Яке вікно краще?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Згідно з власною статистикою від компанії НОВІКОН, приблизно 75% віконних конструкцій, встановлених в українських будинках, є металопластиковими. Вони давно підтвердили свою надійність, високу якість і практичність.

Це дозволило їм впевнено завоювати український віконний ринок, ставши невід’ємним атрибутом комфортного життя. Серед великої різноманітності комплектації вікон кожному замовнику хочеться підібрати оптимальний варіант, здатний прослужити максимально довго.

Головне правило вибору вікна – не потрібно орієнтуватися тільки на ціну і популярність віконного профілю. Останній є одним з 3-х базових елементів віконних конструкцій.

happy couple 2

Металопластикові вікна від концерну REHAU

Не варто думати, що при замовленні металопластикового вікна, виготовленого з іменитого профілю, покупець отримує на 100 відсотків якісну продукцію. Це не так.

Надійність віконної конструкції залежить від:

  • якості склопакета;
  • якості профільної системи;
  • якості фурнітури;
  • відповідності комплектації вікна індивідуальним вимогам Замовника, а також регіональним кліматичним особливостям;
  • якості виробництва (кустарні майстерні або великі виробничі лінії з повною автоматизацією процесів);
  • якості установки.

Краща комплектація вікна

Конструкція вікна тримається на “трьох китах” – профіль, склопакет і фурнітура. Віконні профілі повинні відповідати класу а, де зовнішні стінки мають товщину мінімум 2.5 міліметра. Нерідко на ринку зустрічаються «полегшені» профільні системи.

Виробники таких профілів обіцяють, що їх товар не поступається іншим профілям за якістю, і немає необхідності переплачувати зайві гроші. Насправді, це не так. Профілі зі зменшеною товщиною зовнішніх стінок не здатні справно виконувати свої функції довгі роки. Вже зовсім скоро профіль починає деформуватися.

Армування проводиться із застосуванням оцинкованої сталі, мінімальна товщина якої становить півтора міліметра. Якість теплоізоляційних властивостей залежить від кількості камер. Чим воно більше, тим тепліше буде в приміщенні. Профільна система може складатися з трьох, п’яти або шести камер.

Щоб засклити житлове приміщення, досить використовувати п’ятикамерний профіль. Трикамерна профільна система підійде тільки для обробки нежитлового приміщення, або балкона, якщо його планують зробити холодним.

slider 12 jpg pagespeed ce hwnnrkwwc 2

Якою може бути краща комплектація вікна?

Фурнітура вікна відповідає за безпеку і комфорт експлуатації вікна. Вона зобов’язана без проблем справлятися з безліччю циклів відкривання і закривання стулки. При виробництві використовується метал, додатково захищений антикорозійним покриттям. Використання пластику категорично заборонено.

При покупці вікна з якісною фурнітурою настійно рекомендується перевірити, чи є на елементах фірмове тиснення або емблема. За цим критерієм можна визначити оригінальність фурнітури. Її варто додатково укомплектувати блокіратором помилкового відкривання, мікроліфт, а також функцією щілинного провітрювання.

Більшу частину отвору вікна займає склопакет. Якість визначається з урахуванням кількості камер, а також наявності спеціального напилення. Не менш важливим вважається якість скла і виробництва в цілому.

5f02b92302b497d9c433959b89590e87 2

Склопакет

Оптимальна товщина листа скла становить 4 міліметри, марка – М1. Для українського клімату краще встановити вікно, оснащене двокамерним склопакетом, оснащеним двома енергозберігаючими напиленнями. Всередині склопакета повинен бути присутнім інертний газ.

Зверніть увагу на поради нижче.

  1. Щоб поліпшити теплоізоляційні властивості склопакета, рекомендується використовувати дистанційну теплу рамку.
  2. Якщо вікно виходить на південну сторону, і крізь нього безперервно потрапляє сонячне світло, зверніть увагу на сонцезахисний склопакет, або мультифункціональну модель. Вона здатна виконувати енергозберігаючу і сонцезахисну функцію одночасно.
  3. Для власників квартир на першому або останньому поверсі рекомендується установка вікна, оснащеного протизламною фурнітурою.
  4. Якщо вікно виходить на міську магістраль, стадіон та інші місця підвищеного шуму, виберіть шумоізоляційний склопакет.

Якісне виробництво і установка вікна

Найкраще металопластикове вікно можна виготовити тільки на сучасному дорогому обладнанні. Виробнича лінія повністю автоматизована – це зводить до мінімуму ймовірність впливу людського фактора.

Довіряти установку віконної конструкції потрібно тільки висококваліфікованої монтажної бригаді, кожен співробітник якої має великий запас досвіду, знань і професійний набір інструментів. В іншому випадку власник швидко зіткнеться зі складними поломками, нерідко здатними привести до повного виходу конструкції з ладу.

pvh 1 2

Якісні металопластикові вікна

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар