Купить металлопластиковые окна » Блог » Теплий алюміній або тепле пластикове вікно: що вибрати?

Теплий алюміній або тепле пластикове вікно: що вибрати?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

На вітчизняному будівельному ринку представлена величезна кількість віконних конструкцій. У такому різноманітті непросто зорієнтуватися. Всі виробники раз у раз, що займаються розхвалюванням свого товару, відзначаючи функціональність, екологічність, надійність і відмінні теплозахисні параметри.

выбрать теплый алюминий/пластик

Які вікна вибрати? Алюмінієві або пластикові?

На якій продукції зупинити вибір? Для цього варто заздалегідь розібратися в недоліках і перевагах кожного різновиду конструкцій. Компанія НОВІКОН пропонує розглянути сильні і слабкі сторони теплого алюмінію і металопластику.

Пластикове вікно

Головною незаперечною перевагою металопластикової конструкції, якщо порівнювати її з дерев’яними або алюмінієвими вікнами, є мінімальна вартість, враховуючи відмінні шумозахисні або теплові властивості.

Причиною відносної дешевизни пластикових профілів є мінімальна ціна вихідної сировини, а також простота виробництва віконної системи. Металопластикові профілі потрапляють на виробничі лінії від великих корпорацій – VEKA, REHAU і ряду інших.

что выбрать алюминий/пластик

Металопластикове вікно

Все, що залишається зробити – нарізати профіль під індивідуальні розміри і зварити. Далі експерти встановлюють ущільнювачі, комплект фурнітури, склопакет. Ця технологія вже десятиліттями використовується на практиці, тому сертифікований виробник гарантує відмінну якість свого товару.

В цілому, ПВХ-це хороший теплоізолятор. Завдяки застосуванню додаткових заходів, пластикові вікна зберігають теплову енергію при будь-якому холоді на вулиці.

За рахунок широкого асортименту пластикових профілів покупцям простіше вибрати модель, відповідну персональним потребам. Це може бути як бюджетний варіант для скління неопалюваного нежитлового приміщення, так і дорожча енергозберігаюча конструкція з великою кількістю камер і додатковим армуванням.

теплый алюминий vs пластик

Металопластикові вікна на балкон

Сучасний металопластиковий профіль не представляє ніякої небезпеки для людського здоров’я. Полівінілхлорид, з якого виготовлений профіль, також використовується при виробництві одноразового посуду, пластикових пляшок та інших виробів, без яких не обходиться наш побут.

Дійсно якісний пластик прослужить мінімум 30 років, зберігши первісний заводський вигляд.

Зі сказаного вище можна зробити наступний висновок: тривалий термін експлуатації, відмінні теплозахисні властивості, нешкідливість для здоров’я і невисока вартість – це незаперечні переваги металопластикових вікон.

Тепер поговоримо про недоліки. Вони також є. Наприклад, пластик хоч і не здатний горіти, але при точковому впливі відкритого вогню починає плавитися. Крім того, конструкцію доводиться оберігати від необдуманого застосування великих фізичних зусиль, які призводять до пошкодження його структури.

Алюмінієві вікна

Почнемо з переваг. Головна і незаперечна перевага полягає у високому запасі міцності, пожежної безпеки, довговічності і безпеки.

Рами і стулки таких вікон виготовляють з використанням алюмінієвого профілю, всередині якого, як і в пластиковому аналогу, присутні порожнечі. Чистий алюміній, як і його сплави – це негорючий міцний матеріал.

теплый алюминий или пластик

Алюмінієві вікна

Він не є токсичним, не становить загрози для людського здоров’я. При відсутності впливу агресивного середовища на поверхню алюмінієве вікно прослужить мінімум 50 років.

Алюміній також здатний впоратися зі значними механічними навантаженнями. Тому використання такого профілю стане відмінним рішенням при виробництві великого панорамного вікна або вітрини.

Що стосується недоліків, тут їх досить багато. Теплозахисні властивості на порядок нижче, ніж у пластикових виробів. У випадку з пластиковими профілями, сам профіль виступає теплоізолятором.

Алюміній має дуже високу теплопровідність. Якби рама була суцільною, взимку вона б промерзла наскрізь аж до житлового приміщення. Тому конструкція складається з внутрішньої і зовнішньої частини. Між ними встановлена поліамідна вставка. Невелика її товщина унеможливлює забезпечення високого теплозахисту.

окна спасут от холода зимой

Алюмінієві вікна або металопластикові? Як вибрати?

Сам по собі, алюміній – це легкий метал, але вага конструкцій з нього на порядок більше. Доведено, що конструкції, виготовлені з його застосуванням, на порядок важче, ніж пластикових, з ідентичними розмірами.

Мабуть, головний мінус-висока вартість алюмінієвого вікна. Вона майже в два рази більше, ніж у аналогічних пластикових з ідентичними теплозахисними показниками. Вважається, що таке вікно підійде для установки в офісі, громадському будинку, адміністративному або торговому центрі.

Сміливо можна заявити, що в процесі вибору профілю необхідно брати до уваги призначення приміщень, кліматичну зону, фінансові можливості покупця і так далі. У будь-якому випадку, остаточний вибір завжди за вами.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар