Купить металлопластиковые окна » Блог » Основні переваги і проблеми пластикових вікон

Основні переваги і проблеми пластикових вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Пластикові вікна зараз застосовуються повсюдно. Вони, по суті, повністю замінили застарілі дерев’яні зразки.

Затребуваність таких віконних конструкцій пов’язана у першу чергу з тим, що у них є дуже багато позитивних особливостей.

З іншого боку, власник не повинен забувати і про мінуси, які є у подібних вікон. Далі йде про всі їх найбільш важливі якості.

Основні переваги пластикових вікон

1. Висока міцність і надійність. Вікна-ПВХ ідеально захищені від появи будь-яких деформацій під впливом тиску і через удари. Крім того, зламати пластикові вікна ззовні досить складно, що робить їх ще й безпечними.
2. Тривалий період експлуатації. Навіть далеко не найякісніші зразки вікон-ПВХ можуть прослужити протягом двох десятиліть мінімум. Не складно знайти моделі, які будуть служити і помітно довше.
3. Відмінні ізоляційні параметри. За рахунок вікон-ПВХ власник може забезпечити собі чудову теплоізоляцію і гідне шумопоглинання. Причому такі вікна дають комфортні умови і взимку. Їх не знадобиться додатково ущільнювати, проводити ще якісь спеціальні процедури.
4. Елементарний догляд. Пластикові вікна не потребують особливого догляду, як ті ж дерев’яні. Тобто на них не знадобиться наносити фарбу, лак, інші захисні склади. Максимум необхідне регулювання, але виконувати його часто не потрібно.
5. Багатофункціональність. Більшість власників звикли до стандартних моделей вікон-ПВХ, яким не властиві якісь особливі переваги. Але чи вийде вдосконалити вікно, якщо встановити додаткові замки, обмежувачі руху стулок, мікро-кондиціонери, захисні плівки, тощо? В результаті функціональність вікон-ПВХ серйозно розшириться.

У чому проблеми пластикових вікон

Іноді мінусом вікон-ПВХ називають їх штучне походження. Але, справедливості заради, нічого страшного у цьому немає.

Принаймні, якщо спочатку вікно виготовлено з якісних матеріалів.

І все ж, погіршити мікроклімат подібні віконні конструкції здатні. Справа у тому, що вони повітря не пропускають, через що знижується природна вентиляція.

Вирішити проблему можна, якщо встановити віконний мікро кондиціонер, який вище вже був названий.

В цілому ж, вікна-ПВХ, дійсно, сьогодні є оптимальним вибором.

Окрім того, їх вартість на даний момент не надто висока, що робить такі моделі доступними для більшості власників.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар