Купить металлопластиковые окна » Блог » Експлуатація вікон в умовах підвищеної вологості

Експлуатація вікон в умовах підвищеної вологості

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...
окна при влажности

Конденсат на вікні

Існує широкий спектр приміщень, де вологість перевищує традиційні значення. До нього відноситься:

  • бассейн;
  • сауна;
  • ванна кімната;
  • душевіа кімната;
  • кухня.

Оптимальний показник вологості в житловому приміщенні варіюється в межах від 40 до 60 відсотків. При збільшенні значення до 70 відсотків і вище здоров’я людини буде схильне до підвищеної небезпеки. Особливо згубними подібні умови є для людей, які страждають від ряду хронічних захворювань бронхіальних шляхів і легенів.

Негативний вплив підвищеної вологості негативно позначається не тільки на людину, але і на житло, в якому він знаходиться. Нескладно здогадатися, що на поверхні стін швидко утворюється цвіль, а на кухні починають швидше псуватися продукти харчування.

Як і у випадку з будь-якими іншими кімнатами, в місцях, де присутня підвищена вологість, регулювання кількості вологи відбувається переважно за рахунок вікон. Тому до їх вибору потрібно поставитися максимально серйозно.

Металопластикове вікно-єдино вірне рішення для приміщень, де накопичується зайва волога. Пластиковий профіль демонструє відмінну стійкість до вологи, не здатний піддаватися негативному впливу корозії. Заводська привабливість поверхні зберігається протягом довгих років.

Як поводяться вікна у вологому приміщенні?

окна в условиях влажности

Вікно у ванній кімнаті

У кімнаті, де присутня підвищена вологість, найчастіше утворюється конденсат. Його можна побачити не тільки на поверхні скла, але і на схилах. Конденсат на вікні є результатом перетворення водяної пари в рідину внаслідок зменшення температури. Граничне значення температурного показника, при якому утворюється конденсат, іменується «точкою роси».

Наприклад, якщо в приміщенні температурний показник утримується на позначці 21 градус Цельсія, а відносна вологість становить 50 відсотків, конденсат з’явиться на будь-якій поверхні за умови, що її температура становить не більше 10 градусів.

Скло завжди перше-чому?

Як правило, скло є більш холодною поверхнею. Отже, температура матеріалу сприяє швидшій появі точки роси. Відсоток ймовірності появи конденсату визначається загальною температурою в приміщенні, а також рівнем вологості. Ще один важливий фактор-теплоізоляційні властивості вікна.

Басейн

plastikovie vlagostoikie okna 2

Вікна у басейн

Будь-яка світлопрозора конструкція, яку планується встановити в басейні, повинна бути гранично теплою. Спеціально для цього слід віддати перевагу багатокамерній профільній системі. Яскравим прикладом такої можна вважати Rehau Euro-Design 70, або системи Рехау преміум-класу, доповнені енергозберігаючими склопакетами. Залежно від типу конструкції і максимального значення навантажень, можливе використання однокамерного склопакета, що має енергозберігаюче покриття.

Також допускається монтаж двокамерного склопакета, що має одне або два енергозберігаючих покриття. У просторі між стеклами присутній інертний газ. Компанія Новікон закачує його для того, щоб зменшити швидкість передачі тепла. Іншими словами, внутрішнє скло повинно мати набагато більшу температуру, що вкрай важливо в умовах високої вологості в цілому.

Природно, одними тільки теплими вікнами справа не обходиться. Доведеться вдаватися до комплексного рішення у вигляді теплих вікон, біля яких знаходиться вентиляційний контур і система центрального/індивідуального опалення. Установка обладнання передбачає ретельний розрахунок і узгодження при будівництві.

Кухня

повышенная влажность окна

Вікно на кухню

Кухня – це за замовчуванням вологе приміщення, тому що при готуванні їжі виділяється велика кількість додаткової вологи. І все це супроводжується частими перепадами температур. У більшості ситуацій різниця між вологістю на кухні і в інших приміщеннях становить 1.5-2 рази.

Не рекомендується економити на вікні для кухні, купуючи дешевий профіль, фурнітуру і склопакет. Мінімально необхідна конфігурація-конструкція з трьома повітряними камерами. Оптимальний варіант-п’ять повітряних камер.

Краще зупинити свій вибір на виробниках з позитивною репутацією, якість товарів яких підтверджено часом. При підвищеній вологості вкрай важливо, щоб профіль зберігав безпеку і високу якість. Це може гарантувати тільки великий бренд.

Що стосується склопакета, він повинен складатися з двох камер, бажано мати енергозберігаюче покриття. Комплектація віконної фурнітури передбачає наявність функції щілинного і відкидного провітрювання.

Кожен із зазначених режимів гарантує досить якісне провітрювання незалежно від пори року. Фурнітура повинна бути надійною, експлуатуватися протягом тривалого періоду часу. Адже вона супроводжується великою кількістю циклів відкривання і закривання.

Ванна кімната

окна при влажности

Вікно металопластикове у ванній

Ще одне приміщення, де відсоток вологості вище, ніж в інших. Компанія Новікон відзначає підвищення популярності металопластикових вікон, розроблених спеціально для ванної. Його завдання полягає у виконанні двох функцій-провітрювання і естетики. Таке вікно максимально тепле, забезпечує комфортне провітрювання, за рахунок чого надлишкова волога легко виводиться після прийняття ванни.

Конфігурація складається з:

  • пластикового профілю мінімум з 5 повітряними камерами;
  • енергозберігаючого двокамерного склопакета;
  • віконної фурнітури з підтримкою мікропровітрювання.

Бані

Вікна в лазнях зустрічаються не так часто. У більшості випадків причиною тому є прагнення зберегти якомога більше тепла всередині приміщення. Але це не зовсім правильно. Якщо грамотно підібрати комплектацію і спосіб скління, можна звести до мінімуму відсоток тепловтрат. Вікно в місці відпочинку знадобиться для того, щоб забезпечити гарний настрій і самопочуття.

Пластикове вікно в лазні має бути гранично теплим, при цьому гарантуючи комфорт провітрювання. Щоб ніхто не бачив, що діється в приміщенні, досить використовувати дзеркальні або тоновані стекла.

plastikovye-okna-dlya-bani-600x242

Вікно металопластикове в баню або сауну

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар