Він прекрасно комбінується з будь віконною системою Rehau, її рухомими і відкриваються елементами.

Завершеність надають різні види накладок, нащільників, притискних планок, які можуть використовуватися опціонально.

Фасадні системи на основі Rehau-профілю

Сучасне будівництво відрізняється складною геометрією. А прикрасою нових житлових будинків, торгово-офісних, розважальних центрів, спортивних комплексів і кіноконцертних залів стають фасадні системи скління. Їх переваги оцінили не тільки забудовники, а й власники пентхаусів і котеджів, приватні підприємці і власники великого бізнесу.

Будівельникам вони полюбилися тим, що не вимагають спеціальної підготовки поверхонь при роботах, дозволяють приховати дефекти і нерівності. Вони не схильні до термічних деформацій, мають тривалий термін експлуатації.

Крім того, засклений фасад має ще одну перевагу перед традиційним навісним: відсутність несприятливого акустичного ефекту, який формується при сильних потоках повітря і попаданні його між металевою профільною системою і панелями. У Rehau-фасадах вітер “не гуде”.

Але при монтажі необхідно дотримуватися деяких вимог. Незважаючи на те, що відсутні деформаційні зміни конструктивів, роботи проводяться при температурі навколишнього середовища вище нуля. Всі застосовувані кріпильні елементи мають протикорозійним покриттям: це збільшує термін служби фасаду і запобігає його передчасне руйнування.

Склопанелі в Rehau-конструкціях

Світлопрозорі конструкції Rehau-тренд сучасності. Архітектурні ідеї можуть бути успішно реалізовані за допомогою склопакетів: тонованого, різнобарвного і багатошарового скла. Новизну об’єктам додадуть не тільки плоскі панелі; це можуть бути і гнуті оздоблювальні елементи, або розташовані під різними кутами.

Фахівці Новікон підкреслюють: естетичні враження засклених будівель підкріплені високими технічними характеристиками склопанелей:

  • різною світлопроникністю, яка досягається за допомогою застосування різних видів склопакетів в залежності від побажань споживача;
  • наявністю дзеркального ефекту, що важливо для деяких офісних будівель, що вимагають підвищеної безпеки;
  • забезпечують максимальну теплоізоляцію стін.

Залежно від функціонального призначення будівлі, скло підбирають по міцності, яка зумовлена загартовуванням. Всього передбачено три класи: А, Б, В. Оскільки перший з них витримує удари середньої сили, він використовується рідко. Але Б-клас-забезпечить надійний захист від вандалізму. В-скління-забезпечить високий ступінь безпеки: використовується в куленепробивних, броньованих конструкціях: будівля з таким фасадом стане “фортецею”.

Щоб отримати консультацію зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або за допомогою форми на сайті.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар