Купить металлопластиковые окна » Блог » Що краще: триплекс або загартоване скло?

Що краще: триплекс або загартоване скло?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...
триплекс или каленое стекло

Триплекс або загартоване скло?

Скло – досить поширений будівельний матеріал. Єдиний недолік, який можна виділити у виробах зі скла – крихкість. Однак сучасні технології не стоять на місці, а розвиваються. Разом з тим змінюється і структура початкового скла. З’явилася велика кількість нових технологій виготовлення, сплаву і використання скла.

Прийнято виділяти два види скла, які є найбільш стійкими до впливів навколишнього середовища:

  1. Триплекс;
  2. Загартоване скло.

Клієнти компанії Новікон, визначаючись з вибором матеріалу для віконних конструкцій, регулярно задаються питанням ” що краще: триплекс або загартоване скло?». Відповісти на поставлене запитання можна тільки в тому випадку, якщо відомі конкретні умови використання матеріалу. Фахівці компанії готові замінити стандартний склопакет на захищений і безпечний зі спеціального скла.

Однозначної відповіді, насправді, немає, кожне скло є стійким і міцним матеріалом в ситуаціях, дійсно вимагають цих показників.

Як виготовляються обидва варіанти стекол?

Загартоване скло виходить з розігріву звичного листового скла. Первинний матеріал піддається впливу високої температури (до 700°С). Після розігріву йде досить-таки різке охолодження до мінімальних значень температури (до 40°С). Таке охолодження допомагає склу знайти міцність, надійність і стійкість до сезонних температур.

За основу триплексу береться два або більше листів скла. Звичні листові скла піддаються склеюванню за допомогою спеціального полімерного складу. Під дією ультрафіолетових променів полімерний клей застигає, скріплюючи листи первинного матеріалу. Затвердіння клею призводить до отримання триплексу.

триплекс или каленое стекло

Триплекс

Переваги та недоліки триплексу

Даний матеріал славиться своїм умінням вистояти практично всі відомі механічні дії в межах розумного. У разі раптового пошкодження конструкції, скло не розлетиться на осколки. Це відбувається завдяки полімерному шару, який фіксує площину скла. Триплекс володіє відмінними показниками звукоізоляції. Крім цього, кінцевому споживачеві надається можливість пофантазувати і вибрати цікавий дизайнерський відтінок з наданої палітри.

Недоліків у матеріалу трохи:

  1. Велика вага конструкції;
  2. Висока, щодо загартованого скла, вартість.
триплекс или закаленное стекло

Загартоване скло

Переваги та недоліки загартованого скла

Загартоване скло поширені високими показниками термостійкості. Максимальна температура, яку витримують дані скла-300°С, в той час як триплекс здатний вистояти тільки 180°С.пошкодження скла призведе до розлету осколків, проте вони безпечні і не мають гострих країв. У порівнянні з триплексом, загартовані скла пропускають більше світла.

Недоліків у загартованого скла менше. Виділяють тільки неможливість обробки. Це означає, що форму і розмір віконної конструкції необхідно задавати до моменту гарту скла.

Яке скло міцніше і безпечніше?

Загартоване скло має міцність в 6 рази вище звичайного листового скла. Міцність триплексу ж залежить від того, яке скло бралося в якості початкового матеріалу. Якщо це класичні листові скла, то показник міцності буде в пару разів вище. Триплекс, виготовлений із загартованих вікон, є найміцнішим матеріалом на сучасному ринку.

Рівень безпеки кожного скла практично однаковий. Матеріали вкрай безпечні, пошкодження якими практично неможливо.

Де застосовується триплекс?

міського транспорту. Матеріал активно використовується для скління офісних вітрин, магазинів, ресторанів та інших громадських закладів.

З незвичайного використання, триплекс виготовляють для парапетів, сходів, похилих фасадів, скляних стель і французьких балконних блоків.

Як вже говорилося раніше, триплекс володіє високими показниками звукоізоляції. Завдяки даним характеристикам, матеріал широко використовується в місцях, де необхідні подібні вимоги. Склопакети з триплексом є найефективнішими в боротьбі із зайвим шумом за вікном.

Де застосовують загартоване скло?

Загартоване скло застосовується ширше триплексу, так як має більш бюджетну вартість. Матеріал виготовляється для фасадних і структурних склінь. Прекрасно підійде для віконних конструкцій, вітрин магазинів, громадських споруд, а також для скління міжкімнатних дверей і балконних блоків. Загартоване скло активно використовується для виготовлення ванних перегородок. Найчастіше мова йде про склінні відкритої душової кабіни.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар