Купить металлопластиковые окна » Блог » Поворотно-відкидна фурнітура для вікон

Поворотно-відкидна фурнітура для вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Фурнітура-це важливий елемент будь-якого металопластикового вікна. Вона встановлюється практично на всі конструкції, єдиний виняток – глухі вікна. З її допомогою віконні стулки легко відкриваються і закриваються. Також цей елемент відповідає за регулювання ступеня, з якої стулки притискаються до рами, будучи закритими.

Паралельно передбачено виконання інших функцій вікна – наприклад, провітрювання щілин, збільшення рівня взламостійкість, безпеки використання в дитячих кімнатах.

Очевидно, саме вона відповідає за експлуатацію вікна і тривалість його роботи. Тому основне завдання покупця полягає у виборі дійсно надійної і якісної продукції. Віконна фурнітура-комплекс елементів, за допомогою яких вікно виконує свою роботу.

У старих дерев’яних конструкціях вона включала в себе шпінгалети, петлі і ручку. Сучасні вироби є більш складними і різноманітними. Існує ряд різновидів фурнітури завдяки яким виробники можуть створювати продукцію з різними варіантами відкривання.

фурнитура для окон

Поворотно-відкидна фурнітура для вікон

Існує ряд різновидів представленої продукції:

 • поворотна;
 • для складного вікна;
 • для штульпового вікна;
 • поворотно-відкидна;
 • розсувна.

Розглянемо кожну з них окремо.

Поворотно-відкидна фурнітура

Складається з комплексу елементів завдяки яким вікно легко відкривається вертикально і горизонтально. Кожна маніпуляція легко виконується поворотом ручки в певне положення.

Коли стулка вікна знаходиться в закритому стані, ручка розташовується внизу вертикально. При повороті на 90 градусів вгору, вікно переводиться в режим провітрювання. Виконання маніпуляцій за допомогою ручки вікна відбувається максимально плавно, без застосування додаткових фізичних зусиль. Стулка в цей час повинна бути щільно притиснута до рами.

Сьогодні якісні моделі поворотно-відкидний фурнітури включають до свого складу наступні компоненти:

 • петльова група;
 • ручка;
 • набір кутових передач;
 • запори і ножиці;
 • мікроліфт;
 • блокіратор, що запобігає помилкове відкривання;
 • набір відповідних планок.
поворотно-откидная фурнитура

Поворотно-відкидна фурнітура SIEGENIA

Всі елементи встановлюються для виконання конкретних функцій.  Правильна взаємодія між собою гарантує коректну експлуатацію віконної системи в цілому.

Наявність додаткових опцій

Першою додатковою опцією є установка набору протизламних елементів. Цей різновид фурнітури використовує допоміжні запірні елементи по всьому периметру стулки, які не можна побачити в звичайному вікні. При цьому їх форма вдосконалена в порівнянні з іншими видами. Отже, досягається високий рівень стійкості до проникнення зловмисників.

Для підвищення рівня дитячої безпеки додатково встановлюються спеціальні елементи захисту. До таких відносять, наприклад: ручку з замком, блокіратор, що запобігає випадкове відкривання стулки, обмежувач розорювання із задіянням спеціального троса.

Рекомендуємо встановитисклопакети з використанням загартованого скла або триплекс, якщо використовуєте протизламну фурнітуру.

Застосування поворотно-відкидний фурнітури актуально не тільки для традиційного прямокутного вікна, але і для виробів, що мають нестандартну форму.

Якість експлуатації фурнітури

Тривала безперебійна робота вікна визначається якістю встановленої на нього фурнітури. Тривалість її експлуатації в середньому становить 15 років без проведення сервісного обслуговування. Насправді, експлуатаційний термін формується під впливом трьох факторів: коректності використання, якості та регулярності огляду.

Вибираючи поворотно-відкидну фурнітуру, рекомендується звернути увагу на продукцію від провідних європейських брендів, завдання яких полягає в утриманні лідируючих позицій на світовому ринку. Для досягнення цієї мети вони розробляють максимально якісну фурнітуру, орієнтовану на споживачів, не забуваючи про сучасні технологічні рішення.

фурнитура для окон

Віконна фурнітура

Надійний виріб повністю виготовлено з металу, додатково обробленого антикорозійним складом. Поверхня завжди повинна бути рівномірною, «задирки» неприпустимі. Щоб забезпечити надійне кріплення, кількість отворів повинна становити мінімум 2. Пластикові фурнітурні елементи не застосовуються, так як матеріал не здатний прослужити тривалий період.

Популярні виробники фурнітури

Сьогодні велика кількість компаній веде виробництво не тільки віконних конструкцій, але і допоміжних елементів, включаючи комплекти фурнітури. Лідерами на світовому ринку вважаються такі бренди, як Roto, SIEGENIA, Winkhaus і МАСО. Але якщо вам не хочеться переплачувати на європейських товарах, отримавши при цьому вироби ідентичної якості, зверніться за допомогою в компанію Новікон. Тут ви знайдете величезну кількість фурнітури на вибір.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар