Купить металлопластиковые окна » Блог » Що таке мультифункціональний склопакет?

Що таке мультифункціональний склопакет?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Більшу частину віконної конструкції займає склопакет. Він являє собою спеціальну конструкцію з двох (або більше) стекол, які міцно з’єднані один з одним. Від склопакета залежать кліматичні умови всередині приміщення, тому що він займає 75% віконного отвору.

стеклопакет мультик

Порівняння мультифункціонального склопакета зі звичайним

Фахівці з розробки склопакетів щорічно впроваджують нові технології, з виготовлення яких з’являються нові властивості склопакетів. Вони вдосконалюються. Компанія НОВІКОН може запропонувати заміну стандартних склопакетів на енергоефективні або мультифункціональні. При цьому демонтаж вікно не потрібно.

Види склопакетів:

 1. Склопакети, створені з класичного скляного листа;
 2. Склопакети з енергозберігаючим покриттям. Вони є найпоширенішими в сучасному суспільстві. Дані склопакети володіють високими теплоізоляційними властивостями.
 3. Склопакети зі сонцезахисним покриттям. Підійдуть для вікон, що виходять на сонячну сторону.
 4. Склопакети з безпечним покриттям. Вони є найбільш стійкими до механічних пошкоджень. Їх використовують для скління приватних будинків, квартир і магазинів.
 5. Склопакети зі звукоізоляційними властивостями. Відмінно підійдуть для вікон, розташованих в галасливих міських об’єктах. Зазвичай застосовуються для будинків, побудованих в центрі.
 6. Вакуумні склопакети. Відносно нова розробка, що дозволяє ізолювати квартиру від зайвого шуму.
 7. Мультифункціональні склопакети, створені для отримання універсального об’єднання безлічі функцій в одному виробі.
что такое мультик

Види склопакетів

Функції, якими володіє мультифункціональний склопакет

Мультифункціональні склопакети – це вироби, створені за спеціальними технологіями. Вони поєднують в собі відразу кілька захисних характеристик. Склопакети стійкі до впливів навколишнього середовища, тому підійдуть для тих, кому потрібні якісні енергопакети на довгий період часу. Взимку склопакети захищають від холоду, а влітку – від зайвого тепла і вигорання меблів.

Мультифункціональні склопакети включають в себе наступні властивості:

 1. Сонцезахисна функція;
 2. Енергозберігаюча функція;
 3. Стійкість до механічних пошкоджень;
 4. Звукоізоляційна функція.

Особливості мультифункціональних склопакетів

multifunkcionalnyj steklopaket 2

Мультифункціональний пакет

Мультифункціональні енергопакети відрізняються від класичних варіантів. Давайте розберемо всі відмінності даних склопакетів від інших видів. Перша і найважливіша особливість склопакетів-багатошарове напилення. Його отримують шляхом глибоковакуумного магнетронного процесу за новими технологіями.

Головний функціональний шар, службовець основою іншим, виконується зі срібла або хрому. Ці метали відмінно справляються з відображенням теплового випромінювання.

Функціональні шари забезпечують стійкість склопакетів до механічних впливів навколишнього середовища. Нижній і верхній шар виготовляються для того, щоб склопакет володів світловій функцією. Дані шари створюються на основі оксидів і нітритів металів.

За зовнішніми характеристиками мультифункціональний склопакет має легкий дзеркальний ефект, який не спостерігається в класичних варіантах. При необхідності, клієнт може запросити Тонування скла, яка (найчастіше) виражається в блакитному або зеленуватому відтінку. Влітку спеціальне напилення відображає ультрафіолетове випромінювання, не пропускаючи його в будинок. Влітку склопакети перешкоджають попаданню зайвого тепла, а взимку-холоду.

Перевага:

 1. Енергозбереження.
 2. Захист від сонячного світла. Склопакети захищають приміщення, а разом з ним меблі, від перегрівання і вигорання.
 3. Комфортне світло. Напилення відображає більшість сонячних променів, пропускаючи тільки необхідний відсоток.
 4. Дзеркальний ефект. Захищає приміщення від сторонніх очей.
 5. Підвищена міцність і стійкість до подразників навколишнього середовища.
 6. Тепла дистанційна рамка підвищує теплоізоляцію, а також не допускає випадання конденсату.
 7. Прийнятна вартість. Мультифункціональні склопакети, незважаючи на велику кількість позитивних характеристик, дозволяють економити на опаленні і кондиціонуванні приміщення.

Мультифункціональні склопакети використовуються для скління об’єктів, що вимагають підвищеного рівня тепло – і шумоізоляції, а також захисту від сонячного світла. Найчастіше клієнти компанії Новікон звертаються до наших фахівців з монтажу з проханням встановити вироби в якості панорамних вікон в приватних будинку. Для квартир використовуються в тих випадках, коли вікна виходять на сонячну сторону. Мультифункціональні склопакети прекрасно виконують свою роль в зимових і літніх садах.

З недоліків можна виділити їх вартість разом з установкою. Так, вони допомагають економити кошти на опаленні, але самі конструкції обходяться трохи більше, ніж класичні варіанти.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар