Купить металлопластиковые окна » Блог » Що означає термін "німецьке вікно"?

Що означає термін “німецьке вікно”?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
quot quotLoading...

Вибір металопластикового вікна – досить складна і відповідальна процедура. Вікно орієнтоване на експлуатацію десятиліттями. До склінню будинку пред’являються досить високі технічні вимоги.

Це відмінний захист від холоду, опадів і вітру, підтримка спокійної тихої атмосфери в будинку, простота в експлуатації і догляді, мультифункціональність.

banner 1 1024x410 2

Що таке “німецьке вікно”?

На віконному ринку представлена величезна кількість рішень і варіантів. Особливої уваги заслуговують німецькі вікна, традиційно вважаються найбільш якісними. Що стоїть за терміном “німецьке вікно”?

Давайте розберемося. Але відразу ж відзначимо, що німецькі вікна складаються далеко не з одного високоякісного профілю, виготовленого в Німеччині.

Німецьке вікно – це:

 • набір оригінальних якісних елементів віконної конструкції, до переліку яких входить склопакет, профіль і фурнітура;
 • сертифікати якості на кожну партію продукції;
 • ведення виробництва із задіянням сучасних автоматизованих ліній;
 • професійний персонал компанії з виробництва вікон;
 • застосування індивідуального підходу до кожного замовлення;
 • обов’язкова наявність гарантійних зобов’язань, закріплених у договорі;
 • наявність сервісного обслуговування.

Більше 50 років німецька компанія REHAU займається виробництвом профільних систем для металопластикових вікон. Вона стала першою фірмою в світі, якій вдалося виготовити пластиковий профіль.

zavod rehau okna gzhel 2

Виробничі лінії REHAU

З того часу вона впевнено зберігає перше місце на світовому ринку металопластикових вікон. На даний момент REHAU має виробничі лінії на території Польщі, Росії та Німеччини.

Російський завод націлений тільки на внутрішній ринок, в той час як українські компанії отримують німецьку і польську продукцію. По всьому світу відкрито понад 170 фірмових представництв REHAU. Компанія займається регулярним навчанням, проведенням тренінгів для своїх фахівців.

На вибір потенційного клієнта представлений широкий спектр профілів, починаючи від продукції бюджетного класу і закінчуючи преміальним сегментом. Таким чином, будь-якій людині вдасться підібрати оптимальне рішення з урахуванням власного бюджету.

Перевірка справжності профільної системи

Корпорація REHAU ввела власну систему захисту від підробок. Для перевірки автентичності досить звернути увагу на торець. На ньому повторюється серійний номер з кроком 50 сантиметрів. На торці стулки присутній лазерне гравірування, де вказано назву профілю.

Склопакет і фурнітура

Німецьке вікно поставляється на ринок разом з високоякісною фурнітурою і склопакетом. Останній займає більшу частину отвору вікна, тому його технічні параметри багато в чому позначаються на властивостях конструкції в цілому.

Завдяки сучасним технологіям можна виготовити склопакет, який повністю відповідає вимогам тих чи інших замовників. Склопакет буває:

 • безпечний;
 • сонцезахисний;
 • звукоізоляційний;
 • мультифункціональним;
 • енергоощадним.
image asset 2

Що означає термін “німецьке вікно”?

Виробництво склопакетів ведеться згідно з технічними вимогами міжнародних стандартів, з обов’язковим задіянням автоматизованих ліній.

Перевірка якості склопакета

Уважно подивіться на дистанційну рамку, розташовану всередині склопакета. У кутах вона повинна мати гнуту форму. Шар герметика не повинен “плавати”, на торцях неприпустимі виїмки. Виробництво склопакета неможливе менш ніж за 2 дні.

fs main 1302 2

Високоякісне “німецьке вікно”

Компанія НОВІКОН використовує у своїй продукції склопакети від швейцарського гіганта Glastrosch. Це світовий лідер в області виробництва склопакетів. Бездоганність роботи німецького вікна гарантується за рахунок використання високоякісної європейської фурнітури.

Тут рекомендується використовувати продукцію від компанії МАСО. Це довговічне, надійне і мультифункціональне рішення для дому, офісу і промисловості.

Де замовити високоякісне німецьке вікно?

Щоб не виникло сумнівів в достовірності віконної конструкції, отримавши дійсно німецьке вікно, необхідно здійснювати покупку у авторизованого торгового партнера REHAU.

Бренд розробив власну систему авторизації партнерів, що виготовляють високоякісні вікна із застосуванням профільних систем REHAU. Це ще раз дає зрозуміти, що концерн ніколи не ставить під сумнів свою репутацію, ретельно контролюючи якість готової продукції по всьому світу.

І не забувайте, що для повноцінного виконання функцій, покладених на конструкцію, її потрібно правильно встановити. Категорично заборонено виконувати монтажні роботи самому, або довіряти цю процедуру людям з мінімальним запасом досвіду.

Професіонал завжди готовий розгорнуто відповісти на питання, що цікавлять, а також дати свої корисні поради.

bg glav ekran 2

Де можна замовити “німецьке вікно”?

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар