Купить металлопластиковые окна » Блог » Етапи виробництва пластикових вікон в Одесі

Етапи виробництва пластикових вікон в Одесі

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

art36

Виробництво пластикових вікон Одеса ПВХ з профілю РЕХАУ здійснюється в кілька кроків:

  1. На початковому етапі здійснюється виробництво Полівінілхлоридної основи для вікон ПВХ. Хімічні концерни Німеччини виробляють м’який полівінілхлорид з кам’яної солі і природного газу. Отриманий продукт переробляється в ПВХ-гранули і направляється для подальшої обробки на заводи, в тому числі і на заводи компанії РЕХАУ – виробника профілю ПВХ.
  2. На заводах компанії ПВХ-гранули змішуються з добавками, що визначають кінцевий продукт. Добавки вирішальним чином впливають на властивості готового виробу ПВХ. Воно може перетворитися як в найтоншу плівку для харчових продуктів, так і в твердий товстостінний профіль для вікон ПВХ. Серед компонентів, що входять до складу композиції, є ряд дорогих хімічних елементів. Одним з них є оксид титану – порошок яскраво-білого кольору. Саме він робить профіль ПВХ білосніжним, і забезпечує збереження кольору в процесі експлуатації. Концерн РЕХАУ витрачає досить багато коштів, для отримання високої чистоти оксиду титану, який гарантує вам високу якість придбаного вікна ПВХ. Протягом підготовки сировини важливо рівномірно розподілити компоненти в масі (молекулярно-масовий розподіл).
  3. Після обробки сировини, ПВХ-гранули нагріваються до температури, при якій суха суміш перетворюється в в’язку рідку масу. Вона, в свою чергу, подається на верстати з відливання профілю ПВХ. Називаються вони екструдерами, а сам процес видавлювання пластичної маси через формоутворюючі решітки, називається екструзією.
  4. Після чого, ПВХ профіль вирівнюється заокруглюючими головками. Так виходить гладкий глянсовий німецький профіль ПВХ.
  5. Виробництво і виготовлення вікон і дверей ПВХ. Для виробництва вікон мало одного профілю ПВХ. Складовими будь-якого металопластикового вікна є сталеве армування, склопакети і фурнітура. Концерн РЕХАУ пропонує полегшене армування вікон ПВХ з оцинкованої сталі, яке додасть профілю рівність і жорсткість, і яке сприятиме опору профілю ударним вітровим навантаженням.
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар