Купить металлопластиковые окна » Блог » Як ламінують металопластикове вікно?

Як ламінують металопластикове вікно?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Популярність металопластикових вікон викликана масою переваг на тлі прямого конкурента – дерев’яних конструкцій. Ще десять років тому на ринку важко було знайти продукцію, що випускається в будь-якому іншому відтінку, крім білого. З одного боку, білий профіль-це універсальне рішення, тому що він відмінно впишеться в фасад будівлі і не зіпсує при цьому дизайн інтер’єру.

З іншого боку, це нейтральний відтінок, яким зараз складно когось здивувати. Шляхом ламінування пластикових профілів можна істотно розширити загальну палітру кольорів, реалізувавши тим самим різні цікаві дизайнерські задумки.

laminated-02-600x195

Ламінація металопластикового вікна

Незважаючи на те, що на українському ринку продукція з ламінованою поверхнею почала з’являтися порівняно недавно, перші експериментальні спроби обробити профіль плівкою були зроблені ще в 1982 році. Автором ідеї виступила популярна компанія REHAU. Цей тип обробки став затребуваним тільки 6-8 тому. Прочитати про історію створення бренду можна тут.

Чому ламінація користується популярністю?

Часи, коли завдання вікон полягала тільки у виконанні світлопропускаючої і огороджувальної функції, давно пройшли. Тепер це повноцінний елемент інтер’єру, який виступає в якості його продовження, а в деяких випадках – родзинки. Панорамне скління, конструкції нестандартної форми-пряме підтвердження тому.

При розробці індивідуального дизайну велике значення має величезна кількість факторів. Тепер світлопрозорі конструкції повинні мати не тільки унікальну форму, але і колір.

Варто відзначити специфіку застосування вікон в будівлях, що вважаються архітектурними пам’ятками, де можливість зміни фасаду не передбачається. Отже, тут встановити білу раму не вийде. Заміна старих вікон на сучасні дерев’яні аналоги-дороге задоволення, особливо в тих випадках, коли отвір має нестандартну форму. У подібних ситуаціях профілі з імітацією натуральної деревини стануть єдиним вірним рішенням.

img 2255 e1564060849521

Металопластикове вікно від НОВІКОН, ламінація в кольорі “Морений Дуб”

Ламінування пластикових профілів – що це таке?

Ламінація – це процедура, що передбачає нанесення на профіль спеціальної плівки, завдяки якій профіль отримує певний відтінок або фактуру. Також забезпечується додатковий захист від зовнішніх факторів.

Процедура ламінації пластикових профілів виконується на виробничому підприємстві, де задіють спеціальне високоточне обладнання. Воно одночасно дозволяє довести пластик до оптимальної робочої температури, прокатати плівку і нанести шар клею на поліуретановій основі.

Після того, як процедура ламінації завершиться, для остаточного схоплювання клею доведеться почекати близько десяти діб. Далі фахівці перевіряють якість поверхні. Отже, на ринок не потрапляють вироби зі роздутою плівкою.

Особливості ламінуючої плівки

Структура ламінуючої плівки складається з двох шарів. Нижній відповідає за виконання захисної функції, виступає бар’єром від виникнення механічних пошкоджень і негативного впливу сонячного світла, інших атмосферних явищ.

Завдання другого, верхнього шару, полягає у виконанні декоративної функції, формуючи структуру і відтінок продукції. Компанія Новікон гарантує збереження глибини і насиченості початкового відтінку. Подивитися колірні рішення профілю REHAU, які пропонує наша компанія можна тут.

Особливі умови догляду для ламінованої плівки не потрібні. Як і у випадку зі стандартним пластиковим профілем, його необхідно час від часу очищати від забруднень за допомогою м’якого миючого засобу. Абразивні засоби категорично не рекомендуються.

Ламінація пластикових профілів може бути двосторонньою або односторонньою. Вибір на користь того чи іншого варіанту – питання персональних переваг замовника. Фарбування віконної рами можливо лише з одного боку. В такому випадку поверхню з боку кімнати і торець матимуть білий відтінок. Або навпаки, коли з внутрішньої сторони рама імітує натуральний матеріал, а зовні вікна залишаться білими.

Методика подвійної ламінації передбачає нанесення плівки з зовнішньої і внутрішньої сторони. Зовсім необов’язково, щоб відтінок був скрізь однаковим. Це сприяє оптимальній інтеграції конструкції як в фасад, так і в інтер’єр. При цьому торці все одно залишаться білими.

металлопластиковое окно ламинация

Палітра кольорів для ламінації металопластикового профілю REHAU

Ламінування “в масі”

Процедура повного фарбування проводиться із застосуванням технології «в масі». Її суть полягає в попередньому фарбуванні сировини за допомогою фарбувальних добавок, які використовуються при виробництві кольорових профілів.

Недолік подібного методу полягає в обмеженій кількості колірних рішень. Структуру деревини теж не можна імітувати. Але в деяких випадках застосовується технологія» в масі ” і стандартне ламінування плівкою. Відрізнити пластик від деревини буде практично неможливо.

ламинируют окно-пвх

Палітра популярних кольорів для ламінації профілю REHAU

Популярні колірні рішення

Найбільш затребуваними по праву вважаються відтінки, що імітують натуральну деревину-відтінки горіха, дуба і махагон. Крім деревних, популярністю користуються ще й такі кольори, як чорний, сірий, бежевий.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар