Купить металлопластиковые окна » Пластикові вікна REHAU в Одесі

Пластикові вікна REHAU в Одесі

Rehau Partner Logo Shaddow 1

Ми авторизований
партнер REHAU

Авторизований партнер REHAU – це гарантія високої якості виробництва та монтажу вікон. Авторизований партнер концерну REHAU отримує Знак якості REHAU. Він означає, що вам будуть надані вироби виключно високої якості та рівня надійності. Ми завжди готові запропонувати вам:

Ми авторизований
партнер REHAU

Авторизований партнер REHAU – це гарантія високої якості виробництва та монтажу вікон. Авторизований партнер концерну REHAU отримує Знак якості REHAU. Він означає, що вам будуть надані вироби виключно високої якості та рівня надійності. Ми завжди готові запропонувати вам:

  • Довговічні, надійні та функціональні вікна (рівень виробництва підтверджується щорічним аудитом з боку фахівців REHAU, у виробництві обов'язково використовуються високоякісні комплектуючі REHAU).
  • Високі стандарти якості та професійний монтаж (згідно з міжнародними нормами та директивами концерну REHAU з виробництва та монтажу).
  • Здобуття професійної допомоги з питань енергоефективності, надійності та комфорту (фахівці НОВІКОН регулярно проходять курси підвищення кваліфікації в Академії REHAU зі складання обов'язкового іспиту та отриманням сертифікату).
  • Усі переваги новітніх матеріалів та технологій, створених у результаті досліджень концерну REHAU протягом 65 років.
Переваги вікон REHAU

Металопластикові вікна відрізняються високою енергоефективністю та є
невід’ємною частиною вашого затишку в будинку

REHAU

Дизайн

Реалізуйте найсміливіші дизайнерські задуми. Великі площі скління, нестандартні конструкції, різноманітність кольорів – з REHAU можливо все.

REHAU
Енергоефективність

Завдяки особливій конструкції та розміщенню камер, профілі REHAU відрізняються високим рівнем теплоізоляції.

REHAU
Шумоізоляція

Вікна REHAU забезпечують затишок та тишу у будь-якому приміщенні. Наші вікна забезпечують шумоізоляцію, потрібну для комфортного проживання або роботи.

REHAU
Надійність

Висока якість профілю REHAU та відповідність європейським стандартам виробництва дозволяють виконувати конструкції, які прослужать без збоїв довгі роки.

REHAU

Протизломність

Міцний матеріал профілю та використання протизламної фурнітури дозволяє забезпечити рівень безпеки до RC3. Це вдесятеро вище, ніж у звичайних пластикових вікон.

REHAU
Екологічність

У виробництві профілю REHAU не використовуються шкідливі речовини або важкі метали. Профіль також не виробляє жодних шкідливих випарів у процесі експлуатації.

REHAU
Пожежостійкість

Пластикові вікна з профілю REHAU виготовлені з важкозаймистих матеріалів і мають унікальну технологію самозагасання.

REHAU
Простота догляду

Вікна REHAU стійкі до будь-яких атмосферних явищ. Спеціальна технологія виготовлення значно зменшує налипання бруду та пилу на поверхні профілю.

REHAU

Якщо ви шукаєте компанію, яка б могла запропонувати вам якісні вікна в Одесі, то ви потрапили на потрібний сайт. Наша компанія НОВІКОН запропонує вам вікна та двері профілю РЕХАУ та допоможе вам у цьому питанні.

Німецький концерн REHAU (РЕХАУ) це фірма з півстолітнім досвідом, що поставляє на світовий ринок вікна та двері конструкції. Вся продукція користується незмінним споживчим попитом уже протягом багатьох років в Україні та за кордоном. Наша фірма допоможе задовольнити як скромні, так і запити, що вражають розмахом. Профіль РЕХАУ це оптимальне співвідношення якості та ціни, а також вдалий вибір як для прихильників класики, так і для тих, хто хоче надати своєму будинку певну екстравагантність.

РЕХАУ – лідер у галузі новаторського скління лоджій та балконів. Переваги продукції, що випускається компанією, говорять самі за себе. Вибираючи цей профіль, ви вибираєте якісні матеріали від провідного виробника.

Вікна і двері, що випускаються у нас, екологічні та схвалені для використання навіть у дитячих та лікувальних закладах, включаючи операційні. Продукція, що випускається, вбереже від пилу і шуму великого міста. Наша продукція – це завжди свіже повітря та здоров’я близьких. Із цього починається затишний будинок.

Продукція компанії широко використовується як в індивідуальному, так і корпоративному будівництві. Багато об’єктів в Одесі вже засклено профілем РЕХАУ. Продукція нашої компанії поєднує в собі втілення мрії людини про красивий, практичний у використанні, багатофункціональний продукт.

Рехау – це протиударні склопакети, це вологостійкість, пиленепроникність, стійкість до високих і низьких температур. Вибираючи нашу продукцію, ви захищаєте свій будинок від непроханих гостей. Наша компанія пропонує Вам вікна rehau профілів: Basic-design та Thermo-design.

Наша продукція дуже високої якості. Це продукція – для людей, які цінують затишок свого дому та здоров’я своєї родини.

col2
col23
col31
col17
col16
col12
col28
col9
col20
col6

31 Кольорове рішення

У нас є широка кольорова гама, в якій ви
обов’язково знайдете те, що вам потрібно

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
років
робимо вікна
Замовити вікна REHAU в НОВІКОН легко

Зателефонуйте або залиште заявку

1

Ми зв'яжемось з Вами,
проконсультуємо та приїдемо на замір

2

Спроектуємо конструкції або
проаналізуємо Ваш проект

3

Зробимо розрахунок вартості та заключимо
з Вами угоду

4

Завод виготовить металопластикові
вікна за проектом

5

Монтажна бригада встановить
конструкції у Вас на об'єкті

6

Сервісна служба забезпечить підтримку
у гарантійний строк та після нього

Перезвоните мне
Перезвоните мне

Введите данные и мы свяжемся с вами.


REHAU
Або зателефонуйте нам самі
0 800 30 30 33
Безкоштовно по Україні 9:00–20:00 без вихідних