Купить металлопластиковые окна » Блог » Вікна у різних країнах світу

Вікна у різних країнах світу

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Багато речей з нашого повсякденного побуту сприймаються як щось само собою зрозуміле, що є універсальним для всіх країн. Так ось, цього точно не скажеш про вікна.

Хоча його конструкція може здатися комусь досить простою – скло та рама – однак існує велика кількість різних варіацій: і за формою, і за конфігурацією, і за стилем.

Не тільки сучасні технології розширили стандартні уявлення про віконні конструкції, але свої корективи внесли і кліматичні особливості різних країн, а також їх традиції в будівництві і в цілому рівень життя.

Вікна в Англії

Якби в нашій країні хтось побачив, що йому встановили віконну конструкцію, в якій стулки відкриваються на вулицю, а не всередину квартири, то у терміновому порядку змусив би переробляти це непорозуміння.

Але тільки не в Англії, де це широко поширене явище. І в цьому є свій практичний сенс, так як відкриті назовні стулки не віднімають внутрішнього простору приміщення.

Що стосується особливостей будови, то англійські віконні конструкції будуть більш витягнутими і вузькими, ніж українські.

Крім того, якщо у нас віддають перевагу вікну з мінімальною кількістю перегородок, що призвело навіть до поступового зникнення поширених в минулому стулок, то в Англії вікна можуть складатися з безлічі невеликих квадратів.

Скільки ж часу йде на те, щоб кожен з них протерти?

Вікна в Америці

У США перед клієнтами віконних компаній ніколи не стоїть питання про те, в який бік вони воліли б, щоб у них відкривалася стулка вікна. А все тому, що американці є прихильниками розсувної системи.

Думаю, багато хто згадає це за фільмами, де такою конструкцією нерідко било кого-небудь по голові, включаючи грабіжників. Однак є і у них варіації: розсувні вікна можуть відкриватися не тільки по вертикалі, але і по-горизонталі.

Але більш поширеною є все-таки перша конструкція. Петлі у них відсутні, а фіксація піднятою стулки відбувається за рахунок спеціальних затискачів.

Вікна в Італії

Оскільки Італія є досить теплою країною з м’яким кліматом, то це не могло не позначитися не тільки на специфіці побудови будинків, але і на особливості віконних конструкцій.

Щоб зберегти у приміщенні прохолоду, а також уберегти себе від надлишку сонячного світла, італійці уникають великих вікон, віддаючи перевагу невеликим і глибоко посадженим у зовнішній стіні.

Крім того, тут поширені дерев’яні стулки, які кріпляться з боку вулиці. Це служить додатковим захистом від палючого сонця.

Вікна у Франції

На відміну від італійців, французи вважають за краще великі вікна, щоб пустити у приміщення максимум світла.

Тому тут поширене скління від підлоги до стелі. У нас воно відоме як”французький балкон ” і теж починає користуватися популярністю.

Воно й не дивно, адже крім гарної освітленості, це робить простір візуально більше. Як і у нас, стулки відкриваються всередину, але їх кількість завжди є парним.

Що стосується матеріалу, то французи, які відрізняються дбайливим ставленням до природи, віддають перевагу пластику, а не дереву.

ДО РЕЧІ, невеликий екскурс в історію: з 1798 по 1926 року у Франції існував податок на вікна, згідно з яким люди, у яких житло налічувалося більше 10 вікон, зобов’язані були сплатити у казну.

Можливо, саме цим пояснюється любов до великих вікон, адже п’ять таких вікон в перспективі окупляться швидше, ніж десять маленьких.

Вікна у Німеччині

Для нашої компанії, Німеччина – це більше, ніж просто Батьківщина металопластикових вікон. Адже якраз тут, у місті Рехау, був випущений перший ПВХ-профіль. Сталося це у далекому 1969 році на заводі REHAU.

Сьогодні ця компанія відома як виробник віконних профілів, які користуються великим попитом, завдяки своїй якості і надійності. Досить сказати, що в усьому світі налічується понад 170 представництв REHAU. Що стосується нас, то компанія НОВІКОН є офіційним партнером REHAU, що підтверджено спеціальним сертифікатом.

Вікна в Україні

Думаємо, після нашого короткого екскурсу особливо віконних конструкцій інших країн, ви вже помітили, що і українські вікна мають свої відмінності.

Оскільки в Україні у зимові періоди температура може опускатися до досить низьких позначок, то популярністю у нас користуються багатокамерні профілі зі спеціальним енергозберігаючим покриттям.

Відкриваються вони, згідно з нашими будівельними традиціями, всередину приміщення, а також здатні відкидатися назад, коли потрібно провітрити житло.

Перевага віддається профілям з мінімальною кількістю перегородок, щоб нічого не заважало стежити за тим, що відбувається зовні. Хоча у новобудовах все більшим попитом починає користуватися панорамне скління, перейняте у французів.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар