Купить металлопластиковые окна » Блог » Окупність енергозберігаючих вікон

Окупність енергозберігаючих вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Стаття для тих, хто бажає встановити собі нові вікна, але не знає, які стануть кращим вкладенням ваших коштів: з енергозберігаючими властивостями або без них. Розглянувши всі нюанси, ми вам доведемо, що перший варіант, хоча і трохи дорожче, але у перспективі стане вашою найкращою інвестицією.

Продукція, яка у майбутньому не тільки виправдає свої витрати, але і дозволить власнику помітно заощадити, є першорядним завданням не тільки в Україні, але і у багатьох економічно-розвинених країнах.

Особливо актуально це стало в останні роки, коли виникла необхідність економити за рахунок оплати збільшених тарифів на енергоресурси.

8

Енергозберігаючі вікна

Оскільки енергозберігаюча продукція з’явилася на українському ринку не так давно, то не всі ще встигли розібратися у цьому питанні і тим більше вивчити все на особистому досвіді. Звідси і сумніви: чи виправдано вкладати чималі кошти у те, що, за заявами виробників, має у перспективі призвести до економії грошей.

Що таке енергозберігаючі вікна?

Енергозберігаючі вікна складаються з багатокамерної профільної системи, що збільшує теплоізоляційні властивості виробу, а також склопакетів, на які нанесено спеціальне покриття, що зберігає тепло. Крім цього, між стеклами, по всьому контуру, знаходиться тепла дистанційна рамка.

Як це працює? Коли ви обігріваєте приміщення, то у випадку зі звичайними вікнами, частина тепла йде назовні. Але якщо на скло нанесено спеціальне енергозберігаюче покриття, то воно затримує у приміщенні тепло.

Справа у тому, що опалювальні прилади, а також нагріті сонцем предмети, випромінюють довгі хвилі, які енергозберігаючі вікна не пропускають. Таким чином вони працюють як ізолятори, які утримують тепло всередині приміщення, а не обігрівають через себе ще й вулицю.

energoeffektivnoe okno 2

У чому особливість енергозберігаючих вікон?

Для тих, хто бажає встановити собі вікна з максимальним ступенем енергозбереження, радимо звернути увагу на профільну систему REHAU GENEO і двокамерний енергопакет з двома енергозберігаючими покриттями і газом Аргон, який закачаний у простір між стеклами.

Ця система зарекомендувала себе, як краще рішення для енергозбереження з усіх існуючих на сьогодні: завдяки їй, зберігається до 76% енергії!

Крім того, відчути переваги таких вікон можна не тільки в опалювальний сезон, але і влітку. Енергозберігаючі вікна пропускають через себе сонячне світло, але перешкоджають проникненню у будинок тепла, завдяки чому в жаркий сезон набагато прохолодніше, ніж це буває в будинках зі звичайними вікнами.

Не кажучи вже про вуличний шум, який перестане вас турбувати.

Окупність вікон

Щоб дізнатися, наскільки окупними є енергозберігаючі вікна, в 2016 році було проведено дослідження за участю провідних виробників Європи. З’ясувалося, що навіть однокамерне вікно з енергозберігаючими властивостями перевершило по окупності звичайне двокамерне вікно.

На той період економія електроенергії з енергозберігаючими вікнами за один сезон становила 131 гривню, а економія газу – 213 гривень. У випадку зі звичайним вікном економія була нульова.

Що впливає на окупність? Впливає те, який матеріал використовувався при зведенні стін будинку, яке опалення і система вентиляції були встановлені, вартість тарифів і їх мінливість, площа скління, кліматичні умови в місті, а разом з цим тривалість опалювального періоду, і багато інших змінні.

Простий термін окупності – це величина додаткових вкладень, які будуть потрібні для установки енергозберігаючого вікна, розділена на щорічну економію теплової енергії.

окупаемость окон новикон

Як можна економити за допомогою енергозберігаючих вікон?

В першу чергу різницю помітять ті, у кого квартира або будинок обладнані індивідуальним (автономним) опаленням, так як у них є можливість самим регулювати температурний режим, виходячи з погодних умов.

Оцінять енергозберігаючі вікна і ті, у кого в будинку встановлені індивідуальні лічильники з обліку споживаного тепла.

В середньому різниця у вартості між установкою простого пластикового вікна та енергозберігаючого, згідно з результатами дослідження, окупиться вже через два роки експлуатації.

Вартість же повної заміни віконних конструкцій окупиться через 7-10 років використання, після чого вони почнуть працювати на вас – за рахунок економії на оплаті газу та електроенергії.

Не варто забувати, що дослідження проводилося кілька років тому, а враховуючи нинішню швидкість зростання цін на оплату комунальних послуг, то установка енергозберігаючих вікон з великою часткою ймовірності окупиться ще швидше, не кажучи вже про той комфорт, який вони дають.

При цьому гарантія від НОВІКОН на вікна, діє протягом 15 років, так що ви можете бути впевненими у якості профільних систем і склопакетів, встановлених професіоналами своєї справи.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар