Купить металлопластиковые окна » Блог » Варіанти захисту будинку від літнього сонця

Варіанти захисту будинку від літнього сонця

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Дуже добре, коли вікна мають Південну орієнтацію. В цьому випадку будинок або квартира отримує максимум світла протягом року. У зимовий або осінній період, коли Сонця мало, приміщення, орієнтоване на південь, завжди буде більш теплим і світлим. Крім того, подібна орієнтація запобігає появі вогкості, що зводить до нуля ймовірність розвитку цвілі.

защита от летнего солнца

Як захистити будинок від літнього сонця?

Але в літню спеку перевага автоматично стає недоліком. При безперервному освітленні кімнати вона стає задушливою і жаркою, в ній неможливо довго перебувати. При впливі високої температури людина втрачає уважність, зменшується працездатність, настрій стає більш поганим. Не виключено виникнення роздратування.

Вплив надлишкового сонячного освітлення погано позначається не тільки на самих жителях, а й на приміщенні – стіни, підлога і меблі вигорають. Тому не буде зайвим ознайомитися з ефективними методами захисту приміщення від надмірного сонячного світла.

Для кімнати, схильної до безперервного сонячного світла, особливо в післяобідній період, єдиним рішенням, що характеризується реально високою ефективністю, стане спеціальний склопакет.

Склопакети з сонячним захистом

Як було раніше?

Раніше виробництво перших склопакетів із захистом від впливу сонця велося з використанням тонувальної плівки. З одного боку, ефективність відбиття променів дійсно знаходиться на високому рівні. З іншого боку, є і свої недоліки. Наприклад, тонувальна плівка дещо змінювала кольори, а при похмурій погоді кімната ставала відчутно темною.

solntsezashhita-e1574676693910-600x279

Як створити сонцезахист дому?

Крім того, плівка блокувала ультрафіолетовий спектр випромінювання сонця, через що Кімнатні рослини не могли повноцінно розвиватися. Все це призвело до втрати актуальності тонованих склопакетів. І це незважаючи на їх активне використання в приміщеннях комерційного призначення.

Як справи йдуть сьогодні?

Виробництво склопакета із захистом від сонця передбачає нанесення на одне зі стекол спеціального покриття. Воно проводиться на внутрішню поверхню. Отже, скло не піддається атмосферному впливу, мінімізується механічне пошкодження покриття в цілому.

защищаем дом от солнца

Склопакет з сонцезахистом

Якісний склопакет з сонцезахисними властивостями здатний повністю вирішити проблему нестачі сонячного світла. Він характеризується хорошою світлопропускною здатністю. Завдяки застосуванню сучасних технологій з’являється можливість об’єднати всі опції в одному склопакеті. Наприклад, сонце – і енергозахист.

З точки зору сонцезахисних показників, одним з кращих рішень на сьогоднішній день виступає продукція від швейцарської фірми Glastrosсh.

Сонцезахисні плівки

Якщо вікно вже встановлено, і власник Не бажає міняти звичайний склопакет, можна орієнтуватися на широкий спектр термозахисних плівок. Їх наносять на вже встановлене вікно. Завдання цієї плівки полягає в тому, щоб «відбити» сонячне випромінювання, зменшуючи тим самим потік інфрачервоних променів без зниження освітленості кімнати в цілому.

Ці плівки можуть похвалитися різним рівнем затемнення. Іншими словами, у покупця завжди є можливість індивідуального підбору відповідного варіанту захисту. Ще однією перевагою є збереження цілісності скла при механічному пошкодженні. Воно не розсипається, не покривається тріщинами, оскільки пошкоджені ділянки залишаються висіти на плівці.

защита дома от солнца

Сонцезахисні плівки для вікон

Для квартири з приміщенням, розташованим з південного боку, де сонячне світло тимчасово блокується перешкодами у вигляді дерев або найближчих будівель, можна звернути увагу на альтернативні варіанти захисту від сонця. Наприклад-штори, ролети і жалюзі.

Рулонні і класичні тканинні штори

Ефективність цих штор формується з урахуванням типу тканини і рівня її щільності. Максимальний сонцезахист досягається при виборі продукції, виготовленої за технологією blackout fabrics. При виробництві використовується світлонепроникне тришарове полотно. Природно, застосування таких штор як основного засобу сонцезахисту, характеризується певними недоліками.

Наприклад, навряд чи людина захоче вдень сидіти в темній кімнаті, або користуватися електричною лампою. Тканина підвищеної щільності також загальмовує надходження свіжого повітря в приміщенні. У ньому накопичується пил, через що тканина потребує частого догляду.

летнее солнце защита

Рулонні штори для захисту від сонця

Рулонні штори-це універсальне рішення, що підходить для будь-якого типу вікна. Завдяки різноманіттю типів матеріалів, технологій обробки і колірних рішень, виробники змогли створити світлорозсіювальну, світлонепроникну і світловідбиваючу продукцію. Практично будь-який різновид рулонних штор піддається обробці за допомогою просоченням, що відштовхує пил, завдяки чому забезпечується простота догляду та експлуатації.

Рулонні штори можна самостійно відрегулювати за рівнем світлового отвору-ступеня затемнення приміщень, в залежності від розташування Сонця. Є можливість комбінування цих виробів разом з традиційними шторами з тканини, створюючи унікальний, стильний інтер’єр.

Жалюзі

Це ще одна популярна різновид захисту приміщення від надлишку сонця. Жалюзі не тільки ефективно справляються зі своїми завданнями, але і мають стриманий, лаконічний зовнішній вигляд. “Жалюзі” – поняття узагальнене. Сюди входить велика кількість виробів, що відрізняються за типом конструкції, матеріалу і способу управління.

защита дома от летнего солнца

Жалюзі для захисту вікон від сонця

Перш за все, продукція різниться за способом розміщення ламелей – воно може бути вертикальним або горизонтальним. При виробництві використовується різна Сировина-Тканина, шкіра, пластик, дерево, бамбук. Завдяки різноманітності форм, матеріалів і кольорів, можна домогтися оптимального рівня сонцезахисту, створивши особливий інтер’єр зі своєю «родзинкою».

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар