Купить металлопластиковые окна » Блог » Великі металопластикові вікна з RAU-FIPRO X

Великі металопластикові вікна з RAU-FIPRO X

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
RAU FIPRO XLoading...

Мрієте про великі відкриваються металопластикових вікнах у себе вдома? Або про кольорові портали для побутового використання? Але стикалися з проблемою: ви не могли замовити такі віконні конструкції через обмеження в розмірі.

Є чудова новина від REHAU. З’явилася нова розробка для профільної системи REHAU GENEO-RAU-FIPRO Х.

Що таке RAU-FIPRO

RAU-FIPRO-це потужний композит. Його розробили 10 років тому. Він повністю армований фіброволокном.

Матеріал складається з 2-ух різних компонентів:

  • основного матеріалу поверхні;
  • армованого волоконного матеріалу.

Взаємодія цих 2-ох продуктів покращує загальні показники RAU-FIPRO.

Під час створення RAU-FIPRO подібні йому композити використовували в авіа – і автомобілебудуванні. Продумана конструкція рами в поєднанні з технологічним і міцним матеріалом RAU-FIPRO робить вікна REHAU GENEO надійними і легкими по вазі. З таким композитом використання армування тепер потрібно не у всіх ситуаціях. Звичайно, якщо мова йде про протиударних стеклах, армування обов’язково.

photo 2019 01 18 11 16 35 2 2

RAU-FIPRO Х-друге покоління RAU-FIPRO

Другою генерацією матеріалу став RAU-FIPRO х. його презентували на виставці “FENSTERBAU FRONTALE 2018”.

Головною відмінністю від RAU-FIPRO в RAU-FIPRO х стало збільшений вміст скловолокна в серцевині профілю. Скловолокна стало більше на 50%. Це рішення допомогло розширити розміри системи на додаткові 10%.

 

З RAU-FIPRO х сьогодні можна виробляти відкриваються стулки з розміром: 2800х1300 мм.Не всі алюмінієві конструкції могли створювати такі габарити раніше. Для металопластикових вікон такі розміри були недоступні.

Зараз такі великі розміри стали реальними і для ПВХ-вікон. Головний бонус матеріалу RAU-FIPRO Х в тому, що він досить легкий. А це полегшує монтаж великих віконних конструкцій. Так що якщо вам потрібно засклити балкон – у вас є готове рішення.

Для всіх хто любить креативні архітектурні рішення і хоче виділятися, RAU-FIPRO х стане чудовою альтернативою алюмінієвим вікнам.

Великі кольорові вікна з металопластику тепер реальність. Ви будете милуватися красивою панорамою без втрати в енергозбереженні.

maxresdefault 1 3 2

З осені 2018 року матеріал RAU-FIPRO X був введений в усі продукти, які раніше виготовлялися за технологією RAU-FIPRO. У всій родині системи REHAU GENEO відбудеться збільшення можливих розмірів конструктивних елементів.

Підсумок

Віконні конструкції GENEO RAU-FIPRO X дозволять вам втілити цікаві та креативні архітектурні проекти. Великі металопластикові вікна прикрасять ваш приватний будинок. Засклений балкон з кольоровими панорамними ПВХ-вікнами дозволить виділятися серед інших.

Окремим плюсом матеріалу GENEO RAU-FIPRO X став його легка вага. Монтування великих віконних конструкцій тепер не проблема.

Консультанти Новікон з радістю дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть з вибором. Детальніше про профільну систему REHAU GENEO можна прочитати тут.

Теги: , , ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар