Вікна REHAU GENEO

Наша компанія стала першою на півдні України, яка налагодила випуск віконних і дверних блоків з профільної системи GENEO. Як авторизований партнер компанії REHAU та найбільший виробник ПВХ-конструкцій на півдні України, компанія НОВІКОН отримала ексклюзивне право на переробку і монтаж виробів з профілю GENEO, в якому втілилися новітні розробки компанії REHAU в області полімерних матеріалів.

Template Geneo 1024x464 1

Профільна система REHAU GENEO

Переваги системи ГЕНЕО:

  • Міцність і довговічність при малій вазі.
  • У більшості випадків немає необхідності в армуванні.
  • Можливість установки склопакетів товщиною до 52 мм.
  • Вікна REHAU Geneo можуть декоруватися з зовнішньої сторони спеціальними алюмінієвими накладками.
  • Накладка може бути будь-якого кольору по таблиці RAL, також є можливість декорувати під дерево.
  • Алюмінієві накладки надають вікну особливу вишуканість та індивідуальність, зберігаючи при цьому всі переваги профілю Geneo.

Викликати майстра по заміру

Віконна профільна система GENEO – досконала енергоефективність

Існуючі на сьогоднішній день віконні системи відходять на другий план, тому що вікна з профілю GENEO перевершують їх в технічному плані і мають унікальні особливості.

Профіль виготовлений з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO. Це високотехнологічний фіброволоконний композитний матеріал, який укріплений армуючими волокнами.

Продумана конструкція рами і матеріал RAU-FIPRO робить вікна GENEO одночасно легкими і надійними. І в більшості випадків не потрібно армування.

Профіль GENEO має 6 внутрішніх камер і збільшену системну глибину в 86 мм. Герметичність вікна забезпечують три контури ущільнень, виконаних з високоеластичних і стійких до впливу тривалих навантажень.

Коефіцієнт теплопередачі вікна – 0,73 Вт / м2К. Це значно зменшує витрати на опалення і збільшує зону комфорту, зберігаючи до 76% енергії.

img 1351 2

Скління приватного будинку у профільній системі REHAU GENEO, виробництво та монтаж конструкцій

Завдяки останнім дослідженням доведено, що шуми не тільки заважають у звичайному та повсякденному житті, але і шкодять нашому здоров’ю.

Тому питання шумоізоляції стає ребром. Сьогодні захистити себе і свій будинок від зайвого стресу стало необхідністю.

REHAU GENEO надійно захистить від небажаного шуму, навіть якщо ви живете біля аеропорту, ж/д вокзалу або на вулиці з пожвавленим рухом.

Профіль Рехау Генео оснащений енергозберігаючими склопакетами і матеріалом RAU-FIPRO.

Зважаючи на ці характеристики профіль відповідає сучасним будівельним показникам шумоізоляції класу 5. Детальніше ви зможете прочитати про клас звукоізоляції в словнику термінів.

Проведені дослідження говорять про те, що велика витрата часу на відкривання вікон відлякує зловмисників. Потужна конфігурація Генео і особлива противовзломна фурнітура захистять ваш будинок і зробить в більшості випадків неможливими спроби злому.

Всі вікна з профілю GENEO по-справжньому міцні, вони пройшли ряд випробувань і були відзначені в Німецькому Інституті Сертифікації “ift Rosenheim”.

Всі вікна з цього профілю отримали рівень взломозахисту класу RC2. Вікна з цього профілю охоплюють взломозахист від базової безпеки до безпеки по класу стійкості WK 3 (від мінімального рівня захисту до максимального для дуже легкодоступних вікон).

img 2160 2 2

Вікно REHAU GENEO, виробництво та монтаж компанії НОВІКОН

Отримати консультацію