Французьке скління балкона
Правильно виконане Французьке скління балкона подарує власнику будинку і квартири чудовий панорамний вид, одночасно наповнить кімнату сонячним світлом.
Балкон, засклений за такою технологією, відрізняється практичністю і естетичною привабливістю.
Основна інформація, переваги та недоліки
З кожним роком Французьке скління квартир і приватних будинків користується все більшою популярністю, що дозволяє створити комфортні умови для проживання і надає будові естетичний зовнішній вигляд.
Сьогодні такі технології тільки покращилися, забезпечуючи відмінну тепло- і звукоізоляцію.
Французьке скління – це повнорозмірні вікна та двері, основою яких є металопластиковий або ж алюмінієвий віконний каркас.
Використання таких вікон забезпечує у приміщенні максимально можливу освітленість, розширює візуально кімнату, дозволяючи милуватися панорамою місцевості.
Найбільшою популярністю такі французькі вікна користуються у приватному будівництві та облаштуванні заміських котеджів.
Також можна знайти цікаві варіанти установки такого скління на балконах квартир, які розташовуються на верхніх поверхах.
В останньому випадку, такі вікна гармонійно вписуються у загальну архітектуру будови, не порушуючи його цілісності сприйняття.
Балкон, в оформленні якого використовувалися французькі вікна, перетворюється у комфортне і затишне місце відпочинку.
Він відмінно захищений від негоди і шуму з вулиці, залитий сонячним світлом, а при достатній площі тут можна розмістити невелике крісло і навіть повноцінний робочий стіл.
При виконанні цього типу скління балкона, проводиться демонтаж наявних огороджувальних конструкцій, встановлюються вікна, що займають всю наявну площу балкона.
Популярні варіанти скління, у яких використовується суцільнорамне скло, вікна з нанесеним тонуванням, прозорим і матовим склом або ж невеликі за своїм розміром сендвіч-панелі.
До переваг такого французького скління можна віднести наступне:
• стильний естетичний зовнішній вигляд, як зсередини, так і зовні;
• домовласник отримує можливість домогтися максимальних показників освітленості приміщення;
• збільшені розміри вікна візуально розширюють простір балкона;
• не потрібно додатково проводити теплоізоляцію, що збільшує корисну площу балкона;
• економія досягається за рахунок відсутності необхідності проведення додаткових оздоблювальних робіт.
Сучасні металопластикові профілі будуть не тільки міцними, але вони мають прекрасні теплоізоляційні характеристики.
Використовуючи одне або двокамерні склопакети, можна істотно поліпшити теплозахист приміщення, така лоджія з легкістю поєднується і примикає з кімнатою, значно розширюючи площу квартири або приватного будинку.
Як і будь-яка інша технологія, суцільне Скління балконів має свої певні недоліки, які необхідно враховувати при виборі таких вікон.
У першу чергу це залежність експлуатаційних характеристик від якості виконання профілю, тому на ньому не рекомендується економити.
Вартість скління балкона буде досить високою, що пояснюється складністю при проведенні монтажних робіт.
Влітку така лоджія може розширюватися на сонці, тому потрібно подбати або про додаткові захисні штори, або вибирати варіанти з нанесеною світловідбиваючою плівкою, що кілька збільшує витрати домовласника.
Також слід зазначити складність догляду за французькими вікнами, при цьому мити їх доведеться чи не щотижня.
Ще одним недоліком цієї технології є істотна вага всієї конструкції, тому виконувати скління лоджії і балкона можна лише у тому випадку, коли є повнорозмірні добре збережені плити перекриття, здатні витримати істотне навантаження.
Особливості скління
При проведенні такого скління балконів, навіть у багатоповерхівках не порушується цілісність конструкції, що дозволяє отримувати панорамний вид. Монтажні роботи представляють певні складнощі, тому виконувати їх можуть лише досвідчені фахівці.
В ідеалі, всі роботи слід довіряти тим компаніям, які пропонують комплексні послуги, у тому числі проведення замірів, виготовлення вікон і їх подальший монтаж.
Скління балкона починається з повного або ж часткового видалення наявної огорожі. Далі по периметру встановлюють алюмінієві або металопластикові рами.
Можливі два варіанти їх монтажу, у тому числі цільної конструкції, а також секційної з роздільними елементами. Для виготовлення опорного каркаса використовується алюміній або сталь, конструкція такої основи буде залежати від бюджету роботи, типу балкона, його особливостей подальшого використання.
Однією з особливостей такого французького скління, вважається використання великорозмірних вікон. Вся конструкція кріпиться на бетонну плиту і зверху кріпиться анкерами до перекриття.
У подібному випадку не існує універсальних рішень, так як кожна лоджія і балкон мають свої певні особливості, які необхідно враховувати, як при виготовленні профілю з вікнами, так і при виконанні монтажних робіт.
Правові аспекти
У приватному будинку будь-який власник вільний встановлювати різне за своїм типом балконне скління, у тому числі за французькою технологією.
Проживаючи у багатоквартирному будинку, слід спочатку отримати відповідний дозвіл, і лише після цього можна приступати до монтажних робіт.
Буде потрібно підготувати проект скління і затвердити його в наглядовому органі, отримавши відповідний документальний дозвіл на ремонт.
Якщо ж виконувати скління балконів без отримання дозволу, в подальшому судовому порядку можуть змусити домовласника повернути лоджію в її первинний зовнішній вигляд. Тому не рекомендують займатися такою роботою без попереднього отримання дозвільних паперів.
В окремих випадках навіть буде потрібно експертиза фахівців, які дадуть висновок про можливість витримати наявними плитами перекриття балкона додаткового навантаження від важкого скління.
Фурнітура і скло
На сьогоднішній день найбільшого поширення набули варіанти панорамного скління з використанням профілю з алюмінію та безрамні вікна. Вибір такого скління безпосередньо залежить від призначення лоджії.
Наприклад, якщо вона об’єднується чи примикає приміщенням, в обов’язковому порядку використовують пластикові склопакети, що володіють поліпшеними звуко – і теплоізоляційними характеристиками.
Якщо балкон планується використовувати лише у теплу пору року, то досить буде недорогого алюмінієвого профілю або ж виконання безрамного скління.
Останні мають куди більшу вартість, одночасно можна отримати стильний незвичайний зовнішній вигляд балкона, а домовласник отримує можливість помилуватися панорамою з лоджії.
Використовуване скло повинне володіти високою міцністю, що дозволить виключити можливість їх пошкодження, гарантуючи повну безпеку домовласникові. Обираючи французьке скління балкона, необхідно враховувати також питання приватності.
Жителі прилеглих будинків зможуть спостерігати все, що відбувається на балконі, тому потрібно подбати про наявність додаткового захисту. Можливий варіант з використанням тонування або якісної світловідбиваючої плівки, що виключає проглядання вікон.
Обираючи конкретні варіанти скління, потрібно враховувати якість виконання рами і матеріал використовуваних роликів.
На таку фурнітуру у процесі використання вікон припадає істотне навантаження, тому слід віддавати переваги високоякісним варіантам з посиленої пластмаси.
Используемый уплотнитель изготавливается из прозрачных полимеров, такой материал обладает прочностью и долговечностью.
Використаний ущільнювач виготовляється з прозорих полімерів, такий матеріал володіє міцністю та довговічністю.
Щоб зменшити шум з вулиці і можливі тепловтрати, вибирають скління з багато камерними склопакетами.
У подібному випадку вартість ремонту істотно збільшується, при цьому необхідно враховувати солідну вагу таких вікон, яку повинна витримувати балконна плита.
При виборі фурнітури слід віддавати перевагу італійським і німецьким брендам, продукція яких відрізняється надійністю, довговічністю, вона не доставляє будь-яких турбот домовласникам у процесі експлуатації вікон.
Тепле французське скління
Незважаючи на запевнення продавців про те, що сучасні технології дозволяють виготовляти тепле скління зі звичайного скла та алюмінієвих рам, все ж домогтися комфорту і затишку на такій лоджії можна лише виключно при використанні повноцінних склопакетів з металопластиковими рамами.
Мінімальна товщина полівінілхлоридного профілю повинна становити 7 сантиметрів та більше.
Додатково рекомендується виконувати утеплення підлоги і стелі, для чого використовують пінопласт або аналогічні утеплювачі. Також потрібно облаштувати обігрів підлоги, уклавши електричні нагрівальні мати.
Витрата електроенергії у подібному випадку буде мінімальною, при цьому можна з легкістю відпочивати на такій заскленій лоджії у теплі та комфорті навіть восени і взимку.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом