Купить металлопластиковые окна » Блог » Бренд REHAU. Історія становлення. Конкурентні переваги продукції

Бренд REHAU. Історія становлення. Конкурентні переваги продукції

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAULoading...

Торгова марка “REHAU” давно на слуху в нашій країні, але що це за бренд, яка його історія – знають не багато. У даній статті ми постараємося детально викласти не тільки історію і корпоративну політику групи компаній «REHAU AG», але і роз’яснити, чим же такі хороші продукти даної торгової марки, за що їх цінують на всій планеті.

история бренда рехау

Бренд REHAU

 

«REHAU». На початку шляху

Переможна хода по планеті торгової марки “REHAU«, що представляється транснаціональної виробничо-комерційною групою» REHAU AG”, почалося в далекому 1948 році з невеликого заводика, розташованого у верхній Франконії. На території цієї німецької провінції Франконська шкіряна фабрика почала постачати взуттєву та автомобільну промисловість альтернативними продуктами з полімерів.

история становления бренда рехау

Завод у верхній Франконії, 1948 рік

Єдиний екструдер випускав шланги, труби та інші деталі, а працювали на ньому три людини. Справи у компанії пішли вдало і, вже в 1951 році, вона відкрила друге підприємство у Фойхтвагені.

З 1958 року «REHAU» починає випуск віконних профілів, що робить її знаменитою і відкриває шлях на ринки не тільки Європи, але і всього світу. Така популярність і постійно зростаючі продажі в Новому Світі, роблять можливим відкриття третього заводу, цього разу в Канаді (1962 рік).

REHAU

Листівка REHAU

У наші дні в одній тільки Німеччині працює 11 заводів компанії, в цілому по Європі, таких підприємств – 26. Колектив групи “REHAU AG” налічує 15 000 чоловік в 50 державах.

Торговий бренд “REHAU” представлений на світових ринках такими видами продукції:

1) віконні, дверні та фасадні системи;
2) інженерно-технічні системні;
3) ущільнювачі, елементи автомобільного декору, складові частини повітророзподільників і очищувачів автомобільних стекол і фар;
4) деталі різних приладів з композитів і полімерів;
5) Шланги з гуми і полімерів, в тому числі і медичного призначення;
6) елементи декору та оздоблення для меблів, жалюзі, штучний камінь в листовій формі;
7) деталі та вузли з екологічних полімерів для медичної техніки та обладнання.

REHAU

Виставка REHAU

Полімерні труби від REHAU-новий вимір якості. Випуск полімерних труб компанія почала з 1964 року.

А з 1968 в її діяльності викристалізувалися три головні напрямки роботи:
1) Витратні матеріали для будівництва;
2) Товари для автомобільної промисловості;
3) Продукція для індустрії.

Починаючи з 1986 року «REHAU AG» однією з перших на планеті починає випуск систем «Тепла підлога».

Кілька десятиліть еволюції цієї продукції призвели до появи в наш час цілого ряду цікавих розробок, таких як:

1) системи підігріву / охолодження підлог, арен, цехів, стадіонів;
2) темперування міжповерхових перекриттів і стін з метою використання енергії, накопиченої бетоном за добу;
3) Підігрів / охолодження із застосуванням поновлюваних природних джерел енергії-тепла землі, за допомогою геотермального зондування і сонця, – шляхом використання фотоелектричних панелей.

ДО РЕЧІ, технологія з’єднання труб за допомогою насувних гільз, яку сьогодні використовують повсюдно, також була розроблена фахівцями компанії «REHAU» ще в 1988 р.

преимущества продукции рехау

Продукція REHAU

Що ж стосовно вікон, то в цій сфері компанія також активно розвивалася. У 2008 році компанія представила світу новий інноваційний продукт – фіброармірованіе RAU-FIPRO. Цей матеріал надає профілям підвищену міцність і дозволяє виготовляти вікна без металевого армування-це означає Тепліше*, легше і більше можливостей для архітектурних рішень! За 10 років використання RAU-FIPRO зарекомендувало себе як відмінне продуктове рішення і за весь час цього матеріалу було вироблено близько 50 000 000 м профілю-цифра буквально космічних масштабів, адже цього профілю вистачило б щоб обігнути нашу планету!

бренд рехау история становления

Вікна REHAU

У 2018 році RAU-FIPRO був модернізований. Новий матеріал має поліпшені властивості. Завдяки тому, що в ньому використовується до двох разів більше фіброволокна – він міцніше. А це означає можна забути про старі обмеження розмірів і робити вікна ще більше, двері – ще ширше, простір в будинку ще просторіше і світліше! Про новий матеріал RAU-FIPRO X можна почитати в нашій статті..

Розвиток компанії не стоїть на місці. Чекаємо нових інновацій для життя від компанії REHAU.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
REHAU
20 Липня, 2020
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5, вы уже поставили оценку)
Залишити коментар