Купить металлопластиковые окна » Блог » Що таке ПВХ? Полівінілхлорид-матеріал, що відноситься до групи термопластів

Що таке ПВХ? Полівінілхлорид-матеріал, що відноситься до групи термопластів

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

 

art4

В даний час, все частіше стали використовувати матеріали ПВХ або полівінілхлорид. Це матеріал, що відноситься до групи термопластів.

Термопласт – це пластмаси, які після формування виробу зберігають здатність до повторної переробки.

ПВХ матеріал це що?

Полівінілхлорид ПВХ, поліхлорвініл, вестолiт, хосталiт, вiннол, корвик, сiкрон, джеон, нiппеон, сумiлiт, луковiл, хелвiк, норвiк та ін. пластмаса білого кольору, термопластичний полімер вінілхлориду.

Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьох кислот і розчинників. Не горить на повітрі, але має малу морозостійкість (-15°С). стійкість до нагрівання — +65°С.

Чистий ПВХ на 43% складається з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% з пов’язаного хлору, одержуваного з кухонної солі.

ПВХ виділяється у вигляді порошку. Для виробництва віконних профілів, в порошкоподібний ПВХ додають стабілізатори, модифікатори, пігменти і допоміжні добавки.

Дані компоненти впливають на такі властивості віконних профілів, як світлостійкість, стійкість проти атмосферних впливів, колірний відтінок, якість поверхні, зварюваність і т. д.

 

В якості стабілізаторів головним чином використовується свинець, який знаходиться в ПВХ в зв’язаному, тобто біологічно пасивному стані. В даний час ряд фірм стали застосовувати ще більш нешкідливе з’єднання кальцію і цинку.

Для підвищення ударної в’язкості (ударна в’язкість – це здатність матеріалу поглинати механічну енергію в процесі деформації і руйнування під дією ударного навантаження) в полімерні матеріали, що йдуть на виготовлення системних профілів, додають модифікатори, які підвищують міцність віконних деталей при їх обробці.

Тому іноді Матеріал ПВХ, що використовується для виготовлення віконних профілів, називають модифікованим.

Так само необхідно відзначити, що вміст вінілхлоридних мономерів в 1 кг профілю не перевищує 1 мг і їх виділення при будь-якій обробці профілів не відбувається.

ПВХ є важко займистим і самостійно загасаючим матеріалом. Він стійкий до впливу лугів, кислот, вапна, а також до атмосферних впливів.

Таким чином, видно, що матеріал, який використовується для виготовлення пластикових вікон, є нешкідливим для людини.

Пластикові вікна можна застосовувати у виробничих, громадських і житлових будівлях. Ніяких обмежень щодо їх застосування немає.

Інша справа, що вікна з будь-якого матеріалу, в тому числі і з ПВХ повинні задовольняти цілому переліку технічних вимог, таких як: теплопровідність, забезпечення нормованого повітрообміну, звукоізоляції та ін.

У 2018 з’явилася відмінна розробка від концерну REHAU. Інновація для профільної системи REHAU GENEOтут.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар