Скління терас

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Пропонуємо скління терас якісно, недорого – з індивідуальним виїздом замірника на територію вашого будинку, або ділянки для зняття всіх необхідних розмірів з заскленої площі тераси вашого будинку.

Скління терас можливо як пластиковими вікнами, так і розсувними системами з алюмінію. У цьому питанні потрібно зрозуміти, що потрібно замовнику – тепла тераса, або тераса для літнього відпочинку. Тепле скління в основному розраховане на проживання в будинку в зимових умовах. В цьому випадку необхідно використовувати пластикові вікна зі склопакетами для утепленого варіанту скління.

Тераса-утворена від французького слова terrasse – майданчик за своєю суттю є горизонтальною, або знаходиться під нахилом майданчиком ОБМЕЖЕНОЮ спеціальним уступом. Основним матеріалом для будівництва терас є дерево, але також подібного роду конструкції на сьогоднішній день зводять з будь-яких можливих будівельних матеріалів.

З конструкційної точки зору тераси зазвичай будуються у вигляді кільця навколо входу в будинок, так само існують примикають до будинку конструкції терас розташовані на першому або на другому поверсі – в залежності від архітектурного планування основної споруди.

Терраса в доме из бруса

Тераса в будинку з бруса

Бажано щоб Terrasse забезпечувала собою взаємозв’язок між декількома приміщеннями, зазвичай двома-в цьому випадку практична користь від цієї споруди значно збільшується. Огородження конструкції можуть бути будь-якої висоти в залежності від характеру розташування самої тераси з тієї точки зору, що чим вище розташована прибудова тим вищі огорожі до неї примикають.

За своєю будовою тераси зазвичай мають дах, а також неповне Бічне огородження, при більш теплих кліматичних умовах подібного роду споруди можуть мати більш відкритий архітектурний характер, при цьому – оточення тераси зеленими насадженнями по його периметру надають цій споруді більш елегантний і освіжаючий вигляд.

Природна затіненість, створювана деревами або чагарниками надають додатковий затишок цій прибудові до будинку. Також можливий варіант оформлення тераси живими кучерявими ліанами і надалі ці рослини забезпечать прохолоду і комфорт навіть в найспекотніші сонячні дні.

Дах для тераси може бути зведена окремо, є частиною або продовженням даху основної будівлі – в цьому випадку будинок як би зливається з конструкцією тераси і ця прибудова набуває характеру балконного майданчика, якщо розглядати її за аналогією з великим житловим будинком.

У плані внутрішнього інтер’єру і наповнення прибудови можна використовувати меблі з дерева грубої важкої форми, так само відмінно підійде стара, що вийшла з сучасного вжитку меблі з вашого будинку.

Якщо ж ви використовуєте терасу виключно для весняного, літнього та осіннього проживання, то вам відмінно підійде скління терас розсувними системами з довговічного алюмінію, які мають тривалий термін служби, оснащені зручною системою відкривання зміщуються стекол панелей, яке економить простір вашої житлової площі завдяки зсувному варіанту відкривання вікон.

Розрахувати вартість на скління терас ви можете, зателефонувавши нашому оператору, який, враховуючи всі Ваші побажання, озвучить вам ціну скління за попереднім розрахунком.

Ми можемо гарантувати, що ціни, озвучені за попереднім розрахунком, виявляться тими ж, що і після виїзду замірника, що робить співпрацю з нами зручним з першого кроку здійснення замовлення.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар