Купить металлопластиковые окна » Блог » Опис етапів монтажу металопластикового вікна

Опис етапів монтажу металопластикового вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Будь-які металопластикові вікна монтуються у кілька основних етапів, які не залежать від фірми-виробника рами і склопакета. Якщо ваш вибір припав на металопластикові вікна REHAU, то до монтажу слід поставитися особливо уважно, щоб неправильна установка не звела нанівець весь набір позитивних якостей, якими володіють ці вікна.

Перед, власне, самою установкою, необхідно накрити у кімнаті, де будуть встановлюватися пластикові вікна, всі меблі, а також забезпечити вільний підхід до віконного отвору. Стіни і підлоги необхідно закрити поліетиленовою плівкою, а паркетну підлогу бажано натерти милом, щоб пил не в’ївся у щілини між паркетинами.

dsc 2577 2

Проклейка паро- і гідроізоляційних стрічок, монтаж НОВІКОН

Уважно перевірте усю конструкцію вікна, склопакет не повинен містити здуття та розводів, а на профілі не повинні знаходитися тріщини або подряпини. Тепер приступаємо до монтажу віконної конструкції.

З вікна REHAU витягується склопакет, а також знімаються стулки, що відкриваються. У пластиковій рамі, з боку бічних поверхонь і зверху, просвердлюють отвори для анкерів. У заздалегідь підготовлений і очищений від стороннього сміття віконний отвір строго за рівнем вставляється віконна рама.

Рама встановлюється на підставочний профіль або допоміжні бруски і закріплюється за допомогою анкерних болтів і монтажних пластин. Увага, вікно повинно стояти не по отвору, а за рівнем.

Якщо рама не буде встановлена чітко за рівнем, багато властивостей, якими володіють пластикові вікна, ви просто не відчуєте. Крім того, термін служби всього вікна помітно скоротиться.

dsc 2612 2 2

Процес монтажу від НОВІКОН

Після закріплення рами, видаляються допоміжні профілю і підкладки, а потім на саморізи прикручується металевий віконний відлив. Після цього кріпляться стулки і встановлюються склопакети.

Монтажною піною заповнюється порожній простір між рамою і віконним прорізом, причому піна виконує не тільки ізоляційну функцію, а також служить кріпильним елементом.

Наносити піну слід рівномірним шаром, також необхідно враховувати її розширення при висиханні.

На наступному етапі відбувається остаточне регулювання фурнітури, яка була встановлена у металопластикові вікна, а також петлі робочих стулок вікна.

Стулки повинні відкриватися і закриватися плавно, без заклинювання і перекосів. На фінальному етапі встановлюються пластикові накладки на петлі і водовідливні ковпачки, а також відбувається монтаж пластикового підвіконня.

dsc 2706 2

Монтаж вікна НОВІКОН

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар