Купить металлопластиковые окна » Блог » Як вибрати Вікно у відповідності зі своїм кліматичним регіоном?

Як вибрати Вікно у відповідності зі своїм кліматичним регіоном?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Вибрати правильну профільну систему і отримати за підсумком своє ідеальне вікно-завдання не з простих! Потрібно врахувати багато факторів. На якому виробнику зупинитися? Скільки камер і яка монтажна глибина профілю повинна бути? Чи є необхідність вибирати профіль в залежності від кліматичного регіону в якому ви живете?

Дана стаття допоможе вам визначитися з вибором профільної системи REHAU в залежності від вашої кліматичної зони.

выбрать окно в соответствии с климатическим регионом

Існує офіційний нормативний документ, який описує діючі вимоги для двох кліматичних зон України. Це ДБН В. Б.-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель». В даному документі описані вимоги до показників опору теплопередачі для світлопрозорих конструкцій.

За вимогами для скління опалювальних приміщень в першій температурній зоні України – велика частина територій країни) – коефіцієнт опору теплопередачі вікна повинен бути не менше 0,75 м2К/Вт.

Друга Температурна зона України (Одеська, Миколаївська, Запорізька, закарпатські області, АТ Крим) – коефіцієнт опору теплопередачі вікна повинен бути не менше 0,65 м2К/Вт.

Коефіцієнти опору теплопередачі

Профільні системи: REHAU Euro-Design 70, REHAU Brillant-Design володіють потрібними показниками і коефіцієнтами опору теплопередачі. Вікна з цих п’ятикамерних профільних систем REHAU володіють монтажною глибиною в 70 мм. Ці системи призначені для першої температурної зони.

Коефіцієнт опору для цієї зони-0, 75м2к / Вт. Також дані профільні системи необхідно поєднувати з двокамерним склопакетом і одним енергозберігаючим напиленням, заповнені інертним газом – аргоном, криптоном або їх сумішшю.

Профільна система:REHAU Euro-Design 60 володіє потрібними показниками і коефіцієнтами опору теплопередачі. Вікна з цієї трикамерної профільної системи REHAU володіє коефіцієнтом опору теплопередачі в 0,6 м2К / Вт.

Ця система призначена для 2-ої температурної зони. Дану профільну систему необхідно поєднувати з газонаповненим енергозберігаючим 1-камерним склопакетом.

IMG_0626-500x400

Для скління приватного будинку або квартири, з індивідуальною системою (свої лічильники тепла), без урахування температурної зони ми радимо зупинитися на профілі з великою кількістю камер і монтажною глибиною в 80-86 мм. Це такі профільні системи: REHAU SYNEGOREHAU GENEO, а також двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими напиленнями і інертним газом.

Правильно вибравши вікна відповідно до клімату вашого регіону – ви зробите кілька важливих і правильних рішень спочатку. По-перше, ви уникнете промерзання конструкції в зимовий період. По-друге, ви уникнете появи конденсату на поверхні своєї профільної системи. І, найважливіше, ви зможете створити у себе вдома ефективне збереження тепла.

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
рехау семинар
12 Березня, 2019
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5, вы уже поставили оценку)
Залишити коментар