Установка вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Вікна є одним з основних елементів обладнання будь-якого будинку – вони виконують не тільки важливу практичну функцію, але і декоративну.

Витік або неправильно встановлені вікна можуть призвести до втрати до 20-30% тепла з дому.

Тому так важливо довірити установку вікон професіоналам, які будуть виконувати теплу установку вікон і піклуватися про їх адекватний захист від втрати тепла.

Кожне вікно вимагає різного підходу: установка вікна даху одна, а двері балкона великої площі – інша.

Однак, у будь-якому випадку, ідея полягає в тому, що вікна виконують дві основні функції: захищають інтер’єр будинку від холоду і забезпечують адекватне сонячне світло.

Типи вікон

Столярне вікно можна розділити на кілька типів – в залежності від програми, можливості відкриття, або матеріалу, з якого воно виготовлено.

Згідно з першим відділом, ми розрізняємо традиційні вікна (одиночні, подвійні або трикрилі), дах (встановлений на горищі) і балконні вікна (відкритий нахил, складаний або слайд).

Інший віконний поділ це – матеріал, і тут ми розрізняємо дерев’яні, алюмінієві або ПВХ-моделі. Незалежно від того, які вікна ми обираємо, про їх ефективність свідчить у першу чергу установка.

Як виглядає установка вікон?

Установка буде варіюватися в залежності від того, чи хочете ви встановити стандартні, енергозберігаючі або протизламні вікна.

Традиційна установка адаптована до товщини стіни та передбачається, що в одношарову стіну – вікно вставляється всередину ширини; в два шари – на зовнішньому краю; в тришарову – на рівні потепління.

Якоря або дифузори використовуються для кріплення вікон. Перед тим, як вікно знаходиться в стіні відкриття, необхідно очистити їх, видалити шматки кладки та сміття.

Потім вставляється віконна рама, яка знерухомлена клином. Простори між вікном і стіною ретельно заповнені ізоляційним матеріалом.

Що таке встановлення теплого вікна?

Тепле встановлення вікон – це термін для установки енергозберігаючих вікон. Відповідно до вимог і правил, в їх випадку використовуються більш точне ущільнення стіни, яке спрямоване на ліквідацію теплових мостів.

Тепле повітря, що біжить через них, призводить до втрат тепла, які неприйнятні в енергозберігаючих або пасивних будинках.

Тепле встановлення вікон починається з ретельного вирівнювання отвору, а потім приступаємо до його герметизації.

Почнемо з того, що ми використовуємо парову проникну стрічку, що захищає ізоляцію від погодних умов, другим шаром є поліуретанова піна, нанизується між вікном та дверною рамою.

Нарешті, ми покриваємо піну паровою плівкою, яка захищає її від вологи.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар