Купить металлопластиковые окна » Блог » Які вікна обрати на балкон?

Які вікна обрати на балкон?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Які вибрати вікна на балкон? З якого матеріалу? А яка кількість стулок відкривається?

З чого почати вибір вікна на балкон? Спершу слід визначитися, теплий буде у вас балкон (або лоджія) або холодний. Це найважливіший фактор при виборі правильного скління.

Вікна на балкон, які існують?

Вікна для балконів і лоджій виготовляють з алюмінію, дерева і ПВХ (пластика).

Алюмінієві вікна

Алюмінієві конструкції найдоступніші. Мають розсувні стулки на роликах. Завдяки цьому, сильно економлять місце при відкритих стулках.

Площа скління таких вікон вище, світла буде надходити більше. Завдяки легкій конструкції можливе скління будь-яких балконів і лоджій.

Тепер про мінуси. Алюмінієві вікна встановлюють на так званих холодних балконах.

Ця конструкція відмінно захистить від дощу, пилу і шуму, але не від морозу. Якщо вам не потрібна тепла лоджія, сміливо вибирайте алюмінієву конструкцію, так як це оптимальний варіант (ціна-якість).

Дерев’яні вікна

Дерев’яні вікна не варто ставити на балкони і лоджії без підігріву або приєднання до квартири. Все тому що, при сильних перепадах температур їх може деформувати.

Також такі вікна необхідно підфарбовувати кожні п’ять-сім років. Щоб ця проблема не стосувалася вас, обирайте дерево-алюмінієві вікна.

Вікна-ПВХ або пластикові вікна

Відмінний варіант для тих хто хоче приєднати балкон або лоджію до квартири. Або просто зробити теплу підлога на балконі, а взимку вирощувати квіти або розсаду. Головне тут – це стулки з хорошим ущільнювачем і фурнітурою.

Стулки не повинні бути розсувними, вони повинні відкриватися в сторону або відкидатися. Ширина профілю повинна бути не менше 70 мм. а ширина склопакета не менше 40 мм.

Кількість стулок і якість

Ще хотілося б відзначити таку річ, як кількість стулок, що відкриваються. Тут важливо знати наступне: чим менше стулок, що відкриваються, тим краще.

Зазвичай на три стулки ставлять одну, що відкривається, щоб можна було спокійно помити стулки збоку.

Ставлячи велику кількість стулок, що відкриваються, ви зменшуєте жорсткість виробу в цілому. Плюс ви переплачуєте за фурнітуру.

Краще поставити менше хорошої і дорогої фурнітури, ніж багато дешевої і поганої, яка зламається через півроку.

В цілому вийде дорого і сердито. Ви сплатите вдвічі за зменшення жорсткості і зменшення надійності всієї конструкції у цілому.

Ще кілька слів хотілося б сказати про установку вікон. Які вікна ви б не вибрали, неякісний монтаж може зіпсувати найякісніші і дорогі вікна.

Простежте за тим, щоб мінімальний зазор між рамою і стіною зліва і справа становив не менше двох сантиметрів, інакше шов не вдасться нормально запінити і в ці щілини та буде дути.

Мінімальний зазор зверху і знизу повинен бути 3 см. Це саме мінімальні зазори. Тобто, якщо стіни у вас сильно криві, а в більшості випадків це так, то з цього боку зазор повинен становити 2 см, а з іншого, як вийде. Може, і 15 см.

Вікно на балконі кріпиться тільки анкерами довжиною не менше 4 см в бетон і 6 см в цеглу. Так як на вікно діють прямі (вітер) і зворотні (рама, що закривається від протягу) навантаження.

Якщо анкера використовувати немає можливості, використовуються пластини шириною не менше 1,5 мм.

Ну і останнє, рама повинна встановлюватися на спеціальні монтажні клини. Використання якихось деревинок не допускається. Деревинки згниють, і рама впаде, ніякі анкера не витримають таку вагу.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар