Купить металлопластиковые окна » Блог » Чим відрізняються дерев'яні та металопластикові вікна?

Чим відрізняються дерев’яні та металопластикові вікна?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Протягом останніх двадцяти років металопластикові вікна користуються величезною популярністю серед вітчизняних споживачів. При появі перших екземплярів на ринку населення раптом почало вигадувати дивні тези. Найпоширенішим міфом є думка про те, що пластикове вікно є небезпечним для здоров’я людини, так як в складі пластмаси присутні шкідливі речовини.

отличие деревянных окон и пластиковых

Чим відрізняються дерев’яні та металопластикові вікна?

Багато людей не поспішали позбавлятися від старих дерев’яних конструкцій, вважаючи, що новий продукт – не що інше, як добре розрекламований товар; мода, актуальність якої скоро зникне. І навіть зараз можна знайти людей, які досі вірять в нього.

Особливості ремонту старих дерев’яних вікон

У більшості ситуацій власники старого дерев’яного вікна перефарбовують раму. Фактично це призводить тільки до підтримки акуратного зовнішнього вигляду, своєрідною реставрацією.

При проведенні комплексного ремонту старого дерев’яного вікна його треба повністю знімати. Стара дерев’яна рама ретельно очищається від старої фарби. Найбільш ефективний спосіб-рівномірний нагрів за допомогою будівельного фена з подальшим видаленням за допомогою мастихіна, шевського ножа, або шпателя. Також допускається використання спеціальних хімічних засобів.

отличие деревянных окон от пластиковых

Особливості ремонту старих дерев’яних вікон

Після повного видалення фарби проводиться оцінка поточного стану деревини. Поверхня перевіряється на предмет наявності відколів, деформацій, гнилі. Кожен з дефектів підлягає комплексному усуненню.

Тільки потім дерев’яну раму треба шпатлювати, шліфувати, покрити оліфою і пофарбувати. В успішно відремонтовану раму назад встановлюють скла, герметизуючи їх за допомогою герметика на силіконовій основі.

По периметру розміщують гумовий ущільнювач. Віконні петлі старого зразка рекомендується замінити. Після установки шпінгалетів і ручок ремонт можна вважати завершеним. З цього напрошується логічний висновок-подібний ремонт вимагає великих витрат часу, та й отриманий результат не зрівняється з сучасним металопластиковим вікном.

Переваги пластикового вікна

Основною перевагою пластикового вікна на тлі старого дерев’яного полягає в підвищеному рівні герметичності. Традиційні конструкції з натуральної деревини мали величезну кількість щілин, крізь які проходило холодне повітря. Це призводило до величезної тепловтрати.

preimushestva okon rehau zvukoizolyaciya 2

Переваги пластикового вікна

Якщо кілька десятиліть тому цьому не надавалося особливого значення, зараз, коли виробники виводять енергозбереження на перший план, теплові втрати зведені до мінімуму.

Збереження тепла

Герметичність сучасних високоякісних металопластикових вікон не підлягає сумніву. Конструкція здатна відмінно зберігати тепло всередині будинку. На вибір споживачів представлений широкий асортимент пластикових вікон, що відрізняються між собою за рівнем теплоізоляції. Для приватного будинку або квартири, оснащеної індивідуальним опаленням, досить вибрати максимально тепле вікно.

upvc-windows-12-1024x681

Металопластикові вікна

Що це таке – максимально тепле вікно? Це конструкція, профіль якої складається з шести камер. По всьому периметру встановлений двокамерний енергозберігаючий пакет з низькоемісійними покриттями. Внутрішній простір заповнений інертним газом, а між стеклами дотримано збільшену відстань.

Багатоквартирні будинки, оснащені централізованою системою опалення, де внутрішньоквартирні лічильники відсутні, можуть бути укомплектовані віконними конструкціями з базовою комплектацією. Наприклад, підійде профільна п’ятикамерна система з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Герметичність

Варто відзначити, що при повній герметичності пластикового вікна, встановленого або експлуатованого неправильно, на поверхні буде з’являтися конденсат. Тому дуже часто доводиться стикатися з раптовою появою вологи на поверхні склопакета.

У переважній більшості випадків причиною тому є необхідність регулярного провітрювання. Через надмірну герметичності надлишкова волога позбавлена каналів її відведення. Все, що залишається – випадати в осад у вигляді конденсату на стеклах. При регулярному провітрюванні досягається повне усунення проблеми, пов’язаної з» плачуть ” вікнами.

Звукоізоляційні параметри

У порівнянні зі старими дерев’яними, металопластикові вікна характеризуються набагато кращою звукоізоляцією. Навіть в базовій версії комплектації пластикове вікно забезпечить тишу в будинку. Про сторонніх вуличних шумах можна назавжди забути.

Якщо квартира розташована недалеко від об’єктів, що видають сильний шум (стадіон, ресторан, трамвайний шлях і так далі), рекомендується встановити вдосконалений звукоізолюючий склопакет.

Простота догляду

Ще однією безперечною перевагою пластикових вікон на тлі дерев’яних є простота догляду. Щоб підтримувати достатній рівень міцності, дерев’яну раму треба своєчасно фарбувати. Мити поверхню також складніше-причиною тому є неоднорідність поверхні.

Висновки напрошуються самі по собі-якісне металопластикове вікно характеризується рядом вигідних переваг на тлі дерев’яних побратимів.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар