Купить металлопластиковые окна » Блог » Система панорамного скління для дитячої кімнати

Система панорамного скління для дитячої кімнати

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Дитяча кімната-важливий елемент в житті дитини. Саме тут він проводить найбільше часу. Створення комфортного простору-основне завдання батьків.

На дитячу кімнату поширюється ряд основних правил.

 • Весь простір використовується оптимально. Дитяча кімната вважається мультифункціональним приміщенням. Тут присутня ігрова зона, місце для відпочинку та навчання. Також треба виділити окрему зону під зберігання речей.
 • Усередині приміщення має бути присутнім хороше штучне і природне освітлення. Природне світло формує позитивний настрій і здоров’я організму в цілому. Тому кімната повинна постійно мати оптимальне природне освітлення. Без жалюзі і фіранок все одно не обійтися, але вони, в разі необхідності, повинні легко відкриватися. Запасу штучного освітлення також має бути достатньо, але не надто багато. Коли діти граються, батьки повинні включити світло на стелі, на стіл треба поставити настільну лампу для занять, а біля ліжка – нічник. Розташування вимикачів потрібно планувати з урахуванням зростання дитини-він повинен легко включати і вимикати світло при необхідності.
 • Використання компактної, безпечної і міцної меблів. Вкрай важливо придбати меблі, виготовлені із застосуванням безпечних матеріалів. Оскільки дітям властиво швидко рости, варто звернути увагу на моделі, що підтримують регулювання по довжині. Щоб оптимізувати простір, використовуються ліжка-трансформери.
 • Використовуйте правильні колірні рішення. Кімната не повинна складатися з занадто темних або яскравих кольорів. Орієнтуйтеся на спокійні світлі тони. Зверніть увагу на світлі шпалери, що мають невеликі малюнки.
19297-e1575271777342-600x503

Панорамне скління в дитячій

 

Варіанти рішень

Панорамне скління в дитячій кімнаті забезпечує максимальний рівень природного освітлення, що надає інтер’єру цікавий, особливий вигляд. Коли мова заходить про панорамному склінні, ще в процесі проектування житлового будинку треба орієнтуватися на наступні рішення.

 1. Вікно великої площі – від стелі до підлоги.
 2. Застосування панорамних вікон, піднятих над підлогою на відстані від 20 до 50 сантиметрів.
 3. Використання декількох стандартних вікон уздовж однієї стіни, або двох.
 4. Установка вузьких горизонтальних вікон по всій довжині стіни висотою, рівною стандартним вікнам, або безпосередньо під стелею.
 5. Монтаж кутових віконних конструкцій.

Безпека дитини

З точки зору безпеки, кращим рішенням стає система поворотно-відкидного типу, оснащена дитячим замком. За допомогою дитячого замка можна відкрити стулку в режим провітрювання. При цьому повністю відкрити вікно без допомоги батьків не вийде.

Також є й інші варіанти підвищення безпеки вікна. Наприклад, в нижню частину встановлюють глухі секції, в той час як відкриває стулку встановлюють на висоті, недоступною для дитини. Також на вітчизняному ринку вікон присутні варіанти дитячого захисту з тросом, завдяки якій обмежується кут відкривання віконних стулок.

Якщо дитина боїться висоти, вирішити цю проблему можна за допомогою панорамних вікон, піднятих від підлоги на 50 сантиметрів. Паралельно допускається монтаж вітражного або затемненого склопакета знизу, решітки з вуличного боку, або декоративної накладки з внутрішньої сторони. Допоможе і грамотна розстановка меблів. Наприклад, деякі батьки встановлюють довгий невисокий комод, візуально створює бар’єр.

Ще однією умовою підвищення безпеки системи панорамного скління стане застосування безпечних стекол. Діти, як правило, постійно стрибають, бігають, активно грають. Тому не дивно, що в один «прекрасний» момент батьки побачать пошкоджений склопакет.

Завдяки застосуванню безпечного скла конструкція зможе легко впоратися з сильним механічним впливом. Навіть якщо все-таки вийде пошкодити склопакет, він збереже свою цілісність. Осколки не доведеться збирати по всьому приміщенню-цьому сприяє спеціальна плівка, що утримує дрібні шматочки скла.

19296-e1575271856278-600x338

Дитяча кімната з панорамним склінням

Звісно, як і для будь-яких інших житлових кімнат, в дитячому приміщенні треба підвищити теплоізоляцію. Це завдання можна вирішити за допомогою:

 • теплої дистанційної рамки;
 • багатокамерної профільної системи;
 • енергозберігаючих склопакетів;
 • дотримання правил виконання монтажних робіт;
 • комплекту зовнішніх укосів.

Все це сприяє отриманню теплого панорамного вікна в дитячій.

Особливості зонування

Як можна задіяти зону біля панорамного скління? Існує ряд варіантів. Як правило, біля панорамних вікон ведеться облаштування ігрової зони.

Тут можуть помістити килимок, на якому грають діти, а також ящики для зберігання іграшок. Перед великим вікном можна облаштувати зону для читання або відпочинку – в цьому допоможе лежак або комплект м’яких крісел.

Відмінне рішення-розташування біля вікна зони зберігання. В її якості виступають невеликі Комоди, встановлені уздовж вікна, що не заважають огляду.
Не рекомендується встановлювати ліжко поблизу панорамних вікон. Причина-ймовірність побутового травматизму.

Якщо специфіка і площа кімнати не залишає вибору, пам’ятайте, що мінімальна відстань між ліжком і панорамним склінням має становити один метр. Альтернативне рішення-установка ліжка до скла узголів’ям.

Уважно поставтеся до питання вибору жалюзі або штор на панорамні вікна в дитячих кімнатах. Не всі маленькі діти добре сплять, коли в кімнату потрапляє освітлення нічного міста або Місячне світло.

Відповідно, жалюзі або штори повинні забезпечувати Комплексне затемнення. Без жалюзі і штор також не обійтися, якщо протягом усього дня в кімнату потрапляє сонячне світло.

система панорамы для детской

Оформлення дитячої кімнати з панорамним склінням

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар