Купить металлопластиковые окна » Блог » Настінний вентиляційний прилад AEROPAC Smart

Настінний вентиляційний прилад AEROPAC Smart

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
AEROPAC SmartLoading...

Компанія SIEGENIA презентувала новий комфорт-продукт для вентиляції приміщень. Тепер Вас не будуть турбувати “сторонні” запахи, повітря буде свіжим. З цим приладом ви зможете зберігати хорошу і здорову атмосферу в своєму будинку!

AEROPAC Smart

Що таке Aeropac Smart

Це активний прилад провітрювання, який не пов’язаний з вікном. У ньому є електродвигун, вентилятор і вугільний фільтр. Прилад дає подачу свіжого повітря через отвір в капітальній стіні.

Стіна під прилад просвердлюється, Діаметр отвору: 82 мм+. В отвір встановлюється гільза, зовні встановлюється декоративна решітка. Отвір свердлиться під невеликим кутом: від 2 до 5 градусів в сторону вулиці, для того щоб конденсат, який може утворюватися в отворі, йшов не в прилад, не в приміщення, а витікав назовні.

Прилад працює майже безшумно. Він не пропускає шум і пил з вулиці в квартиру. На борту приладу може бути Wi-Fi модуль, за допомогою якого ви зможете управляти приладом зі смартфона або планшета через додаток SIEGENIA Comfort . Вугільний фільтр в приладі-знімний.

AEROPAC Smart
AEROPAC Smart

Технічні характеристики приладу

• Продуктивність: 30-180 метрів кубічних на годину;
• Мінімальна потужність: 2 Вт;
• Максимальна потужність: 30 Вт;
• Наявність змінного вугільного фільтра.

SENSOAIR Smart від SIEGENIA

SENSOAIR призначений для аналізу стан повітря в квартирі. Він дає автоматично команду на інші комфортні прилади SIEGENIA, які обладнані Wi-Fi модулями і можуть в автоматичному режимі забезпечувати провітрювання приміщення. На приладі встановлені три світлодіода, кожен з яких відображає різні стани повітря в приміщенні.

Коли повітря насичене вуглекислим газом, або містить органічні домішки (запахи) загоряється червоний світлодіод і прилад дає команду про подачу свіжого повітря приладу AEROPAC Smart.

На приладі AEROPAC Smart є індикатор, який показує інтенсивність подачі свіжого повітря. Продуктивність варіюється від 30-180 м ∙ /год, при цьому мінімальна споживана потужність становить 2 Вт, а максимальна – 30 Вт.

AEROPAC Smart
AEROPAC Smart

Інструкція до приладу AEROPAC російською мовою

Завантажити інструкцію aeropak_rukovodstvo_po-_ekspluatatsii_ru.pdf.

Підсумок

Прилад AEROPAC Smart і датчик SENSOAIR Smart від SIEGENIA актуальні для алергіків, астматиків і для інших людей з підвищеними вимоги до повітря і прагненню до комфортного і здорового способу життя. Сьогодні свіже повітря в квартирі-це вже необхідність.

У салоні компанії Новікон за адресою Заболотного 28 встановлений прилад AEROPAC Smart. Ви зможете детальніше його побачити, оцінити роботу і всі його переваги. Тому ласкаво просимо до нас в гості!

AEROPAC Smart
aumptsu
myvmi
AEROPAC Smart
настенный прибор аэропак
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
AEROPAC Smart
Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар