Купить металлопластиковые окна » Блог » Антрацитові вікна, мода на темно-сірі вікна

Антрацитові вікна, мода на темно-сірі вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Це слово звучить інтригуюче. Це твердий та міцний матеріал, як високоякісне вугілля з найвищою теплотворною здатністю. Так що це пов’язано з чимось з вищого класу. Антрацит – це темний колір із сильним сірим відтінком, часто з металевим блиском. Цей колір добре вписується у сучасний інтер’єр.

Це альтернатива чорному, яка може бути переважною. Антрацит – темний, дуже насичений відтінок сірого, він вишуканий та елегантний. Це справляє враження впевненості і стабільності. Але використання його у надлишку може бути переважним.

Він буде майстерно використаний у якості лейтмотиву багатьох заходів і привнесе домінуючий акцент в інтер’єрі або на фасаді. Створюють механізми таких кольорів, а серед іншого, антрацитові фасадні та мансардні вікна, терасні двері.

В якому стилі антрацитові вікна виглядають органічно?

Антрацитові віконні або терасні дверні коробки ідеально поєднуються з сучасним інтер’єром. Вони можуть доповнювати мінімалістичні, іноді навіть аскетичні композиції. Вони вписуються в постіндустріальний лофт або стилізований інтер’єр.

Антрацитові вікна будуть мати гарний вигляд у поєднанні з бетонними стінами, необробленою цеглою або побіленою фарбою.

Важливу роль антрацитових вікон можна підкреслити за допомогою різних аксесуарів, наприклад: подушок, квіткових горщиків, світильників або рамок для картин на стінах. Загальна композиція інтер’єру виконана тільки у темно-сірій гамі з антрацитовими вікнами може виглядати трохи гнітючою.

Тому такий інтер’єр треба обов’язково розбавляти колірними акцентами, які додадуть яскравості і жвавості загальному композиційному строю дизайну вашого будинку.

Антрацитові вікна в аранжуваннях

Вікна та терасові двері разом можуть створити гарне обрамлення для картини, якою є наш сад. Вид дерев і чагарників на тлі неба, вписаного у “антрацитову раму”, просто прекрасний.

Сучасні вікна та двері, як з ПВХ, так і дерев’яні або алюмінієві вікна, володіють високими декоративними якостями. Антрацитові вікна можна використовувати у будь-якому приміщенні – у вітальні, кухні, спальні, ванній кімнаті; на першому поверсі і на горищі.

Кольори” Антрацит”, як вписати вікна у стиль інтер’єру?

Багато будинків відмовляються від традиційних матер’яних штор, які постійно закривають віконні рами.

Завдяки цьому, вікна є важливим елементом дизайну інтер’єру. Якщо необхідно захистити від сонця, то можна використовувати жалюзі або навіси.

Вертикальні та мансардні вікна

Цікаво, що антрацитові вікна чудово виглядають на будь-якому фасаді, як для традиційних будинків з похилими дахами, так і для сучасних, кубічних форм.

Вони гармоніюють з білими фасадами, з дерев’яними дошками, облицюванням з клінкеру. Вони можуть бути затискачем між світлими і сірими фрагментами фасаду.

Антрацит також дуже популярний на дахах. Темно-сірі мансардні вікна чудово підійдуть для черепиці, плоских листів, які виробляються в одному кольорі, і шиферу, який має природне забарвлення.

Антрацитові вікна: Різне вираження сірого

Антрацитові вікна можна знайти в пропозиції кожного виробника столярних виробів. Це продукти різних відтінків сірого, найпопулярніший відтінок – RAL 7016. Це можуть бути вікна з ПВХ, дерева або алюмінію, а також мансардні вікна у темно-сірому облицюванні.

Антрацитовий колір може бути матовим або злегка блискучим. Це може виглядати по-різному у залежності від матеріалу. Найпопулярнішим є гладке покриття.

Зустрічаються антрацитові вікна, які виглядають як дерев’яні (з зернистим малюнком) або з ефектом металевої щітки або полірування. Всупереч зовнішньому вигляду вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів.

Антрацитові вікна: різні відтінки сірого

Палітра відтінків сірого RAL включає кольори від 7000 (Сірий) до 7047 (молочно – сірий). Багато темних відтінків, наприклад сірий сланець (7015), базальтовий сірий (7012), сталевий сірий (7011), гранітний сірий (7026), графітовий сірий (7024).

Багато виробників вікон вводять свої власні назви для різних відтінків сірого. Поруч з антрацитом ми знаходимо сіро-сірий, платину, графіт, базальт.

Не всі виробники суворо дотримуються палітри RAL. Є й інші колірні комбінації.

Компанії також можуть створювати власні палітри. Тому іноді вікна та двері антрацитового відтінку можуть злегка відрізнятися за інтенсивністю сірого.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар